Jump to content

Recommended Posts

Преди 8 часа, helyg написа:

Главната героиня. Една от предишните й роли в "Корейска одисея" е на зомби и оттам така си остана прякор.

Трябва да го сложа в речника това зомби:D Аз така или иначе щях да го гледам, но коментарите ме запалиха още повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свестен свестен , колко да е свестен?  Начинаещ актьор спрямо Се Йонг.  Актриса с 24-25 години стаж зад гърба си.  Той е джудже спрямо нея. Само им сравнете филмографията.  Тя започва 1997/98 да играе, той тогава още не е знаел какво иска да прави(сигурно още е играл с  приятелчетата от махалата). Преди той да почне да играе тя има 17 сериала изиграни и 5 филма. И всичко сама е постигнала, даже не е била  и идол.  Той ако не беше идол, щеше ли да стане актьор?  То не е толкова лесно. И тя е с 2 години по малка от него. Един от прякорите и е  Historical Drama Queen.  Не казвам ,че играе зле просто това са фактите. Така, че Зомбито може да измете пода с него. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще навакса след 20-30 години. Тя по различни източници сега има 30-31  сериала изиграни и 8 филма + 3 драма спешъла.  И назад да бяга пак не може да я стигне.  Той когато е с нея може само да слуша и да кима. Може и кака(или сомбеним) да и вика. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, ами, той страхотно се справи с ролятя.  Нея не мога да я възприема, вече казах по какви причини, Антипатична ми е. 

Сериалът имаше успех, заради колективната великолепна игра. То годините игра, не са гаранция. Въпреки многото сериали и титла, аз защо не я помня в участието и в други роли, освен тази в която е зомби? Е, верно напоследък не гледам много корейско, но все пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, cucyta написа:

Ама аз я харесвам момата, просто младежа е забележителен и доста добре си подбира ролите.

Така е, не се тика навсякъде като някои, от които просто няма отърване. Въпреки, че са кръгла нула като актьори.

Преди 4 часа, gig911 написа:

Свестен свестен , колко да е свестен?  Начинаещ актьор спрямо Се Йонг.  Актриса с 24-25 години стаж зад гърба си.  Той е джудже спрямо нея. Само им сравнете филмографията.  Тя започва 1997/98 да играе, той тогава още не е знаел какво иска да прави(сигурно още е играл с  приятелчетата от махалата). Преди той да почне да играе тя има 17 сериала изиграни и 5 филма. И всичко сама е постигнала, даже не е била  и идол.  Той ако не беше идол, щеше ли да стане актьор?  То не е толкова лесно. И тя е с 2 години по малка от него. Един от прякорите и е  Historical Drama Queen.  Не казвам ,че играе зле просто това са фактите. Така, че Зомбито може да измете пода с него. 

Ако не беше айдъл, щеше да мие чинии или да разнася храна и никой нямаше да го знае.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво не харесвате на Джуно? Не е важно кога си започнал карирата си, а колко си талантлив. И е пресилено да го приравняваме към безмозъчните айдъли. Момчето е много талантлив композитор, певец и музикант. Като актьор също обира овациите на публиката. Сега започвам сериала, но него съм го гледал в други драми и съм го махнал отдавна от графа айдъли.

Нямам абсолютно нищо против актрисата, класно зомби беше. Главните и роли не са чак толкова много, но като цяло се справя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се опъвам като девица на... не помня къде, а ще си кажа направо: предпочитам бяло вино и приемам почерпката. От мен морските дарове.

Да полеем хубаво драмата, че да направят още една на това ниво.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този спор кой е по-по-най, май е излишен. Според мен, успехът на драмата се дължи най-вече на изключително удачното партньорство на главните изпълнители, химия му викат. А също, че в целия състав нямаше празно място. Толкова хубави запомнящи се образи баха показани: наставницата, главната придворна дама, която имаше ярка драматична линия, библиотекаря, предишният крал... Иначе сюжетът е повече от обичаен, сценарият - сръчно сглобен, професионално сниман сред красив декор. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последна класация за сериала , води класацията за 8-ма поредна седмица:

 

1. MBC “The Red Sleeve”
2. SBS “Our Beloved Summer”
3. tvN “Bulgasal”
4. KBS2 “Young Lady and Gentleman”
5. JTBC “Snowdrop”
6. KBS1 “The King of Tears, Lee Bang Won”
7. tvN “Secret Royal Inspector & Joy”
8. KBS2 “Moonshine”
9. tvN “Melancholia”
10. tvN “Bad and Crazy”

 

И за актьорите:

 

1. Lee Se Young (“The Red Sleeve”)
2. Lee Junho (“The Red Sleeve”)
3. Kim Da Mi (“Our Beloved Summer”)
4. Choi Woo Shik (“Our Beloved Summer”)
5. Ji Hyun Woo (“Young Lady and Gentleman”)
6. Lee Se Hee (“Young Lady and Gentleman”)
7. Lee Jin Wook (“Bulgasal”)
8. Kwon Nara (“Bulgasal”)
9. Lee Joon (“Bulgasal”)
10. Soo Ae (“Artificial City”)

 

Предполагам, че от следващата седмица няма до го има вече в класацията, тъй като свърши.  Другите само го чакат да падне. Номер 2 явно ще заеме мястото му. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bond написа:

Няма да се опъвам като девица на... не помня къде, а ще си кажа направо: предпочитам бяло вино и приемам почерпката. От мен морските дарове.

Да полеем хубаво драмата, че да направят още една на това ниво.

Отивам за мопа да попия езерото сълзи около мен след финала на сериала и като за начало ще почерпя теб и всички, които бяха така добри да изчакат превода ни и да уважат труда ни, с последния епизод на сериала, а довечера след работа отварям виното, че не само аз ще имам нужда от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превода изчаках, ама  за 

Spoiler

сълзи не се бях приготвил. Вярно ли ще ревем накарая? Отдавна не съм гледал наистина емоционален сериал.

 Налага се поправка в поста, че съм много разсеян. Искам от сърце да благодаря на преводачите. Отлична работа, момичета.

 

 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към благодарностите за превода на сериала и то толкова бързо след излизането на епизодите. Страхотни сте!

Сериалът не би се получил толкова добър, ако двамата главни не си партнираха добре и не бяха равностойни в изпълнението на ролите си. В противен случай се губи баланса и резултата е слаб дори при качествен сценарий. Независимо дали Джуно е започнал кариерата си като музикант си личи, че е много надъхан и сериозен по отношение на актьорството. Просто аз си имам слабост към И Се Йонг - въпрос на лични пристрастия. Но не само главните направиха силни роли - имаше много добри попадения и за второстепенните персонажи. Не е случаен високият рейтинг на сериала и многото награди.

А сега отивам да се срамувам, че не обмислям достатъчно какви роли давам за пример като хваля някоя актриса и в резултат на това чаровно момиче ѝ се лепна прякор "зомбито". :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зомбито е мил прякор. Момичето се справи на ура с подобна роля и беше супер симпатичен парсонаж. Не сте разбрали - никой не я обижда. Харесваме я.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва си да се пробвам, като сте изписали четири страници, което си е направо постижение за корейски сериал напоследък. Мерси! 

Благодарност и на екипа за превода! Въпросът ми е, има ли го качен за онлайн гледане, че не виждам линк?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lawandula написа:

Благодарност и на екипа за превода! Въпросът ми е, има ли го качен за онлайн гледане, че не виждам линк?

 

Все още не, но със сигурност предстои да се качи и онлайн – първо искаха преводът да приключи изцяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...