Jump to content

Recommended Posts

lM1WjvQcJkFMGLmfAqtDLlHIidT.jpg

 

Off Topic

E_jDvkXUYAMH2qE?format=jpg&name=medium

 

Young Lady and Gentleman (신사와 아가씨)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Sinsawa Agassi
Период на излъчване: 25 септември 2021 – 13 март 2022 г.
Време на излъчване: Събота – Неделя 19:55
Жанр: Семеен, Романс, Комедия, Драма
Канал: KBS2
Епизоди: 50
Режисьор: Shin Chang Suk (My Only One, Blow Breeze, Rosy Lovers, Loving You a Thousand Times)
Сценарист: Kim Sa Kyung (A Man in a Veil, Love to the End, The Great King's Dream, The Great King's Dream, Freedom Fighter, Lee Hoe Young)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Ji Hyun Woo като Lee Young Kook
Lee Se Hee като Park Dan Dan
Kang Eun Tak като Cha Kun (Dan Dan’s uncle)
Park Ha Na като Jo Sa Ra
Ahn Woo Yeon като Park Dae Bum (Dan Dan’s older brother)
Yoon Jin Yi като Lee Se Ryun (Young Gook’s younger sister)
People around Young Kook
Cha Hwa Yeon като Hwang Dae Ran (Se Ryun’s biological mother)
Choi Myung Bin (최명빈) като Lee Jae Ni (Young Kook’s daughter)
Yoo Joon Seo (유준서) като Lee Se Chan (Young Kool’s elder son)
Seo Woo Jin като Lee Se Jong (Young Kook’s younger son)

Lee Il Hwa като Anna Kim
People around Dan Dan
Kim Young Ok като Shin Dal Rae (Yun Shil & Kun’s mother, Dan Dan’s grandmother)
Lee Jong Won като Park Soo Chul (Dan Dan’s father)
Oh Hyun Kyung като Cha Yun Shil (Dan Dan’s mother)
Kim Yi Kyung (김이경) като Kang Mi Rim (Dal Rae’s granddaughter)
People around Sa Ra
Lee Hwi Hyang като Lee Ki Ja (Sa Ra’s mother)
People around Jang Kook Hee

Wang Bit Na като Jang Kook Hee

Im Ye Jin като Jang Mi Sook (Kook Hee’s older sister)
Kang Yoon Je като Bong Joon Ho (Mi Sook’s son)

 

Резюме: И Йонг Гук (Ji Hyun Woo) е вдовец с три деца, който все още не се е примирил със загубата на съпругата си. Един ден той наема Пак Дан Дан (Lee Se Hee) като учител на децата си, давайки ѝ стая в дома си. Постепенно младото и позитивно момиче започва да привлича затворилия се в себе си вдовец...
 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е творение на режисьор и сценаристка, които са снимали нискокачествени сапунки. И това тук е същата помия, нищо че е замаскирана като семейна уикенд драма. Дори не заслужава да има тема в каталога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тема трабва да има. Няма значение дали ние харесваме сериала, ще има такива, които ще го гледат. А дори и само информация да потърсят и благодарение на теб и мен си спестят времето, пак е нужна тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам не са се озорили много. Взели са баш  клишето- вдовец и учителка на децата.Че и 50 серии. Ей такива сапунки да купуват телевизиите и Корея набързо ще стане хит у нас. Пък,  ако пуснат и някое айдъле от световно известна в момента група, да е вдовецът, направо ще е мега хит. За 50 дена Алибегов и компания ще фалират, че  и с ковида ще се справим.:D

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич ме няма по айдълията. Представа нямам кои групи са известни. Не че знам какви групи имат. Преди години слушах няколко песни на Фуджико Наохито и сега от време на време някой ОСТ. До тук съм с азиатската музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, Borean said:

Още не съм го започнала, но мисля да го харесам.

Смело напред и не забравяй да споделиш дали ти е харесал наистина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох, че има подадени маса жалби за  лошо изглеждащи сцени, във връзка с разлика във възрастта, но понеже не гледам не мога да коментирам. Доколкото вдянах, иде реч за първите срещи между главните-    27 годишен мъж и момиче на тринайсет. 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Lawandula написа:

Прочетох, че има подадени маса жалби за  лошо изглеждащи сцени, във връзка с разлика във възрастта, но понеже не гледам не мога да коментирам. Доколкото вдянах, иде реч за първите срещи между главните-    27 годишен мъж и момиче на тринайсет. 

 

Тук сценаристите са направили огромната глупост да вмъкнат дежурното "те се познават от деца". 27-годишен мъж и 13-годишно момиче.

В срещата им няма нищо възмутително

Off Topic

ако обаче е била заснета мааалко по-нормално.

Но тя започва как си докосват случайно ръцете :unsure:

Какво щеше да стане, ако героите като 99,99 % от корейците не са се срещали никога и младата жена постъпи на работа при някого, когото не харесва от малка???

 

Сигурно ще им падне рейтинга?:ph34r:

А, чакай, той и така вече сигурно лети надолу

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Rossi Yankova написа:

 

Тук сценаристите са направили огромната глупост да вмъкнат дежурното "те се познават от деца". 27-годишен мъж и 13-годишно момиче.

В срещата им няма нищо възмутително

  Скрий съдържанието

ако обаче е била заснета мааалко по-нормално.

Но тя започва как си докосват случайно ръцете :unsure:

Какво щеше да стане, ако героите като 99,99 % от корейците не са се срещали никога и младата жена постъпи на работа при някого, когото не харесва от малка???

 

Сигурно ще им падне рейтинга?:ph34r:

А, чакай, той и така вече сигурно лети надолу

 

 

 

Съдба, съдба! Миналата вечер се възмущавах, че окепазиха  10 епизод  на  "Ча-Ча"-то със  съдбовна снимка от детството за край- "познават се от деца"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/28/2021 at 7:57 AM, bond said:

Смело напред и не забравяй да споделиш дали ти е харесал наистина.

Първата серия не ми хареса. Много е дълга, досадна, с прекалено много интриганти даже и за аджума като мен. В описанието линкът за Ji Hyun Woo води до Lee Se Young, затова помислих, че тя ще е в главната роля. Не е тя, но има други актьори, които харесвам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По резюмето много ми напомня на една японска манга, която беше много сладурска.Чак се очудвам, че има толкова негативни коментари...толкова ли е зле ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе важното е, че корейците си го харесват и има висок рейтинг от средно 26,8%. За да се гледа обаче трябва да свърши първо, а това е през март 2022. Къщата е позната от доста сериали. Лелките са неизбежни също. Скубели си косите? Аз бих казал че си заздравяват скалпа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми,особено братчето като хвърли дрешките на богатата кака и си тръгна гол.

Само таткото ми изглежда поостарял... А семейството на Дан Дан,особено бабата,която съм гледала само в положителни роли, тук супер отвратителен образ.

Интересно, как бащата няма да разбере, че дъщеря му е дала на сем. толкова пари. Това е супер тъпо. Но явно сериал и нтрига да става.

Клишета, но ми е интересно и го следя.

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го следя с интерес,но за мен най отвратителните са секретар Чо,майка й и мащехата на джентълмена.Особено мащехата едва я търпя, а те й отделят толкова много екранно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що, бабата, е супер отвратителна. Не стига, че са заложили всичко и избягали,

сега иска да прилапат и парите на малката за тях си, да не казват на баща й.

Само парите я интересуват.

А той бащата, роб и толкоз всеотдаен до глупост,щото оная се грижи за Дан Дан,

кога хубосницата майка й ги заряза заради кариерата.

Толкова са нагли роднините на Дан Дан, ще провалят бъдещето на добрите деца.

Дан Дан и малкия имат трески за дялане,но общо взето не са лоши. 

А кариеристката майка, 27 години не се интересувала от дъщеря си,

сега гледам, място не може да си намери от притеснение да не би да й се е случило нещо. А даже не я познава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз следя основно Дан Дан ,Ен гук и децата,другите са ми като фон за ставащото между главните герои.Много пълнеж има в драмата.Май

Off Topic

бабата ще открие, че бащата на Дан Дан е изчезналия брат на Ми Сук, и сигурно ще се пренесат при нея.Все пак трябва да запознаят някак си секретар Чо и чичото .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...