Jump to content

Recommended Posts

Добре си играе момичето, а и тя избира по-темерутести роли. Не лигави. 

На мен ми харесва, в 3 сериала съм я гледала И двете серии ми допаднаха. И си го чакам. Засега.

Благодаря за субтитрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми, дори го чакам с нетърпение.

И за главната,  сбърканата диагноза, какво облекчение... 

Много добре си играят и ми е доста интересно.

Днес и утре ли излизат новите серии? Ще чакам момичета. Живи и здрави и спорен превод.

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, lukreciana написа:

Харесва ми, дори го чакам с нетърпение.

И за главната,  сбърканата диагноза, какво облекчение... 

Много добре си играят и ми е доста интересно.

Днес и утре ли излизат новите серии? Ще чакам момичета. Живи и здрави и спорен превод.

Да, днес и утре излизат. Благодарим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е сравнително "интересен". Само на мен ли ми се струва или наистина Гофретко е станал Козунак (може пък да е от прическата му) и като че ли преиграва в този сериал.

Редактирано от meri2003
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кристълката изглежда абсолютно безлична до него - никакво екранно присъствие и сходство между екранните партньори. Когато главният е в сцена с първата си любов имаш усещането за мъж и жена и за химия между тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па с червената рокл-а е по-готина от оная със зелената.

Ама какво да спорим, всеки си гледа с неговите си очи, а аз  и с очите на главния герой. 

Учениците които се харесват, все се бият и се гонят. Докато не се разберат.

Та и нашите също. То явно и на един и същ акъл са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tози сериал си го гледам с голямо удоволствие. Страхотна черна комедия до момента, вече започна и романтичната част. Много добро изпълнение на актьорите в главните роли, доволна съм. Дразни ме единствено оново пищящо, врещящо и гримасничащо човече шефа на конкурентната компания. Благодаря на екипа за чудесния и бърз превод :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрая доста мистериозно стана. Кой на кого и за какво отмъщава.

Но нашия докрай  верен на себе си остана  Прошка за никой няма.

И как така никой не  го предупредил?

Те  всички го мразят в червата,  толкоз  народ е уволнил...

Той да го предупреждават...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малки спойлери!

 

Off Topic

Сериала имаше интересен сюжет и доста развръзки, които биха били интересни за зрителите. Издразни ме пак тази фалшива диагноза на главната (винаги едно и също). Смятам, че ако наистина беше болна би станал по- интересен сюжет и повече би се усещала магията между главните, но тогава акцентът щеше да е на друго място, а и все пак сериалчето се води комедия... Малко ми липсваше химията между главните, усещаше се на моменти, но лично за мен главният си подхождаше много повече с актрисата от сериала Her private life. Там искрите и химията  просто се усещаха, докато тук за мен беше по- сухо (лично мое мнение, чета че много от хората са доволни от тях)... Като цяло интересно сериалче, със забавни моменти, отлично е ако ви се гледа нещо неангажиращо...:)

 

Редактирано от bealonenomore
Щом има спойлери, пък били те и малки, нека текстът да е скрит :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо приключих сериала. Изненада ме приятно. Много пъти го подминавах заради коментарите,  но на мен пък взе, че ми хареса. Захаросан край. Зам- шефа с такава муцунка, пък го изкараха толкова подмолен лошко. Обидените секретарки ми бяха в повече, най ме дразнеше бабката -чистачка.

Приятно гледане на който реши да се пробва;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно сериалче, подценено бих казал.  Много ми хареса сюжета и героите. Кристал има нещо в нея , но си е красавица. Не е неприятна за гледане. А имаше и други красавици, не може да се оплаче човек. Добре играха с главният, аз си мисля че имаше химия между тях.   Още от както го посети с чука. Хареса ми градацията в отношенията им.  Смешен беше, 6-та серия сякаш ми беше особено смешна.  Главният явно си беше създал доста врагове.  Май ще е рекордьор по такива.  Той се разви пред очите ни. Целувките им на стълбата бяха за възрастни. Селските сцени и те бяха един път.  Малко с прошката накрая прекалиха.

Off Topic

Само оная дето скочи от покрива , май само нея не върнаха.

Главният много добре игра в болницата, когато тя се писа негова годеница. Представям си вътре какво му е било.  И като го тъпчеше с лука. Препоръчвам за гледане. Може дори да го повторя някога. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен сериала ми хареса, има си и смешните моменти,

доста се посмях с  двамата главни.Не заслужава големите критики от първата страница.

Добре си се справят актьорите и го препоръчвам за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадващо симпатичен сериал. Не възлагах големи надежди, но ми хареса. Изгледах го предимно задари Ким Дже Ук, но Кристал, която гледам за първи път, изобще не се представи зле, даже напротив - хареса ми като излъчване и игра. Мисля, че беше идеално подбрана за ролята си. 

Определено началните епизоди ми допаднаха повече:

Off Topic

всички лъжи, които развъдиха, коварни трикове, ядене на лук, спане на улицата и бой с възглавници. :D Искрено съм се смяла на някои сцени. 

Имаше доста колоритни персонажи и ми хареса това, че има израстване и промяна в образа на главния. Не ми допадна всичкото това отмъщение и нападки срещу него, но се преживява. Други неща компенсираха, като например това колко сладки моменти имаха с главната. :D 

Благодарности за превода. :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, felicyti написа:

Изненадващо симпатичен сериал. Не възлагах големи надежди, но ми хареса. Изгледах го предимно задари Ким Дже Ук, но Кристал, която гледам за първи път, изобще не се представи зле, даже напротив - хареса ми като излъчване и игра. Мисля, че беше идеално подбрана за ролята си. 

Определено началните епизоди ми допаднаха повече:

  Скрий съдържанието

всички лъжи, които развъдиха, коварни трикове, ядене на лук, спане на улицата и бой с възглавници. :D Искрено съм се смяла на някои сцени. 

Имаше доста колоритни персонажи и ми хареса това, че има израстване и промяна в образа на главния. Не ми допадна всичкото това отмъщение и нападки срещу него, но се преживява. Други неща компенсираха, като например това колко сладки моменти имаха с главната. :D 

Благодарности за превода. :bow:

Идея си нямам защо повечето хора не харесват Кристал, но за мен си е много добра актриса. А тая й роля си е топ. Сууупер добре си я изигра, радвам се че са избрали нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...