Jump to content

Recommended Posts

Aко трябва да съм честна първите 5 епизода главният ми беше страшно неприятен (пък и такова преиграване ...) и ги изгледах с усилие, но след това буквално не разбрах кога стигнах до 21 серия. Хареса ми страшно много, мога уверено да заявя, че измести дори Mars от тайванската ми класация. Сюжет, актьорска игра (главния стана по-достоверен определено)  - перфектни ! Няма да го забравя много дълго време и определено ми вдигна летвата. Цялата история докосна сърцето ми и ме накара, да се замисля за много неща.

Задължителен е за гледане !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сериала не е за изпускане,  отначало си мислех че няма да ми хареса, но стана обратното, даже по едно време не осъзнавах колко е късно, а на следващия ден съм на лекции :D :D  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала наистина е хубав, много човешки, топъл, носи едно усещане за уют, поне на мен. :)  Преди все го отминавах, може би, защото настроението ми не бе подходящо, :no:  а и езикът не ми бе особено благозвучен за ушите. :D  Радвам се, че го изгледах, със сигурност ще повторя, но в по-бавно темпо. Да си призная - поплаках си доста, много моменти ме разчустваха, особено тези, с участиета на малчо. :rolleyes:  Много още мога да напиша, и хубаво, и лошо, но се ограничавам дотук засега. Някой път, може би следващия, когато гледам сериала, ще пиша повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от любимите ми сериали. Героите са симпатяги сюжета е малко тежък но ми харесва хубавият край :) Гледах го с удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е сериалът, който може да разтърси и най-дебелокожият темерут на света. :up:

Когато преди няколко дни попаднах на един от ОСТ-те интуицията ми подсказа, че трябва да го гледам и не сгреших.

Повярвайте - заслужава си всяка минута. :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала ми е в топ 1, а главните актьори са страхотна двойка! Така, че всяка дума, която си написала все едно си прочела мислите ми. :)

Това е сериалът, който може да разтърси и най-дебелокожият темерут на света. :up:

Когато преди няколко дни попаднах на един от ОСТ-те интуицията ми подсказа, че трябва да го гледам и не сгреших.

Повярвайте - заслужава си всяка минута. :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала ми е в топ 1, а главните актьори са страхотна двойка! Така, че всяка дума, която си написала все едно си прочела мислите ми. :)

Така е... Невероятен е :kissy:

Направо се влюбих в този сериал.  :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет :)

Ако случайно, филмът все още отлежава на нечий комп, може ли да ударите едно рамо и да дадете малко сиййт? Искам да го сваля, но в Замунда и Торент Мастърс-а е замлъкнал завинаги. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се невъзможно свалянето му от бг тракер, а и едва ли някой го пази. Всичките пъти в който го гледах беше с леко съмнително качество във вибокса, а след време част от сериите не зареждаха .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...