Jump to content

Ghost Hunt (2006-2007)

Recommended Posts

Ghost Hunt

e5628b1d08c5180a.jpg

Заглавие: Ghost Hunt

Японски: ゴーストハント

Жанр: Драма, Шоуджо, Романс, Мистерия, Ужаси

Тип: Сериал

Епизоди: 25

Времетраене: 24 минути на епизод

Година: 2006 – 2007

Държава: Япония

Продуцент: J.C.STAFF

Свали от ТУК или ТУК

OST : ТУК

Резюме:
Любимото занимание на Маи Танияма и нейните приятелки е да си разказват истории за духове - това е така, докато не се среща с Казуя Шибуя, от "Изследователският център Шибуя" - за разследване на паранормални явления.
Един ден, преди да отиде на училише, Маи e привлечена от странни звуци, идващи от изоставена сграда.
Любопистството й надделява и тя решава да провери. Влизайки вътре попада в опасна ситуация и е спасена от Лин, асистента на Казуя. След този инцидент Лин е ранен и Казуя предлага на Маи да заеме неговото място.

• Like 1

Знам, че е аниме и така нататък, но е единственото, което ме изправи на нокти от ужас на моменти - а аз никак не съм лесна като се има предвид, че съм посветена в най- кървавите и стряскащи хоръри. Идеалното решение за самотна тъмна нощ и чаша пълна с нещо червено ( за тези с вампирски мисли - естествено, че имам предвид сок от боровинки.)

• Like 1

Имаше си някои по страшни моменти, но като цяло повече ми бяха интересни самите случаи. Особено тези, които засягат японската митология и духове. Единствения минус е че е много кратко и тези 8 случая не ми стигнаха. Накрая почнаха да стават все по интересни и бам то взе че свърши. Дано направят още един сезон поне. Разбрах че има нефилмирани и мангата се води недовършена, кой знае. :)

• Like 1

Едно от най-любимите ми анимета в този жанр. Супер много ме уплашиха епизодите с оня дето се къпеше в кръв.. :ph34r: