Jump to content

Tale of the Secret Royal Inspector and Jo Yi (2021)

Recommended Posts

Последен епизод :click: и :click:

Благодарности за превода, отделеното време и труд на @VesSun , @sonka88 , @snowmoon , @Mari Ya и за помощта в някои от епизодите на @rondine и @battle4thesunn. Дойде време да кажем "чао" и на това забавно сериалче. Ще ни липсват, нали, момичета? Но... няма да тъжим, вземаме си багажа и се изнасяме към следващия... сериал /или тупиемец/. :D

fullsizephoto1409883.jpg

• Like 7
  • Thanks 5

Сериалчето е ужасно забавно и много се радвам, че се включих в превода му, макар и съвсем за малко :blush: Препоръчвам го на всеки, който иска готина комедия и романс :wub: Приятно гледане на всички! (включително и на мен :D)

• Like 5

На 8.01.2022 г. at 0:44, helyg написа:

Но... няма да тъжим, вземаме си багажа и се изнасяме към следващия... сериал /или тупиемец/. :D

Пристъпвам на пръсти от нетърпение...;)

Готов е и за гледащите онлайн: :click:

• Like 4

Днес бил световният ден на думата "Благодаря". Та то реално няма по-добър ден, в който да кажа едно огромно "Благодаря" на сладурския ни екип, който преведе сладурския сериал за сладурския таен инспектор и сладураната Джои. 

@helyg@VesSun, @snowmoon, @Mari Ya, както и @rondine, @battle4thesunn - :thanks:

Момичета, страшни сте, да си отворим ресторант за манду!

• Like 9

Преди 1 час, sonka88 написа:

Днес бил световният ден на думата "Благодаря". Та то реално няма по-добър ден, в който да кажа едно огромно "Благодаря" на сладурския ни екип, който преведе сладурския сериал за сладурския таен инспектор и сладураната Джои. 

@helyg@VesSun, @snowmoon, @Mari Ya, както и @rondine, @battle4thesunn

Момичета, страшни сте, да си отворим ресторант за манду!

Даже два, ама аз искам и караоке, дето да си пеем в стая, колкото си искаме фалшиво, и сауна, дето може да си спим вътре. Давайте да заформим един бизнес план и бързо, бързо да го осъществим.

• Like 3
  • Haha 4

Преди 11 часа, snowmoon написа:

Даже два, ама аз искам и караоке, дето да си пеем в стая, колкото си искаме фалшиво, и сауна, дето може да си спим вътре. Давайте да заформим един бизнес план и бързо, бързо да го осъществим.

Колко му е :D
Трябва ни само един остров и един благородник да ни финансира :D

Шегата настрана, това беше чудно сериалче, точно като за Коледа - леко, весело и ненапрягащо. Идиотите му - идиоти, смешките - смешки, любовната история и тя чудесна, и изобщо :)

• Like 3
  • Upvote 1

преди 23 минути, snowmoon написа:

И аз в групата. Тек - достатъчен.

Аз Lee Jae Kyoon ще взема, да не се блъскаме :D

Off Topic

Заради него малко им се разсърдих на сценаристите. Имаше потенциал за катарзис там, ама на :/

• Like 2
  • Haha 4

На 12.01.2022 г. at 15:38, VesSun написа:

Аз Lee Jae Kyoon ще взема, да не се блъскаме :D

Покажи скритото съдържание

Заради него малко им се разсърдих на сценаристите. Имаше потенциал за катарзис там, ама на :/

Даааа, напълно съм съгласна! 

• Haha 2