Jump to content

Now, We Are Breaking Up (2021-2022)


Recommended Posts

Ако и детството се намеси, аз няма да го понеса. Засега ми е достатъчно, че 

Spoiler

мъртвият му брат влезе в картинката. Макар че нищо ново в корейската драматургия. Виждал съм го и друг път.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък много я харесвам Каката. :icon_sunny:

Друг е въпросът, че амнезията на героинята й е меко казано смешна. Той с маска ли беше през цялото време, че тя не го помни? Да става сериал.

 

Като сюжет ми е на кантар още. 

 

Чакам появата на Sehun, че сестра му е адски дразнеща и прекалено много екранно време зае в първите две серии. 

 

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никаква индикация не забелязах при нея, че го помни. Все едно го виждаше за първи път. Чак пък да е такава отлична актриса. :)

Може докато е била в Париж да си е полягала с няколко различни, та просто й е трудно да прави разлика. :lol: Тежка е нейната съдба. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никаква кака не е тази. До младока направо си мяза на аджума с безизразно лице, само устните се движат като говори, няма никаква мимика или изражение. Не са ок като двойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса, а корейско в този жанр от много време не ми е харесвало. Може да е всичко обаче Каката може да играе. Някой по-горе бе писал, че лицето й било безизразно. На мен пък винаги ми се е струвало доста изразно, включително и тук.

Историята, къде клише, къде не съвсем, носи темите на четиридесетгодишните и за мен поне е доста близка. Харесва ми емоцията, която носи драмата. Харесва ми, че са успели да предадат блясък на външността, но съвсем не са скрили истинската й възраст.

Най-дразнещ елемент е шефската щерка, но вероятно е търсен ефект. Ще видим как ще продължи. За сега оставам на тази вълна :)

 

Само да попитам нещо, което не разбрах

Spoiler

В 4та видяхме, че починалия батко, всъщност се е запознал с нея като й занесе портфолиото, подготвено от Yoon Jae Kook. т.е. той е в основата на марката "Sono". Той от къде я познава? Братът я търсеше по име. От къде Jae Kook знаеше името й?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.11.2021 г. at 14:27, tainax написа:

Никаква кака не е тази. До младока направо си мяза на аджума с безизразно лице, само устните се движат като говори, няма никаква мимика или изражение. Не са ок като двойка.

 

+1 Като видях постера се учудих, никак не си подхождат. (явно понеже наскоро свърших Come and Hug Me) От малка не ми е приятно жената да е по-голяма с 10-12 години от мъжа/момчето. Извинявайте, но мога да кажа, че тя може да му е леля, мое мнение. А тя още от Наследниците на Слънцето не ми допадна, не ми хареса как играеше. Явно само на мен не ми харесва жената. :mellow:  За мен най-много си подхожда с Jin Ki Joo бяха много сладки заедно, имаха голяма химия! <33

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това зацикли, поне за мен. Пети епизод го изгледах с превъртане.  Да поясня- толкова агале,агале,  с много напред-назад и скок -подскок, от което се губи  тръпката в отношенията.Може да са искали да стане по-напрегнато, но за мен стана по-досадно. И околните грам не са ми интересни. Не можаха да минат и без раци и гаднярки. 

Слаба ракия. Гласът на главния, обаче е секси, направо бонус. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Lawandula написа:

Това зацикли, поне за мен. Пети епизод го изгледах с превъртане.  Да поясня- толкова агале,агале,  с много напред-назад и скок -подскок, от което се губи  тръпката в отношенията.Може да са искали да стане по-напрегнато, но за мен стана по-досадно. И околните грам не са ми интересни. Не можаха да минат и без раци и гаднярки. 

Слаба ракия. Гласът на главния, обаче е секси, направо бонус. 

Ама още ли го гледаш????:slap:

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, bond написа:

Не съм стигнал още до пети. Да пропусна ли?

 

Пробвай, знам ли- вкусове разни. За мен предишния ѝ "кака да го отрака" сериал, с латино привкус, залези, изгреви и океан, беше доста по-добър.  Тук тоя Парижки вятър, де го чакам да задуха, ич го нема, направо е душно.

 

@dido100,  таях надежда, но умря.Че те "Потомците" в сравнение с това са си  направо за "Оскар", даже само с  физзарядката.:D

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвестно изгледах пети и шести епизод, за да не пиша мнение ей така. Историята има потенциал, актьорите не са толкова лоши, но... Скучно, вяло, гледа се насила, не се отнася към никой жанр, нито е драма, нито комедия, нито пък нещо друго. Слаба актьорска игра, предизвестен край и предсказуемо действие. Нищо, за което да се захване човек. Пълен режисьорски провал. Да, съгласен съм, в сравнение с това, Потомците бяха за Оскар по всички категории, особено второстепенните роли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига плюхте по кака бе. :D То на нея освен лице май нищо друго не и е останало, всичко друго се е стопило. Не съм го гледал още сериала. Тоя младеж да не вземе да хлътне по нея сега? Щото тя трябва да върви с предупреждение за опасност - внимание, не я гледайте в очите , може да се влюбите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моето се казва: Да изгледаш на инат. По-слабо представяне на Сонг Хе Гьо не бях виждал. Сериалът може и да има някаква идея, ама аз не я разбрах. Второстепенните роли бяха далеч по-добри от главните, а и актьорите се справиха по-добре. Повечето от тях никога не бях виждал, но се надявам да видя отново. Историята започа с нищо и пак така си завърши. Уточнявам, че това си е мое лично мнение и не е задължително другите да го споделят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bond написа:

На моето се казва: Да изгледаш на инат. По-слабо представяне на Сонг Хе Гьо не бях виждал. Сериалът може и да има някаква идея, ама аз не я разбрах. Второстепенните роли бяха далеч по-добри от главните, а и актьорите се справиха по-добре. Повечето от тях никога не бях виждал, но се надявам да видя отново. Историята започа с нищо и пак така си завърши. Уточнявам, че това си е мое лично мнение и не е задължително другите да го споделят.

Идеята на сериала е кака ви да се покаже, че да не я забравят и да си попълни бюджета от филми и реклами.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да вдигнат рейтинга накрая, рекоха да вкарат един тупиемец за разкош, че поне неговите фенки да изгледат финалния епизод заради няколкото кадъра. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...