Jump to content

Now, We Are Breaking Up (2021-2022)


Recommended Posts

FC-IiceUcAIJi8q?format=jpg&name=900x900

 

Off Topic

FBDuPzTVUAIiInw?format=jpg&name=large

FBDuPzTUUAMcaSJ?format=jpg&name=large

 

Now, We Are Breaking Up (지금, 헤어지는 중입니다)
Страна: Южна Корея
Период на излъчване: 12 ноември 2021 – 1 януари 2022 г.
Време на излъчване: Петък - Събота 22:00
Жанр: Романс, Мелодрама
Канал: SBS
Епизоди: 16
Режисьор: Lee Gil Bok (Vagabond, My Love from the Star, History of the Salaryman, Midas, Giant, Robber, Lovers)
Сценарист: Je In (Misty)
Субтитри: Английски
           

Участват: 

Song Hye Kyo като Ha Young Eun
Jang Ki Yong като Yoon Jae Kook
Choi Hee Seo като Hwang Chi Sook
Kim Joo Hun като Seok Do Hoon
Park Hyo Joo като Jeon Mi Sook
Yoon Na Moo като Kwak Soo Ho
Yun Jung Hee като Shin Yoo Jung
Nam Gi Ae като Kang Jung Ja
Yura (Girl's Day) като Hye Rin
Choi Hong Il като Ha Taek Soo
Joo Jin Mo като CEO Hwang
Cha Hwa Yeon като Min Hye Ok
Jang Hyuk Jin като Go Gwang Soo
Song Yoo Hyun като Oh In A
Lee Joo Myoung като Nam Na Ri
Sehun (EXO-K) като new designer

Shin Dong Wook като Yoon Soo Wan

 

Резюме: Сериалът разказва една история на любов и раздяла в модната индустрия.
Ха Йонг Ън (Song Hye Kyo) е лидер на дизайнерски екип в модна компания. Тя е хладнокръвна реалистка и винаги излъчва стабилност. Йонг Ън е умна, красива, самодисциплинирана и чувствителна към тенденциите. В същото време Юн Дже Гук (Jang Ki Yong) е популярен моден фотограф на свободна практика. Той има всичко като интелигентност, богатство и красив външен вид...

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сонг Хье Гьо е отлична актриса. Надявам се, че вече се е отказала от навика си да се влюбва в екранния си партньор. Иначе очаквам добра игра от нея и се надявам на приличен сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на бас, че той е по млад от нея.  То напоследък само каки в тия сериали. 10 години разлика между актьорите. На Song Hye-Kyo ще и стане навик, ама така е с възрастта. Кога ще има сериал за 40 годишна жена и 50 годишен мъж?  Тук са вкарали богат младеж обаче, явно неговия висок социален статус ще компенсира разликата в годините.  А тя е лидер, но средна класа.  Има дългове сигурно. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И този ще се гледа. На нея съм и сърдита, обаче Гумихото си струва. А и историята си е класика за розова драмичка,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам да, само заради пандемията, обаче. Бяха им забранили свижданията, за отпуските не знам и ги уволняваха по-рано за сметка на отпуските.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първа серия. Малко разхвърляно, но ако съдя по мненията, втора - доста добра. Утре ще проверя дали вярно казват. Иначе каката играе, може и го прави, колкото и да не я обичам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го започвал още , ама ми се струва ,че тая и роля на възрастната кака се поизтърка още в  Encounter.  Не знам какво по различно може да покаже. Ама на тая възраст, май друго не и остава. А да, сега се сетих, младежа е богатия тука. Скоро ще има ЧРД, юбилеен за  каката. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, gig911 написа:

Не съм го започвал още , ама ми се струва ,че тая и роля на възрастната кака се поизтърка още в  Encounter.  Не знам какво по различно може да покаже. Ама на тая възраст, май друго не и остава. А да, сега се сетих, младежа е богатия тука. Скоро ще има ЧРД, юбилеен за  каката. 

 

Тя това кака мъжемелачка си го играе и в реала и в сериалите, така че няма да се озори особено, направо на куц крак и с вързани очи може да си кара. А те взели, че обувки с платформа и обули, да ни я навират повече. Заслушах се в гласа и- все една и съща интонация  от десет години слушам. Да вземе вече да играе, майка, баба, по ще и отива, пък и да покаже можене, а не да ми играе себе си. Аз не знам, дали вече може да отличи кога снима и кога не.

Не съм очарована от първи епизод, накратко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам нищо против нея. Просто филма ще е клише на клишетата.  А и заглавието говори ,че доста ще се разделят. Взеха да ми омръзват жени без воля след като срещнат 10-15 години по млад младеж. Дето им се подкосяват краката само като им се усмихне. А той да я тегли за ръката както влекач тегли цистерна през целият сериал. Нека дамите се изкажат, ама на мен като мъж това ми изглежда смешно. А тоя младеж сигурно и майка няма да има, щото тогава нещата са предизвестени. 

Ама това че актрисата излизала с много актьори е нормално, виждали сте обикновените корейци на какво приличат.  Те и бившите и гаджета , са излизали с много актриси.  Дали тя се е влюбвала или партньорите и са се влюбвали в нея е без значение. Обикновено мъжете поемат инициативата.  А тя все още си е голяма красавица. Та като говорим за бившите и гаджета следващият ми сериал за гледане е Алхамбра. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, не я харесваме тази жена! И аз не я харесвам ама предимно за това, че за малко не унищожи млад и талантлив актьор като го накара да се ожени за нея. Но е добра актриса, особено като по-млада. Особено в тандем с Батко, с който имаха голяма любов и дори бяха сгодени, но слава богу до сватба не се стигна. Сега вече е увяхнала и много взе да и личи.

От две серии мога да кажа, че сериалът има потенциал. Аз смятам да гледам поне засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще гледам сериала след като свърши.  Надявам се да не съм бил прав и да е нещо по различно. Другото не ми се коментира, защото не съм запознат , а едва ли тук някой има реална представа. А кой е батко, защото Hyun Bin е по млад от нея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко е  оня на аватара ми- И Бьонг Хон. Гледай "All in" с нея и него. Всъщност  след "Iris" изгледах него и оттам датира голямото ми пристрастие към Батко и цялото му творчество. Еее, какви сериали правеха, за разлика от сега! Как да се не увлечеш по корейското!

Много естествено красиви там двамата, пак  за разлика от сега.:D

 

Off Topic

 

 

П.П. Между другото,  сега се сетих, та да се допълня, имам един любимец, останал видимо необременен( невидимо не знам) след драма с нея в главни роли- Чо Ин Сонг.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чо Ин Сонг от край време е известен с топлите си чувства към главната, която обсъждаме в Reflection of you. Никой не знае характера на чувствата му, но приятелството им е публично. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съвпадения, много нещо! Надскочиха направо съдбата.Остана само и като деца да са се срещали.:28558:

Ще гледам и аз. Няма да изтърва я съблазнителката в действие. Никога не е късно човек да научи нещо.:D

Урок номер едно:

Off Topic

Скачаш в балдахините с първия срещнат, който те кефи и ги  мачкате  цяла нощ, без имена обаче. Сутринта чао, без тън мън.

После, като го видиш  случайно, пардон, като ви срещне съдбата, се правиш на корейска флинтифлюшка, ни лук яла, ни лук мирисала, за тежест. Инак ше си помисли, че не съдбата ви  е срещнала, а че го преследвате. И така , преследвате си го, но всичко уж случайно.

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...