Jump to content

Recommended Posts

XxXNq-4f.jpg

 

Off Topic

 

once-we-get-married.png

 

0.jpg

 

Once We Get Married (2021)

Страна: Китай
Също така известен като:  Just Married Relationship
Година на излъчване: 8 октомври 2021 г. - 5 ноември 2021 г.
Време на излъчване: Петък, събота
Жанр: Комедия, Романс
Канал: Tencent Video
Епизоди: 24
Режисьор: Li Yao Bo
Субтитри: Английски

 

Участват:

Wang Yu Wen като Гу Си Си
Wang Zi Qi като Ин Съ Чън
Ian Yi като Mo Дзъ Син
Zhong Li Li като Жан Си Уей
Li Jun Chen като Шан Къ и др.

 

Резюме:

Гу Си Си е все още неизвестен дизайнер и продава дрехите си онлайн.
Веднъж получава поръчка за скъпа сватбена рокля, която да осигури.
Така тя се среща с известния дизайнер Алекс, като го убеждава да й продаде роклята.

Точно на това парти се появява и бизнесменът Ин Съ Чън, собственик на търговски център,

който всъщност е поръчал тази рокля.
Нещата се завъртат, объркват и това принуждава Съ Чън да се ожени за Си Си.
Разбира се, пристига бившата му приятелка, която не спира с мръсотийките.
Появява се и бивш приятел на Си Си от гимназията, който разбира за уговорения им брак.
Какво ще излезе от този фиктивен брак…

 

 

 

 

 

:essub:

 

Сваляне с български субтитри: :click:  и :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click: :click:  :click:  :click:

 

Свали с английски субтитри: :click:

 

Онлайн с английски субтитри: :click:

 

Онлайн с руски субтитри: :click:

 

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че сега го излъчват. Но пише, че отдавна се чака. Затова се интаресувам кога е заснет. Благодаря за отговора.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала скоро ще си има БГ превод, затова да го похваля малко. /Бях споменала в заглавния пост, че имам желание да го преведа, но друга дама пое превода, така че скоро ще го видим на роден език... ;), радвайте се/.

Сюжета не е нещо невиждано, но за тези, които като мен обичат да гледат точно такива истории за двама непознати, които се женят, всъщност е идеален. Най-големият плюс, за мен поне, са актьорите, които играят главните роли, големи сладури. И двамата ги гледам за пръв път, него дори не го и знаех, докато не научих за сериала, а тя ми е позната сякаш отнякъде, но не помня от къде. Важното е, че са много симпатични и има химия между тях. За мен те правят сериала. Голяма зарибявка е, гледам сериите без превод, после с превод, клипчета в ютуб не знам колко съм изгледала, отдавна не ми се беше случвало.

 

Off Topic

 

Даже като гледах превюто за последните неизлъчени още серии, има една сцена в 21-ва, която очаквам с нетърпение да изгледам. Явно са се сдърпали нещо, понеже той я следи. После тя попада в болница, където Ин Съ Шън тайно отива, но Гу Си Си разбира и го лъже, за да го принуди да отиде при неяна бегом, а тя го посреща със "Здравей, г-н Зоро". Много яко, това искам да го видя.

 

 

Както казах, много са симпатични Гу Си Си и Ин Съ Шън.

Сещате се, женят се като непознати и докато спорят, борят се и т.н. се заражда любов между тях.

Ама при него по си личи, дали защото в началото беше студенокръвния, непривързващ се към нищо бизнесмен, а после лека полека попадна под магията на жена си. Голяма романтика.

Другата двойка, тия са ми на кантар, харесват ли ми, или не.

Защото като цяло е интересна идеята и при тях, той собственик на компания, ама по-скоро вятър го вей на бял кон, само за игри мисли, и тя, доведена там да го оправи. Демек, даго накара да почне да мисли и за работа. Интересни са, вятърничав, а тя някаква строга, ама на моменти имам чувството, че преиграват.

А героят на Ian Yi, макар че е добър персонаж, всъщност ме дразни.

Но най-големият дразнител е богаташката, дето харесва главния.

Тая пък нито е някаква красавица, нито нищо, голямото самочувствие.

Добре й оправят фасона и на нея.

Бабето на Ин Съ Шън обаче кърти.

 

FCXi-BYu-Vk-AAHipt.jpg

 

FCXi-BYs-Vg-AYk-MDs.jpg

 

FChg3g-GVc-AA6-Cge.jpg

 

Малко задкулисни видеа..

Off Topic

 

 

 

 

 

 

И OST...

OST | 插曲MV “超喜欢你 I Like You So Much”【只是结婚的关系 Once We Get Married】

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

bond, ако въпроса ти е продиктуван от моите писания откога го чакам, то разбрах за сериала тази година, но когато разглеждах разна инфомация за него, попаднах на статия от 2020 г. за провеждане на церемонията по започването на снимките към драмата, затова предполагам, че миналата година е сниман.

И спирам до тук, но пак ще пиша, да знаете...

 

П.П: Ааа, забравих.

Сериала е минал 300 млн гледания, значи си е доста харесван, хитов направо, което ме радва.

Цък

FCJUeom-Uc-AIJTk-G.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти ме нави да гледам. Не съм фен на съвременните сериали, но главният беше пак в главна роля в The Imperial Coroner (2021) и ми хареса. Участва и в Novoland: Castle in the Sky 2, където пък Uvin Wang е в главната роля. И Chen Xun е симпатяга, ще има материал за гледане. :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм се лепнала тук - симпатяги са главните и като ги събереш двамата под един покрив става интересно :)

Някои хорица ги познах от раз, но други чак на второ четене се сетих къде съм ги гледала :lol2: Главният - аз съм го гледала като ангел и сега тук като шеф - гении не можах да го позная :28558: Партнираше си с  Ivy Chen в  Love is in the Air (2018) - фантастично - романтино сериалче . А дружката на главната е огнената  къдравелка от "My Neighbor Can't Sleep "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РозАв сапун.

Поредната Пепеляшка и шефче, барабар с тъпи ъгли от двете страни, като естествено на линия е и  дежурната богата гаднярка, в случая съвпадаща с единия тъп ъгъл. Ами мега клише. Няма никаква свежа нотка извън клишето- от-до по правилата, та краят е ясен от първата минута. Няма шанс да го изкарам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво сериалче, благодаря за субтитрите. С вас съм. Малко ми е жал за другия в триъгълника-момчето,което се страхува от дъжда. 

Нищо невиждано, но  приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно и леко сериалче. Главните радват, а момчето и добре играе. Двата тъпи ъгъла не са запознати с логиката, а женското е и много тъпо, но упорито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко и хубаво сериалче, направо се влюбих в него! :) Сюжета може да е изтъркан и клиширан, но от тези мой любими клишета, които никога не ми омръзва да гледам. :) Историята за Пепеляшка и надутият принц ми е сред любимите, ако персонажите не са изградени на базата на дразнещите клишета. Тук са избягали от всичко това. Приятно съм изненадана от актьорите, но главните най-много ми харесаха. Имаше си химия между тях, а така са ги подбрали, че даже и чисто визуално много си ходят. Рядко ми се случва да нямам никакви забележки към главните герои, относно поведението им, тук това важи с пълна сила. Почти в самото начало се влюбиха един в друг и въпреки че не го признаваха и осъзнаваха, нямаше онази тъпа игра на котка и мишка, напротив! Работеха като екип, помагаха си един на друг, никой от тях не избяга от другият и онова тъпо клише, което присъства в голяма част от този тип сериали - незнам, какво искам, влюбена съм, но ще се правя на недостъпна до последно, вярвам на другите, но не и на него и др. просто го нямаше, което е огромен бонус и прави сериала не дразнещ, както и персонажите! Главният герой /Ин Съ Шън/ си е типичният надут, богат, самовлюбен, умен красавец, който се крие зад ледената стена, която е издигнал, но зад тази стена се крие един мил, нежен, романтичен мъж, който е готов на всичко за любимата си. Хареса ми поведението му, радвам се, че не са му придали качеството на прекалено безчувствен идиот и не са стигнали до крайност, каквато не веднъж съм виждала в такива персонажи. Когато осъзна любовта си към главната /Гу Си Си/ я защитаваше още по-яростно и даваше на всички да разберат и най-вече на онази идиотка, която беше влюбена в него, че тя е негова съпруга и той ще я пази и помага. Правеше много романтични жестове към любимата си, които няма как да не докоснат сърцето й, но някак не бяха прекалено неестествени и сладникави, а по-скоро за човек с възможности си бяха реални. Хареса ми метаморфозата в характера му, как бавно падна тази ледена стена, буквално почти в началото започна да се пропуква, без дори той да разбере. Налагаше се, все пак е свикнал да командва, но оставяше главната да взема своите решения и я подкрепяше. Някак имаше баланс, защото когато решенията му бяха правилни, Гу Си Си се съгласяваше с него не беше от онези тъпи героини, които на всяка цена въпреки всичко вирваше носа си и казваше, че тя е права. Главната героиня /Гу Си Си/, хареса ми много. Весела, усмихната, позитивна, забавна. Тя също почти в началото, дори мисля, че по едно и също време и двамата се влюбиха един в друг без да разберат, хареса ми факта, че не беше типичната бедна героиня, която въпреки че има нужда от помощ си вирва носът и казва, че сама ще се справи с всичко, нямаше това тъпо клише, което принципно никога не съм харесвала и е доста дразнещо. При нея имаше баланс в това отношение. Искаше да се справи сама, но когато имаше нужда от помощ и той и помогнеше тя благодареше и не създаваше напрежение от факта, че той и е помогнал. Нямаше я тази мания, че на всяка цена тя трябва да се справи сама, онази гордост, която обикновено присъства при такъв тип героини. Не се дърпаше непрестанно, нямаше го момента на раздяла от гордост, която обикновено е породена от главната героиня, държеше на своят любим и го подкрепяше, беше срамежлива, но когато официално се взеха и си изясниха чувствата това дърпане, което имаше в началото от страх, че не трябва да се влюбва в него, защото всичко е само заради договора изчезна и имаха наистина много сладки и романтични моменти. Тя също изясни отношенията си с мъжа, който я харесваше, когато тя в крайна сметка разбра, че е влюбена в главният и вече и за двамата беше ясно, че се обичат. Директно му заяви кого обича и обясни, че за нея любовта е само той, нямаше го това неразбиране, защото видиш ли, тя не е казала, а оставя нещата така да се влачат и той да си мисли, че има шанс. Относно лошите... единственият лош по-скоро беше приятелката на Ин Съ Шън, тая от дума не разбираше! Колко пъти главният й каза, че обича жена си, тя обаче до края въртеше мръсни номера с някаква извратена надежда, че той ще зареже жена си и ще се събере с нея. Доказано проста! Дразнеше ме от началото до самият край! Относно приятелят на Гу Си Си, който беше влюбен в нея, в интерес на истината беше изключително умерен, разбран, не въртеше такива мръсни номера, а когато бяха с главният, наистина ме караха да се смея с глас. Тяхното съперничество си беше буквално забавно, комични моменти изобщо не липсваха. :) Приятелката на Гу Си Си беше голяма сладурана, а майка й искрено съжалявах и не разбирах как може да търпи толкова време такива дебили, като съпруга си и майка му. Добре, че на края успя да се отърве и да си намери спокойствието. Бабата на главният беше много сладка и положителен герой, майка му уж беше звяр, но всъщност не е така. Искаше синът й да е щастлив и прие снаха си. Много ми беше весело, когато майка му и баба му хванаха главните да бързат към леглото и коментираха, че с това темпо ще напълнят къщата с деца. :) Другата двойка, която се образува не ми беше толкова интересна. Бяха и те забавни, но някак бледнееха пред главната двойка. Много съм доволна от сериала. Наистина е свеж, забавен, романтичен, без тъпите клишета, определено ме разтовари и просто не отлепих очи от екрана. :) Искрено благодаря за превода, защото това допринесе за още по-приятното гледане! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Рали беше удоволствие да те изчета от край до край. Няколко добри думи осмислят целия труд, който се хвърля, за да види дадена драма бг букви. Няма да крия, че и аз много се забавлявах, докато превеждах  сериала, а още по-хубавото е, че главната двойка снима отново заедно нов, романтичен проект. Сигурна съм, че ще повтори успеха на този.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Indira, знам за какво говориш и няма нужда да ми благодариш, защото просто изказах мнението си. :) Мисля, че имаме сходен вкус за сериали, защото този е вторият, който гледам с твой превод. :) Не знам ти как си подбираш, какво да превеждаш, но аз превеждам само това, което ми хареса след като го изгледам. :) Понеже се разболях и съм на легло с антибиотик и температура и само гледам, но си търся само ето такива весели и романтични сериали. Този сериал наистина е много хубав! Още веднъж благодаря за вашият труд! :) Препоръчвам го с две ръце! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седнах да го гледам, защото ми хареса The Love You Give Me, със същия тандем актьори в главните роли. На тези двамцата много добре им се получава да играят заедно. В интерес на истината първите няколко серии изглеждаше, че ще е от досадните клишета, обаче не е.  Серийките вървят приятно и даже интересно. Младежът като реши, че е влюбен, беше доволно праволинеен и целенасочен. Мацката беше приятно закачлива и игрива. Отстояваше си момичето позициите, когато може и не се правеше на ощипана булка. Беше удоволствие да ги гледам как се заиграват. Явно двамата актьори се чувстват конфортно заедно, защото много добре им се получи спойката. Препоръчвам за разтоварване. Аз и другия им сериал препоръчвам, но ако не знаете чужди езици (или сте надарени с търпение), по-добре да изчакате българските буквички (запланувани са!).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...