Jump to content

Recommended Posts

6PJx2_4f.jpg

Off Topic

Rb56r_3f.jpg

BNn6q_3f.jpg

 

Love Under the Moonlight

Ruk Nirun Juntra / รักนิรันดร์จันทรา

Държава: Тайланд

Излъчване: 23 юли  2021г. - 22 август 2021г.

Жанр:  драма, фантастика, романтика

Епизоди: 15 по 85 мин.

Продуцент: Suangsuda Cholumpi

    TV: Channel 3

Субтитри: Английски, Руски

 

Участват:

Ken Theeradeth Wongpuapan като Thatcher
 Ice Preechaya Pongthananikorn като  Jan/Thongchan
 Wawwa Nichari Chokprajakchat като Primprao
 Willie Ruengrit McIntosh като Matthew
Oom Eisaya Hosuwan
 Joy Rinlanee Sripen
    Anant Boonnark
    Surint Karawoot

 

Резюме: Тихата и незабележима Thongchan е шокирана от измамата на гаджето си. Пияна и отчаяна, тя се качва на покрива на хотела, за да остане сама, но там  става свидетел на сделка с наркотици. Thongchan като по чудо се спасява от смъртта, но неочаквано тайнствен непознат  започва да се появява около нея.

След сблъсък с вампир, Thatcher  живее вече 200 години, опитвайки се да използва своето безсмъртие, за да помага на хората. Неочаквано една жена се появява при него на покрива, а в последствие я и спасява. Но тя изглежда по същия начин, като неговата любима отпреди 200 години.

Thongchan усеща, че започва да се влюбва в тайнствения мъж, но как ще приеме факта, че той  всъщност е вампир.

 

 

Онлайн с английски субтитри

Онлайн с руски субтитри

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana За феновете на Кен ;) Като се противих да уча руски в училище... добре, че някоя добра душа се нави да му направи и английски субтитри :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега направих логическата връзка между един отдавнашен пост на Лу, адресиран към нас с теб, Виви.

Беше ми отлетяло далеч извън орбитата на черепната кутия. Благодаря за темата!

По плакатите Кен е голям свежар. Мъж, та дрънка. Как да не си му фен. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@asha Кен си е Кен  - грешка няма :28558: Тук е вампир с един особен оглед и от време на време пуска по една срамежлива усмивка :D Аз си мислех, че ще е по- мрачно, но загледах клипчета .... ще се и посмеем хубаво :D

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз съм на трета и нищо забавно няма. Даже напротив... Ужасяващо страшно. 

Обаче,поредната тайландска тъпотия:

Off Topic

Видя го да смуче кръв, той се закахъри,че го наричат"Чудовище",тя му прави портрет за полицията и после срещайки го, не го познава. Пълна глупост. А той хапе, хич не му се свиди никой, освен главната. Изглежда в следващите серии(днес ще изгледам още някоя) ще иска да се пребори до някаква степен с вампирството, щот става страшен за хората, които обича.

Кен-перфектна игра,  но на главната джуките й, се конкурират с тези  на  Бин Бин.

 

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana гледах някакъв по- лежерен трейлър :28558: Но

Off Topic

И аз видях как си пие кръв .... а си мислех, че ще е само от чашка :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма чашка, обезкървява ги напълно. Той мъж за една чашка ли е....B):D

Off Topic

Обаче главната само как умря в миналия живот: Ромео и Жулиета... Обаче него го ухапа вампир и Ромео вампиряса...възкръсна.... 

 

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana този момент си беше чиста пародия :28558: 

Off Topic

Ако правилно разбрах, а и от резюмето дет четох - той стана вампир, защото кръвта на вампира го опръска по лицето и съответно устата... и така пи кръв.... но онази Жулиета.... и две минути не изтрая и се самоуби....

 

А чашката беше на закуска още в първия епизод- "закуската ви е готова" :28558: аз затова си помислих, че ще е примерен :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухапа го

Off Topic

оня вампир от кораба. В началото на сериала, нали даваха един вампир, той го ухапа, не че е опръскан с кръв.

Не е, пие кръвта на наркодилърите, щот  те имат пръст в смъртта на хората, които е обичал, тя чашката само за закуска, като кафе, между другото. Той нормална храна  уж не може да яде., или поне такава, в която няма кръв.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, тази главната, ако ми се облещи още някой път така.... и Кен няма да може да я спаси :lol2:

d98366d3bc369435.jpg

 

@lukrecianaВ Розичката ми беше по - стегната и готина, ама тук много ми лигавее... трудно я търпя, а съм изгледала едва 2 епизода...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...