Jump to content

Unforgettable Love (2021)

Recommended Posts

От днес всеки ден, по няколко пъти ще ви запознаваме с един малък бонбон и хората, които той обича. Дали ще успее да преодолее своя психически проблем и гласно да ги нарече "мама и татко"?

Е01 :click:

и :click:

Ще качваме по колкото ни е възможно на ден, скоро и онлайн

0dYgY_4f.jpg

• Like 8
  • Thanks 2

Направих огромната грешка да си пусна сериала текущо с качването :lol: Сега нямам търпение за новите епизоди и рефрешвам постоянно :lol2: :wub:

Много са ми нови китайските сериали, този конкретно е много сладурски и интересен (засега), надявам се да държи интереса до края :blush:

Грамадно благодаря за труда ви ❤️ :thanks: 

• Like 2
  • Upvote 1

Преди 2 часа, battle4thesunn написа:

Направих огромната грешка да си пусна сериала текущо с качването :lol: Сега нямам търпение за новите епизоди и рефрешвам постоянно :lol2: :wub:

Много са ми нови китайските сериали, този конкретно е много сладурски и интересен (засега), надявам се да държи интереса до края :blush:

Грамадно благодаря за труда ви ❤️ :thanks: 

Със сигурност ще задържи интереса ти до края! Очакват те още мнооого изненадващи ходове от г-н Стриктен и малкия сладур.

• Like 1
  • Thanks 2

Аз се опитвам да засиля онлайна тия дни, ама тцъ.., не става по-раничко да го пускам :D .Ей го кое време станаааа, ракиено... :D 

Е11 онлайн: :click:

• Like 2
  • Upvote 1