Jump to content

Recommended Posts

Така се зарибих по този сериал,че дори след конската доза  със секретар Чо в 18-ти епизод все още ми се гледа.Само не знам

Off Topic

какъв заплес трябва да си бил на 22 години,че да ти хареса 36-годишна лелка.Интересна идея да върнат паметта на Ен Гук до тази възраст,бил е толкова наивен.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал трябваше да се нарича "Секретар Чо и джентълмена", само техните срещи дават в последните 3 серии.Разбирам,че Пак Ха На е по-опитна актриса,но това е прекалено.Превърнаха

Off Topic

джентълмена в малоумно чучело,което е готово да се извинява и кланя на тази кокошка.Тялото му ясно показва кой харесва и кой не,но той се вслушва само в ласкателствата на секретар Чо,а в следващия епизод,даже в съветите на отвратителната си мащеха.Слава Богу,че  в 21-ви епизод ще се появи конкуренция за сърцето на Дан Дан и надявам се Ен Гук да се опомни.Иначе ще ми е трудно да изтрая до Коледа с тази амнезия и женитба.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно веселие в 22-ри епизод-

Off Topic

настойката за младост от жаби и змии на секретар Чо,спортното състезание на Се Чжон и накрая защитата на невинността на Дан Дан с чук- играчка в хотела.

Дано има подобни серии до Коледа,че трудно се изтрайва с тази амнезия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова хармонична главна двойка,а ги дават толкова малко-само в началото и края.От аджуми и пържени пилета не може човек да им се порадва.

Off Topic

Стана ми жал за Ен Гук, в 24-ти епизод, че не можа да изтръгне признание от Дан Дан.Как можаха сценаристите да разделят такава хубава двойка,заради тъпата амнезия?В интернет се споделя новина,че паметта му ще се върне  чак във 29 ти епизод. Още пет епизода с тази кокошка  секретар Чо,като годеница на джентълмена.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо щях да се отказвам да гледам тази типична сапунка след 25-ти епизод и о,чудо

Off Topic

Ен Гук си спомни в края на 26-ти епизод,че никога не е обичал секретар Чо.Страхотна сцена,изгледах я най-малко десет пъти.Спомни си също за отношенията си с Дан Дан и сега им предстои сериозен разговор,защото тя го излъга,че са нямали никаква връзка.Според,  превюто  за следващата серия, секретар Чо не смята да се отказва от женитбата,тъй като те двамата вече са сгодени.Изглежда в Корея е проблем разтрогването на годеж.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, gig911 написа:

Не съм го започнал още, ама това е най-гледаният сериал в Корея за последните два месеца с рейтинги около 30%. 

Не го и почвай, това е замаскирана долнопробна сапунка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление ще се съглася с dido100!Прекалено много ругателства и скубане от страна на аджумите в сериала.Сценаристите превърнаха двамата главни герои,заради които гледам драмата,в пълни идиоти.Бях почти пред отказване от това безумие,но Слава Богу авторите се задоволиха с 10 епизода гадости над зрителите.Продължавам да гледам само заради Хен У,Ли Се Хи и децата.

Редактирано от nikkita
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях до 28-ми епизод.Трябваше да послушам dido100 и въобще да не го бях почвала.Няма никаква любов между джентълмена и младата лейди.Всъщност главната героиня е секретар Чо и съм убедена,че

Off Topic

Ен Гук ще се ожени за нея и ще си остане с нея до края.

Който чака да се съберат повече серии и да го почва, въобще да не си прави труда,само ще си образува излишни нерви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.12.2021 г. at 13:05, nikkita написа:

Аз бях до 28-ми епизод.Трябваше да послушам dido100 и въобще да не го бях почвала.Няма никаква любов между джентълмена и младата лейди.Всъщност главната героиня е секретар Чо и съм убедена,че

  Скрий съдържанието

Ен Гук ще се ожени за нея и ще си остане с нея до края.

Който чака да се съберат повече серии и да го почва, въобще да не си прави труда,само ще си образува излишни нерви.

 Не е ли това по-добрия варянт в крайна сметка? След като тя все пак има причина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, ами, на постера са двамата главни. То е ясно кой кого...

От момента в който чух за амнезията на главния, застинах. 

Въпреки, че секретар Чо, не е съвсем лоша... Джентълмена едва ли ще я избере само защото е "Джентълмен". Постера го доказва.

Погледът му и кой е там с него изтипосан. Не виждам никъде секретар Чо в кадъра, на постера,на снимката,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 14 серия много се смях, ама тая амнезия не ми харесва , ама никак. Вторичната двойка и тя е доста интересна, в повечето такива сапунки има по една разглезена богаташка щерка която се влюбва в по беден от нея. А тази тук е и кака.  Сериалите с тази къща ги харесвам.  И между другото , разликата във възрастта на главните е големичка(14 години). 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре почна сериала ,ама това в което се превърна е голяма глупост. Ами гледал съм доста сапунки ама такова тъпо нещо не се сещам да съм гледал. 

Off Topic

В хубавите сапунки дето съм ги гледал не е имало амнезия. А тука направо се увлякоха с нея, една амнезия , после втора амнезия??  А пък това че спазваше обещания които не помнеше да е давал, никой нормален човек не може да го разбере?  Ами той като беше толкова тъп те защо играеха на дребно с него?  Можеха да му кажат ,че е обещал да им припише акциите си в компанията?  Щеше ли да им ги даде тоя идиот? Кой се сгодява или жени за жена за която не помни да е имал чувства? Освен това той разбра че секретар Чо го е излъгала за времето преди първата амнезия, ама и повярва за това което се беше случило по време на самата първа амнезия(че били лудо влюбени). То амнезията не прави хората тъпи, а само ги кара да забравят. И тия неговите амнезии едни такива избирателни. Сценаристката явно не е от най умните. А като я гледам само сапунки прави. Секретар Чо заключи децата в мазето, малката патка като разбра вместо да отиде на каже на баща им, отиде да се разправя с нея??? От какъв зор?  Сценаристите като не могат да измислят нищо хубаво, вкарват амнезия в сериала.  От 15-20 човека в сериала се появиха 4-5 двойки? Тая сценаристка дали е изкарала Ковид?  Това ще да е обяснението? Или е получила амнезия докато е писала сериала? 

Изобщо не го препоръчвам. Опасен за мозъчните клетки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересни факти от сериала(и от много други сериали): 

- корейците никога не знаят че са болни, някой трябва да им купи лекарства или да им каже че са болни, иначе те никога не се лекуват сами. Могат да умрат ако някой не им каже ,че са болни. За тях да си свалят температурата е равносилно на чудо. 

- те имат най-шумните стомаси на света, само тогава разбират че са гладни 

- тяхното сърцебиене е най шумно, любимият им може да го чуе 

Това отдавна исках да го кажа. 

Off Topic

Сериала е също така много известен с постоянните засади които Дан Дан прилагаше на председателя. Ако той върви ли някъде из имението беше неминуемо, че тя ще застане на пътя му и ще го изнудва за любовта му.  Направо нечувано за корейските нрави 27 годишна така да нагло да тормози 41 годишен.  Той се мъчеше да се отърве, но тя беше непреклонна с нейното "Не, вие ме обичате". Та общо взето репликите им се повтаряха поне по 20 пъти.  А половината сериал мина докато си повтаряха имената, техните и на децата. 

 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво очаквате от 50 и кусур епизода? Историята може да се разкаже в 5. Те я разтягат в 16, 20, 50 или 100 и нагоре. Качеството пада обратно пропорционално на бройката. И естествено, аджумите, докато готвят и чистят зяпат или поне слушат. Акъл не е нужен. И рейтингът готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Серия 39. Толкова е нелепо ,че чак смешно. 

Off Topic

След голяма увереност, че няма да се разделят никога, 20 минути по късно , се разделят.  След още 10 минути се прегръщаме отново, и искаме да се съберем обратно. После все пак решават да се разделят, но на ужким.  И с новината която се разбра в края на серията си мисля, че в 40 серия ще има отново събиране. 

   И това е сериала който прави по 30% рейтинги. Може би няма други сапунки които да го конкурират в момента. И сигурно от тази втора седмица ще води в тази класация на Good Data Corporation: 

 

Класация за първата седмица на февруари:

1.tvN “Bulgasal”     
2.KBS2 “Young Lady and Gentleman”
3.SBS “Through the Darkness”
4.tvN “Ghost Doctor”
5.JTBC “Artificial City”
6.MBC “Tracer”
7.MBC “The Second Husband”
8.KBS2 “Moonshine”
9.tvN “Twenty-Five, Twenty One”
10.tvN “Work Later, Drink Now”

 

И при актьорите: 

1.Lee Joon (“Bulgasal”)
2.Lee Jin Wook (“Bulgasal”)
3.Ji Hyun Woo (“Young Lady and Gentleman”)
4.Lee Se Hee (“Young Lady and Gentleman”)
5.Soo Ae (“Artificial City”)
6.Kwon Nara (“Bulgasal”)
7.Kim Bum (“Ghost Doctor”)
8.Gong Seung Yeon (“Bulgasal”)
9.Rain (“Ghost Doctor”)
10.Lee Jong Won (“Young Lady and Gentleman”)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, gig911 написа:

И това е сериала който прави по 30% рейтинги.

Това е нормално за категорията "уикенд сериали за баби"- на тях каквато и помия да им пуснеш я гледат. Тази също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук не знам дали още някой гледа, ама тия правят всичко възможно да ме откажат.  Аз упорствам , ама те измислят нова и нова простотия. Особено с последното развитие(края на 42 серия).  Явно упорстват повече от мене. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...