Jump to content

Recommended Posts

alienoid.jpg?fbclid=IwAR0EhbduixX5Xf2s8GyV3BpcQz06EaTBajHe4ofu60Bcc4JoyAjG_OdtH3Y

Alienoid (외계+인 1부)

 

Страна: Южна Корея

Премиера: 2022

Жанр: екшън, фентъзи

Режисьор: Choi Dong Hoon (The Thieves, Assassination

Субтитри: Английски, Български

 

Участват:

Ryu Joon Yeol

Kim Tae Ri

Kim Woo Bin

Lee Ha Nui

So Ji Sub

Yoo Jae Myung

Jeon Yeo Bin (гост поява)

Kim Hae Sook (гост поява)

 

Резюме: По време на династия Корьо таоистите опитват да вземат мистериозен меч.

В днешни дни извънземни се появяват на Земята.

Скоро се появява времеви портал между късната династия Корьо и днешни дни.

Това води до хаотични ситуации.

:essub:

 

Свали с български субтитри :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click: :click: :click: и Телеграм

 

Свали с английски субтитри: :click:

 

Онлайн с английски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що попаднах на трейлъра и информация, че премиерата е насрочена за 20 юли.

Нямам представа дали от този микс от извънземни, портали във времето, съвременност и Корьо ще се получи логически издържан филм, но аз с нетърпение го очаквам. С толкова много мои любими актьори и любим жанр със сигурност ще го гледам с удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Amaia написа:

Току що попаднах на трейлъра и информация, че премиерата е насрочена за 20 юли.

Нямам представа дали от този микс от извънземни, портали във времето, съвременност и Корьо ще се получи логически издържан филм, но аз с нетърпение го очаквам. С толкова много мои любими актьори и любим жанр със сигурност ще го гледам с удоволствие.

 

Изглежда обещаващ, обаче с тия роботи или корейските Iron-Man ми идва в повечко. Иначе със сигурност ще го гледам, че и с любими актьори-задължително! <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма ми хареса, явно се очаква и втора серия. Добър сюжет. Добри ефекти. Kim Tae Ri и Lee Ha Nui. В миналото хората също имаха някакви странни сили. Гледах и не вярвах на очите си. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Off Topic

Филма беше пълна измислица, някакви лоши извънземни, които обладават хората, хора превръщащи се в роботи и обратното, минало-сегашно време и куп други простотии. Най-ми беше скучно историческото време и жената и мъжа, държащи се като деца на 4 годинки...

Супер много се обърках със зле преведения превод (чичко гугъл) едно казват-друго пише. :) Поне, че беше Ким У Бин да краси филма. Ефектите бяха страхотни. Радвам се, че най-накрая го видях на екран, беше ми залипсвал. :wub:

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прецаках се тотално – то вярно си пише на файла, че е първа част, ама кой да мисли, преди да гледа? И каквато съм златна рибка по отношение на паметта, и утре да излезе втората част, пак ще съм забравила какво се е случило в първата...

 

Иначе, като изключа момента с обръкването поне в началото кой какъв е и за какво се бори, после става интересен филмът и ми е любопитно как ще развият историята. Му Рук е много забавен герой, отлично изигран от Рю Джун Йол, превъплъщенията на Гръм или различните образи на Ким У Бин също ме забавляваха, особено сваляча с яркия костюм и комбинацията сандали с чорапи :D И актрисите в женските роли са ми любимки, така че по отношение на каста нямам никакви забележки.

 

Благодаря за субтитрите! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята слабост Рю Джун Йол.... :wub: Иииии цялото съвършенсто Ким У Бин..... Ииии Со Джи Соб ...... Има ли смисъл да пиша повече....  Ииии Ким Те Ри....

При наличието на толкова добри актьори, филма просто е задъжителен за гледане. Но наистина е хубаво да се изчака да излезе и втората част, за да бъде удоволстието пълно. 

Не харесвам сюжети за извънземни и подобни, но идеята тук ми допадна страшно много. Историята е поднесена така, че на зрителя да му става интересно с всяка изминала минута. Минало, настояще и извънземни - звучи странно, но аз останах впечатлена. Дори се зачудих, че Рю Джун Йол  би се съгласил да участват в такъв проект, но явно е бил сигурен в хората, с които работи. И има за какво - визия, режисура, ефекти - всичко е на ниво. Определено ми липсваше да гледам Рю Джун Йол, а за Ким У Бин да не говорим....  Ролите и на двамата са интересни и разноцветни. Женското присъствие също е на ниво, а двамата магьостници създават голямо настроение. 

Търпеливо си чакам втора част. Айде да излиза вече! :D

Благодаря за превода. :wub:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...