Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

The Only You

(全世界唯一的你)

 

Страна: Китай
Също така известен като: Only You in My World Quan Shi Jie Wei Yi De Ni
Година на излъчване: 2021 – Септември - 06 до 2021 – Септември – 28
Жанр: Романс, Фентази
Канал: Mango TV
Епизоди: 22х12 мин
Режисьор: Wang Dong Jian
Субтитри: Български и английски
 
Участват:
Yang Amy като Лъ Джън Си
Li Zheng Ting като Чън Сю
Gloria Guan като Джуан Йен и др.

 

Резюме:

След инцидент в детството, изпълнителният директор на фирма за бижута - красивата и умна Лъ Джън Си,

придобива странна способност - когато е напрегната или притеснена, пулсът й започва рязко
да се вдига и тя вижда над главата си графично как процентът се увеличава.
Когато се покачи със 100%, тя припада и спи по 48 часа…
Разбира се, тя крие тази си способност и дори започва да свиква с нея,
когато случайно се появява човек, който успява да я върне към нормално състояние.
Какво ще се случи между тях? Ще се възползва ли тя от него…

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click: и :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click:   :click:  :click:

 

Свали с английски и български субтитри :click: 

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lazeto Да беше споменала и времетраенето на епизодите, че за момент изтръпнах - колко бързо минаха 30тина минути от живота ми..... а то кой да види, че е по 10 минути серия :lol2: Кога почна,кога свърши :28558:

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го - да ги питаш защо не направиха едни нормални 10тина епизода, ами такава играчка през 10 минути да цъкаш "next" :D

Сериалчето е от типа "набързо направени", но е читаво и приятно :) Историята на главните е интересна - невинният младеж и отраканата шефка (особено с опитите и да го вкара в леглото си) :D Братът и асистентката също бяха забавна  двойка - повече с тях се посмях :28558:

 

Само да вметна - освен ако не пуснат инфо за втори сезон, спестете си допълнителните кадри след края на последните два епизода ...

Off Topic

мислех, че са превю и си ги изгледах .....

Off Topic

събуждане след някакви медицински интервенции, загуба на спомени или спомени, които не са се случили реално..... дали всичко не беше някакъв сън

и след това седях  се чудех какво всъщност гледах 22 епизода и дали да очаквам някаква допълнителна история след време

 

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разрових се да търся евентуален втори сезон..... е май е филм  :D Паралелно със сериала, Mango tv са пуснали и нещо като филм в 2 части (2x35мин) със същите актьори и сходен сюжет. Кадрите от финалните епизоди са трейлър на филма, но за съжаление все още няма английски субтитри, а и за момента цялото е достъпно само за ВИП зрители. Тук може да се гледа трейлърът и клипчета към филма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми сериала :)

Успях и филма да гледам, намерих го в YouTube, няма субтитри, не разбрах всичко, но ми беше интересен и ако не друго имаше много целувки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Sword написа:

Хареса ми сериала :)

Успях и филма да гледам, намерих го в YouTube, няма субтитри, не разбрах всичко, но ми беше интересен и ако не друго имаше много целувки :)

@Sword може ли да дадеш линк към Youtube :) Аз проверявам от време на време на Mango Tv, но още е без субтитри и само за VIP зрители :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странна двойка са главните ... тя а 30, той на 20 ... нещо химията ми бягаше 

Второстепенните (брата  и асистентката ) бяха по-сполучлив тандем и доста забавни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...