Jump to content

Recommended Posts

XxXNq-4f.jpg

Off Topic

once-we-get-married.png

0.jpg

Once We Get Married (2021)

Страна: Китай
Също така известен като:  Just Married Relationship
Година на излъчване: 8 октомври 2021 г. - 5 ноември 2021 г.
Време на излъчване: Петък, събота
Жанр: Комедия, Романс
Канал: Tencent Video
Епизоди: 24
Режисьор: Li Yao Bo
Субтитри: Английски

Участват:

Wang Yu Wen като Гу Си Си
Wang Zi Qi като Ин Съ Чън
Ian Yi като Mo Дзъ Син
Zhong Li Li като Жан Си Уей
Li Jun Chen като Шан Къ и др.

Резюме:

Гу Си Си е все още неизвестен дизайнер и продава дрехите си онлайн.
Веднъж получава поръчка за скъпа сватбена рокля, която да осигури.
Така тя се среща с известния дизайнер Алекс, като го убеждава да й продаде роклята.

Точно на това парти се появява и бизнесменът Ин Съ Чън, собственик на търговски център,

който всъщност е поръчал тази рокля.
Нещата се завъртат, объркват и това принуждава Съ Чън да се ожени за Си Си.
Разбира се, пристига бившата му приятелка, която не спира с мръсотийките.
Появява се и бивш приятел на Си Си от гимназията, който разбира за уговорения им брак.
Какво ще излезе от този фиктивен брак…

:essub:

Сваляне с български субтитри: :click:  и :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

Свали с английски субтитри: :click:

Онлайн с английски субтитри: :click:

Онлайн с руски субтитри: :click:

• Like 9
  • Thanks 2
  • Upvote 2

Виждам, че сега го излъчват. Но пише, че отдавна се чака. Затова се интаресувам кога е заснет. Благодаря за отговора.

Edited by bond

Сериала скоро ще си има БГ превод, затова да го похваля малко. /Бях споменала в заглавния пост, че имам желание да го преведа, но друга дама пое превода, така че скоро ще го видим на роден език... ;), радвайте се/.

Сюжета не е нещо невиждано, но за тези, които като мен обичат да гледат точно такива истории за двама непознати, които се женят, всъщност е идеален. Най-големият плюс, за мен поне, са актьорите, които играят главните роли, големи сладури. И двамата ги гледам за пръв път, него дори не го и знаех, докато не научих за сериала, а тя ми е позната сякаш отнякъде, но не помня от къде. Важното е, че са много симпатични и има химия между тях. За мен те правят сериала. Голяма зарибявка е, гледам сериите без превод, после с превод, клипчета в ютуб не знам колко съм изгледала, отдавна не ми се беше случвало.

Off Topic

Даже като гледах превюто за последните неизлъчени още серии, има една сцена в 21-ва, която очаквам с нетърпение да изгледам. Явно са се сдърпали нещо, понеже той я следи. После тя попада в болница, където Ин Съ Шън тайно отива, но Гу Си Си разбира и го лъже, за да го принуди да отиде при неяна бегом, а тя го посреща със "Здравей, г-н Зоро". Много яко, това искам да го видя.

Както казах, много са симпатични Гу Си Си и Ин Съ Шън.

Сещате се, женят се като непознати и докато спорят, борят се и т.н. се заражда любов между тях.

Ама при него по си личи, дали защото в началото беше студенокръвния, непривързващ се към нищо бизнесмен, а после лека полека попадна под магията на жена си. Голяма романтика.

Другата двойка, тия са ми на кантар, харесват ли ми, или не.

Защото като цяло е интересна идеята и при тях, той собственик на компания, ама по-скоро вятър го вей на бял кон, само за игри мисли, и тя, доведена там да го оправи. Демек, даго накара да почне да мисли и за работа. Интересни са, вятърничав, а тя някаква строга, ама на моменти имам чувството, че преиграват.

А героят на Ian Yi, макар че е добър персонаж, всъщност ме дразни.

Но най-големият дразнител е богаташката, дето харесва главния.

Тая пък нито е някаква красавица, нито нищо, голямото самочувствие.

Добре й оправят фасона и на нея.

Бабето на Ин Съ Шън обаче кърти.

FCXi-BYu-Vk-AAHipt.jpg

FCXi-BYs-Vg-AYk-MDs.jpg

FChg3g-GVc-AA6-Cge.jpg

Малко задкулисни видеа..

Off Topic

И OST...

OST | 插曲MV “超喜欢你 I Like You So Much”【只是结婚的关系 Once We Get Married】

Off Topic

bond, ако въпроса ти е продиктуван от моите писания откога го чакам, то разбрах за сериала тази година, но когато разглеждах разна инфомация за него, попаднах на статия от 2020 г. за провеждане на церемонията по започването на снимките към драмата, затова предполагам, че миналата година е сниман.

И спирам до тук, но пак ще пиша, да знаете...

П.П: Ааа, забравих.

Сериала е минал 300 млн гледания, значи си е доста харесван, хитов направо, което ме радва.

Цък

FCJUeom-Uc-AIJTk-G.jpg

• Like 3
  • Thanks 2
  • Upvote 1

Почти ме нави да гледам. Не съм фен на съвременните сериали, но главният беше пак в главна роля в The Imperial Coroner (2021) и ми хареса. Участва и в Novoland: Castle in the Sky 2, където пък Uvin Wang е в главната роля. И Chen Xun е симпатяга, ще има материал за гледане. :inlove:

• Like 1

И аз съм се лепнала тук - симпатяги са главните и като ги събереш двамата под един покрив става интересно :)

Някои хорица ги познах от раз, но други чак на второ четене се сетих къде съм ги гледала :lol2: Главният - аз съм го гледала като ангел и сега тук като шеф - гении не можах да го позная :28558: Партнираше си с  Ivy Chen в  Love is in the Air (2018) - фантастично - романтино сериалче . А дружката на главната е огнената  къдравелка от "My Neighbor Can't Sleep "

• Like 2

РозАв сапун.

Поредната Пепеляшка и шефче, барабар с тъпи ъгли от двете страни, като естествено на линия е и  дежурната богата гаднярка, в случая съвпадаща с единия тъп ъгъл. Ами мега клише. Няма никаква свежа нотка извън клишето- от-до по правилата, та краят е ясен от първата минута. Няма шанс да го изкарам.

• Like 1

Хубаво сериалче, благодаря за субтитрите. С вас съм. Малко ми е жал за другия в триъгълника-момчето,което се страхува от дъжда. 

Нищо невиждано, но  приятно.

• Like 2

Приятно и леко сериалче. Главните радват, а момчето и добре играе. Двата тъпи ъгъла не са запознати с логиката, а женското е и много тъпо, но упорито.

• Like 2