Jump to content

Recommended Posts

Доста недомислици има в сериала,но пък засега е забавно.Дано, лелките и секретар Чо ,не вкарат някаква драма,засега действието се развива бързо и това ми харесва!

Off Topic

Бащата на Дан Дан падна от втория етаж,претърпя операция,а на втория ден вече се разхожда,даже успя работа да си намери.Те Бом по гащи тръгна по улиците и изведнъж се озова в къщата.

 

Редактирано от nikkita
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След десет епизода,изгледани със субтитри,мога смело да кажа,че два епизода ми идват малко на седмица.

Вече никой не ме дразни,а аджумите и секретар Чо са си направо смешни с техните меркантилни блянове.

Малкият Се Чжон е истинското бижу на тази драма,толкова искрено играе това дете.

Актрисата, играеща Се Рен ,е пак  в своето амплоа-преследваща мъжете красавица.В нейните възможности не се съмнявам,бъдещето й с Те Бом е в кърпа вързано.

Ли Се Хи добре се справя в ролята на наивна госпожица,за разлика от Пак Ха На,която преиграва като се прави на 36-годишна девственица.

А джентълмена,ах джентълмена,борбата за неговата любов ще бъде безмилостно жестока. В следващите 40 епизода се очертава епична битка,предвид консервативните му възгледи за живота.

Ех,така завиждам на майка си ,която гледа турски сериали пет пъти в седмицата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено към 9 - 10 епизод нещата се раздвижиха и стана по - интересно. Секретар Чо много неприятна личност ми идва, а и тоалетите и са катастрофални не знам кой и ги подбира, но трябва да смени професията.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красиви Дан Дан и Ен Гук в последните два епизода.

Off Topic

Особено  разходката с колелото беше толкова романтична!

Това ми помогна да преглътна кудкудяканията на мащехата на Ен Гук и секретар Чо,предимно на лудата Ван Де Ран.

Редактирано от nikkita
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

@nikkita Аньонг! :icon_sunny:Не съм те засичала от My Golden Life. 

 

Започнах да го гледам с майка на руски. Попиляхме се от смях Хьон У като се появи на колелото. Майка каза, че скърцало и щяло да се разпадне всеки момент. :lol2: Бил й приличал на Георги Георгиев - Гец. Милият по тези стръмни улици, навлечен с униформа, върти педалите, не ще да е било лесно.

 

Главната четох, че била избрана измежду 500 кандидатки за ролята, добре се справя момичето. 

Брат й го знам от други сериали, сладур е. Бамбито ще го вкара в пътя или той нея. :D Най-малкото хлапе е уникално сладурче. 

 

Голяма сапунка ще е, но пък е още по-голямо шоу да гледам заедно с майка ми. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,jira!

Наистина, голяма сапунка  ще е,с постоянни дразнители-двете мащехи,бабката,секретар Чо,двете тетки-кухи лейки-Ми Сук и Ки Джа. Анна Ким не ме дразни толкова,въпреки грозната й постъпка в миналото.

Гледам предимно,заради главните герои,историята на брата  и сестрата,и децата.

Засега зяпам без превъртане,защото сериалът върви леко и бързо се разрешават проблемите,но ако стане голяма драма,мишката ще заиграе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бързо ги събраха главните герои в 14-ти епизод. Сега съм убедена ,че всички ще са против, включително и децата. И какво следва? -36 серии сълзи и сополи.Единствено се надявам ,както досега бързо да разрешават проблемите, иначе ще стане тежко за гледане на фона на постоянните крясъци на госпожа Ван.

Off Topic

Между другото, в тези два епизода, доста се забавлявах с пиянските откровения на Дан Дан и подскачанията като коза  на Ен Гук, докато завързваше  и развързваше тази кърпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, nikkita написа:

Много бързо ги събраха главните герои в 14-ти епизод. Сега съм убедена ,че всички ще са против, включително и децата. И какво следва? -36 серии сълзи и сополи.Единствено се надявам ,както досега бързо да разрешават проблемите, иначе ще стане тежко за гледане на фона на постоянните крясъци на госпожа Ван.

 

 

  Покажи скритото съдържание

Между другото, в тези два епизода, доста се забавлявах с пиянските откровения на Дан Дан и подскачанията като коза  на Ен Гук, докато завързваше  и развързваше тази кърпа.

 

 

 

Същото си мислех и аз, много набързо ги претупаха, а и доста измъчено ми дойде с това негово колебание, но да видим какво ще сътворят още 36 епизода.:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ен Гук нямаше колебания за чувствата си,а дали е  правилно да ги има.

Мен повече ме притеснява реакцията на децата за връзката им.Не ми се иска сценаристите да ни лишат от великолепната петорка-идилия ,заради която си струва гледането.

Иначе в събота се очертава интересен епизод!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, nikkita написа:

Ен Гук нямаше колебания за чувствата си,а дали е  правилно да ги има.

Мен повече ме притеснява реакцията на децата за връзката им.Не ми се иска сценаристите да ни лишат от великолепната петорка-идилия ,заради която си струва гледането.

Иначе в събота се очертава интересен епизод!

Ами най-вероятно ще стане точно така, в началото ще са против после ще са съгласни, все пак трябва нещо да се случва още 36 епизода. Ще ги рязделят, ще ги оставят да пострадат един за друг и накрая ще ги съберат.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, lukreciana написа:

Е,къде отиде амнезията. Катастрофа,тежка болест. :rolleyes:

Off Topic

Слабоумието на госпожа Ван изчезна,като чу за старческия дом!Според мен тя повече прилича на луда ,отколкото на слабоумна.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това приключва чак в средата на март догодина, а е започнало преди два месеца. Ако ще за Оскар да е, аз ще изчакам повече серии. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, bond написа:

Това приключва чак в средата на март догодина, а е започнало преди два месеца. Ако ще за Оскар да е, аз ще изчакам повече серии. 

Разбира се,че не е за Оскар,все пак е сапунка.Даже е класиран сред 10-те най лоши драми за 2021 година от корейските интернет-потребители.Но на мен засега ми допада заради главните герои  и децата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, nikkita написа:

Даже е класиран сред 10-те най лоши драми за 2021 година от корейските интернет-потребители

Значи все още има надежда за корейските зрители-не всички са изгубили здравия си разум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dido100 защо  да сме си загубили здравия разум ,всеки намира различен начин да се разтоварва.

Знам,че в действителността такива неща не се случват,но точно това ми харесва в тази драма,че интригантите засега си получават заслуженото.

Не харесвам  трилъри и исторически драми,а корейците в последно време само такива  снимат,предпочитам романтични комедии,за да не мисля за проблемите си в ежедневието.

Между другото,това е мнение на интернет-потребители,иначе  всяка събота и неделя близо 5 милиона корейци гледат драмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, nikkita написа:

dido100 защо  да сме си загубили здравия разум

 

Преди 3 часа, dido100 написа:

Значи все още има надежда за корейските зрители

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох,така като направят,dido100  ще излезе прав.Гледах превюто за 17 епизод ,а там

Off Topic

амнезия на Ен Гук.

Аз се чудих как ще върнат секретар Чо,а те по шаблонния начин-такава липса на въображение.Сега сигурно ще представят госпожа Чо като негова годеница.Досега бързо се разрешаваха интригите,но сега мисля,че ще забавят темпото.

Засега продължавам да гледам,но ако интригантките вземат връх за дълго време, ще прескоча направо на последния епизод ,както правя с китайските драми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...