Jump to content

Recommended Posts

plot-love-dear-mr-lemon-sprite-qin-ai-de

Off Topic

6123463927979130340.jpg

AWvpg7hGkqsG3Zwl9zYGM6EMiWvTZTxG7clGsPGqviRvLCdxy75StJayTYejfY_nQJ_RpA54JdGw9IuJuLZ6t4gv6TIIFuntVwCzdMsdwiyt0lglYxLh47KMk0iGitdXkAG9woF5gjdZ7BosSsxVbeGiz22OEW64vVgm-SCTt51gcjhoQ6AGQIyCdjDQeb-2EYpi1wVNTioYen_AMKTyCt8P2-NUcIZCq2CJC_1E7k_PLgQ0ZGS9wk1Vx_DdtBkMjwzjRpXWCPuqzrAWcU89drajQ-bS0Kqsg_3DsmqG9QT7EJRMxNkKX_DDA4FYqPKufiCONdoNS9x-IPOFwp7V58R95lSLchABTblNFXwmkyxxxB-wwW2mPpKTorg4A3es140YuYDen2013Dz1mqR5m56UkdhkoGedRNngs8w1FCCzzZ3GW0MCAYH7vjA1jgTsV9204t-zIl7h9bncLKBm_EckNiySbJBCq6ioWb3vghIdyvg6lBmrMsHABlHjmP9dfMccTy-bZsNrWenccFabu9If96gaYY-WR3RiKI04g6-pdytsMaUNQFSK2b3PYt1gR__-emplEYNBVbond6o9pifcR_xnEeAReMu4WEqge_ZrNyVc5w4E2Iq33ftVCgIPPzyUufaxgyXX2TqeQsqX8R3-qNAwnxpWy0a8UD3z_janKm3mMFPGzEYT3JBC-Y7T97ZXUhI1Ahyf8Kqe1rfg2luD=s800?Plot%20Love%20China%20Web%20Drama.jpg

38a77664ae904487b9c09342b40efbf3?from=pc

0750950345794759991a611a01e5da76?from=pc

 

Plot Love (亲爱的柠檬精先生)
Страна: Китай
Също така известен като: Qin Ai De Ning Meng Jing Xian Sheng
По новелата на: Yun Qi Mo Li -  "Jin Pai Tian Qi, Zong Cai Chong Hun 1314"
Година на излъчване: 2021 – Април - 07 до 2021 – Април – 23
Време на излъчване: Вторник - Петък 18:00
Жанр: Романс, Драма
Канал: Youku, iQiyi
Епизоди: 24
Режисьор: Tan You Ye
Субтитри: Английски
 
Участват:
Chen Shu Jun като Su Bei
Ross Chen като Lu Nan
Jiang Xin Qi като Gu Yan
Cai Xiang Yu като Ye Ting
Liu Rui Ze като Yun Fan
Chen Tian Yu като Su Zi Yi
Li Jia Zhen като Lu Fei’er

 

Резюме: Модният дизайнер Су Бей (Chen Shu Jun) е обвинена в плагиатство и принудително изпратена в чужбина.

След 7 години тя се връща у дома заедно със сина си Крис като успешен моден агент, за да разследва истината

зад инцидента с леля и. Нейното разследване я отвежда при съпруга и Лу Нан (Ross Chen), който не дава признаци,

че я познава. Какво ще разкрие Су Бей?
Кой е виновен за кражбата на документи и инцидента с леля и?
Защо съпругът йине я помни?
Ще я обикне ли отново?
Предстои да разберем…

 

:essub:

Свали с български субтитри: :click: и :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click:  :click: :click:  :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой следи ли го? Не разбрах как го преполових :) Не е някакво кинематографично чудо, но е свеж за гледане, с адекватна главна героиня и бонус много сладък малчуган.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преполових го вече. Бързо се гледа, а хлапето е наистина страхотно. Няма много красавици и красавци, но леко, не натоварващо и добро за отдих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сте рекли и аз в кюпа и почти го преполових. Банална историята, но леко се гледа, не натоварва и най-важното няма недорасляци- цветчовци  директори, както и   хигиенистки за влюбване. Има нормални актьори и актриси, казано на обикновен език. За това най-вече зяпам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, навихте ме, и аз го почнах.

Понеже и аз обичам истории с отмъщение.

 

Off Topic

 

Пък и тая сестрата, много противно същество.

Интересно ми беше как ще реагират двамата съпрузи един на друг, той ще се държи ли гадно, как ще реагира като разбере, че има дете и такива ми ти неща. Обаче, ентусиазма ми малко спадна, като разбрах, че Lu Nan е с амнезия. Понеже, очаквах да видя един мъж, който я мрази и ще са на война, а то се оказва, че той не я помни. И за детето, едно е да реагира, като мъж, който както казах я мрази, съвсем друго като мъж, който не я помни.

Но, макар че не е това, което очаквах, пак ще си го продължа, защото ми е интересно какво ще стане и по този начин.

А и да видя как ще поставят на място сестрата. Ааа, приятелката на главната ме кефи яко.

 

Още не съм стигнала до малкото, но е голям сладур..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild аз го изгледах за три дни без да ми омръзне. Отдавна не ми се беше случвало. Не знам защо не е толкова популярен, за мен си е много хубав сериала. Е, има и стандартните недомислици, но то без тях не може. А и мъжкия каст е добър. Даже и гадния образ е красавец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главният ми е малко дървен, ама злодея е на място. Главните не са красавци, но сериалчео засега е добро.

На 6-та съм все още. Малчуганът още го нема. Но от трейлъра видях, че е сладур.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20-та съм. Хора, сякаш гледам друг сериал. В един момент -незаменима, в следващия: "Прав ти път".

Не ми се връзва. Тоя да не страда от раздвоение на личността или да изперква. Преди 7 години същите постановки. Или... пък някакви близнаци.

Такива отвратителни думи, аз ако съм няма да му простя... До живот.

И това дете, толкова е малко, а такива думи ръси... Доста е преувеличено спред мен...

Иначе е сладуре, спор няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, lukreciana написа:

На 20-та съм. Хора, сякаш гледам друг сериал. В един момент -незаменима, в следващия: "Прав ти път".

Не ми се връзва. Тоя да не страда от раздвоение на личността или да изперква. Преди 7 години същите постановки. Или... пък някакви близнаци.

Такива отвратителни думи, аз ако съм няма да му простя... До живот.

И това дете, толкова е малко, а такива думи ръси... Доста е преувеличено спред мен...

Иначе е сладуре, спор няма.

 

Аре сега! Шефът на корпорация, демек принцът, като се влюбва в чистачката да не би да не е преувеличено или във всякаквите там Пепеляшки. Тук поне хигиенистки с мераци няма. :na2::D Гледай и ще разбереш защо.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, що, сигур съсирекът му е притиснал обичливото кълбо и му забранява да я обича, няма как друго да е.

Ама доколкото разбрах, преди катастрофата е било същото, че ще ми трябва по-друго и смислено обяснение,

че да разбера що, и да го приема. Хайде, мятам 20-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...