Jump to content

Recommended Posts

19 minutes ago, dido100 said:

Нещата хич не са розови-много глупости и недомислици в сценария.

Нормално де. Ама засега задържа внимание. Интересно ми е докъде ще стигнат с тази антипропаганда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютни щуротии, но изобщо не ми е скучно. А и ефектите не са никак зле, корейците от край време се славят като добри гримьори. И 

Spoiler

за кръвожадните - много кръв във всяка серия.

 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да го зарязвам. Тръгна добре сериалът, но бързо зацикли.

Едва изгледах 4-и епизод, много мудно действие, тегава работа.

Шики го харесвам, но милото е голямо храстче тук. 

Главната ми е от любимките, играе добре, но за мен с Шики не си ходят като двойка. 

Може да прехвърля 5-и и тогава да реша окончателно.  

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз оставам докато не разбера дали и при нас лечението от К-19 и прочее щамове ще ни подлуди след време. Любопитството убило котката, ама а де.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после нещо интересно покрай БЛ сериалите. :lol: Задължително ще продължа да гледам, главните много си отиват. <33 Жената ми е любимка от Two Worlds (W) и с Хюнг Шик aww :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, bond написа:

Гледам упорито. Появи се и крими елемент. Сега вече и убиец търсим. Не като обичайниете, а сериен.

O, боже! Сериен убиец в корейски сериал?! Не може да бъде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло ми хареса, но тоя убиец не беше необходим. :lol: Както очаквах и на по-силен финал, но съм доволна. Иначе двамцата играха много много добре! :wub:

 

П.С Вие, които коментирате не прекалявате ли? Не мисля че всички мислят като вас...може би греша кой знае. :lol2: И явно нито един корейски сериал не ви харесва, пък може и тук да греша хаха, лол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свобода на словото се нарича и да, напоследък рядко ни харесва корейски сериал, но е разбираемо, гледаме от около 2000-та  година. Изискванията ни се повишават. Колкото до този, дори не разбрах, че е 12 серии или пък съм забравил. Значи съм го изгледал. Слаб  и жалко за актьорите. Всички много се стараха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, Lawandula said:

Разубедихте ме напълно. Мерси.Не си падам по ужаси, но си падам по Шики, но не чак дотам, че да гледам нещо слабо с  ужаси.

Не си губи времето. То дори и ужас не е, ами е едно такова, никакво. Мислили са нещо да направят, ама не им се е получило. В началото беше далеч по-обещаващо, но след 5-6 серии вече нямаше какво да ни покажат освен уродливо човешко общество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добрите филми за зомбита не са за зомбитата, а за това как кризата изважда наяве най-низкото у останалите  все още човеци. Пример - The Walking Dead. Доказателство, че е добър проект - наградите и номинациите за награди.

 

Сериалът е интересен. Показаха колко свестни, смели и яки са главните, разобличиха пороците на фалшивото общество, хванаха убиеца и свършиха с надежда.
Имаше си и слаби моменти, няма да ги изброявам. Главните бяха много хубава двойка, Хьонг Шик пораснал, много мъжествен и добре сложен. Чудесни 12 епизода, изглеждат се неусетно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Scarlet Heart написа:

Добрите филми за зомбита не са за зомбитата, а за това как кризата изважда наяве най-низкото у останалите  все още човеци. Пример - The Walking Dead. Доказателство, че е добър проект - наградите и номинациите за награди.

 

Сериалът е интересен. Показаха колко свестни, смели и яки са главните, разобличиха пороците на фалшивото общество, хванаха убиеца и свършиха с надежда.
Имаше си и слаби моменти, няма да ги изброявам. Главните бяха много хубава двойка, Хьонг Шик пораснал, много мъжествен и добре сложен. Чудесни 12 епизода, изглеждат се неусетно.

 

А можеха да оставят убиеца на свобода, но те не се отказаха. Едно браво за тях! Честно отдавна не бях гледала по-интересен сериал. :lol: Понеже ми беше писнало да гледам романтики, защото са едни и същи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много измислен сериал. Чак се чудя Han Hyo Joo как се е захванала с такова нещо. Имаме едни зомбита дето се хапят, но повечето жители бяха с къси ръкави и панталони, рокли, голи вратове, никаква заинтересованост  да се защитят от ухапване?????  Тримата полицая тотално се изложиха в целият филм. И с оръжието много зле и с бойните изкуства. Общо взето всички вървяха и действаха напук на логиката.  Класика. За едно бързо превъртане става сериала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да възкликна и аз (като горния съфорумец по повод на друг сериал): Боже какво трябва да гледам заради Шики:o, пък и актрисата ми е любима. Не знам защо толкова зрители харесват такива сюжети. Съдейки по оценките(9,0 в MDL, 8,3 в IMDB), явно са доста. Иначе играта на актьорите ми хареса. Мислех да гледам Тихото море(пак заради любим актьор), но май ще се откажа. Благодарности за труда на преводаческия екип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...