Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Не й вярвайте!

 

Алтернативно заглавие: Too Beautiful To Lie

Година: 2004
Жанр: Комедия, Романтичен
Времетраене: 115 мин.
Държава: Южна Корея


В главните роли:

Kim Ha Neul

Kang Dong Won

Резюме: Чу Йонг Джу (Kim Ha Neul) е красива художничка, която наскоро е освободена от затвора заради кражба. Тя решава да отиде на сватбата на сестра си и в този момент пътят ѝ се пресича с този на Че Хи Чол (Kang Dong Won), срамежливо и несигурно момче, което е решило да посети приятелката си в Сеул. Едно недоразумение и пръстенът на Хи Чол, който той смята да даде на приятелката си, се отзовава в Йонг Джу, а нейната чанта остава в него. И приключението започва... Комични ситуации, обрати, конфликти между Йонг Джу и Хи Чол. Истината срещу лъжата? Кой ще спечели? Ще успее ли Йонг Джу да вземе чантата си, a Хи Чол своя пръстен?

:essub: 

 

С български субтитри :subs: :click:  :click:  :click:

Онлайн с български субтитри :subs::click:

С английски субтитри:  :click:

С руски субтитри:  :click:

 

Лично мнение:

 

Изключително свеж и лек филм.
Страшно много ми хареса. Много смях и много комични ситуации.
Kim Ha Neul и Kang Dong Won се справиха много добре с ролите си.
Определено ме забавляваха през цялото време. laugh.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готин и разтоварващ филм. Общо взето смехът ме съпътстваше от началото до края.

 

Особено, когато родата взе да го налага :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма е изключително забавен, свеж и добре направен.

И аз доста се смях на роднините на фармацевт-а. Особено на сцената, когато

 

бабата се показа на прозореца и като видя въжето започна да разкава някаква история

 

"Момчето чушка" се представи на ниво. Голям смях падна, особено на последното изпитание с надяждането на лютите чушки.

Препоръчвам филма горещо и на всички.

Плюс това исках да похваля и преводачката и редакторката.

Голямо браво. :asian: :asian: :asian: :asian: :asian: :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавно филмче..! Kim Ha Neul по принцип е страхотна актриса и много ми хареса ролята й.. Главният и той беше супер забавен и заблуден :D Много ме кефят тея корейци и какво възприятие имат за семейството.. Как по- старите млатят младите дори вече да не са деца.. :lol: Като оценка давам 8/10 ..

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса.На моменти ми беше леко скучен,може би защото се наложи да го гледам на два пъти..самата завръзка беше много смешна..начина по-който се наредиха нещата :lol: Егати съдбата,егати чудото.Бабето беше много лудо,всеки път като си казваше главната реплика се заливах от смях.Родата и тя беше страшна..да не си син в такова семейство :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свежо филмче.. Чудесно за разтоварване и приятно за окото.. Всъщност имаше и тъжни моменти, така че хем се смях, хем поплаках..

 

най-вече заради героинята.. Краят наистина е един от най-романтичните, които съм гледала.. както се започна всъщност запознанството между двамата, много оригинално и красиво.. и с тези лампички по дърветата, умеят си го тези корейци..;))) Ким Ха Нъл я гледам за втори път в комедейна роля.. Моите адмирации!!! Наистина е добра! Много сладка двойка са с Канг Донг Уон.. и той един такъв симпатяга.. с това тъжно изражение.. на конкурса и особено накрая когато тъпчеше чушките в устата.. наистина беше уникален.. и преди това груповото изпълнение..и цялата му забавна фамилия.. Смях се от сърце;)))

 

Препоръчвам го на феновете на романтичните комедии!!!

Благодарности на преводачката и редакторката!

Страхотни сте, момичета! I love you..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, забавен е филма, не през цялото време (защото е почти два часа), но в общи линии може да се каже, че ми хареса.

Много смешно ми ставаше, когато

 

героинята на Kim Ha Neul извърташе така нещата, че все тя излизаше жертвата (или още казано "света вода ненапита" :D ) и в повечето случеи се стигаше до побой над "момчето чушка" :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса филмчето - добри дози хумор и романтика :) Много ми препоръчаха тази актриса Ким Ха Нъл, тук се представя на доста добро ниво, ще погледна и други нейни филми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна комедийка...

Просто с главната няма как да скучаеш... такива истории,такова разтягане на локуми :lol:

Но лъжата,която измисли за това как са се запознали ..беше дъ епик .. :lol:

Финала беше страхотен....и така лъжата стана истина ;Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната-страшна! Как само наместваше всичко да е в нейна полза, а мъжът да страда.Определено забавен филм, с доста колоритни герои и смешни ситуации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм го гледах още преди да знам за съществуването на форума. И като видях сега,че някой го е коментирал,реших пак да си го пусна,а и имах хубави спомени от него. Определено скоро няма да го махна от хардчето :) Толкова готин,забавен филм ,рядко се среща :) Ким Ха Нъл е направо във вихъра си. СТрахотна актриса,шапка и свалям. Доста бой изработи на нашият,ама като се прави на ербап :D

А какво да кажа за конкурса с чушки,то и аз да му бях съперник,щях да се отчая :lol2:

Определено задължителен филм за феновете на романтичните комедии. Гледайте и се наслаждавайте :P

А ако някой случайно и стане фен на актрисата,веднага след това да си пусне " 6 years in love" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, че ми хареса тази комедия! Селската идилия с клюкарките, пасторалните пейзажи и обстановката тип "всеки е роднина на всеки и всички се познават" е наистина трогателна и мила.

Да видя главната от "A Gentleman's Dignity " във филм от 2004-та беше истинско удоволствие. Дори ми хареса май доста повече точно в този филм, правеше уникални физиономии и ролята на хитруша определено й отива много. Конкурсът с чушките беше просто върхът на забавата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре стана, че прочетох коментарите. Изгледах го и не сбърках. Смях се от сърце на моменти, а на края, макар че беше предвидим дори се просълзих. Имам два любими момента - първият лелките във фризьорския салон, а вторият - състезанието и спечелването на приза "Момчето ЧУШКА".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям смях падна с тоя филм, наистина :) Не очаквах толкова много да ме накефи :) А яденето на чушките беше просто епично :28558: И нищо чудно - прочетох някъде, че за постигането на по-реалистично измъчено изражение актьорът не само наистина е нагънал люти чушки, но и си ги подправил с уасаби... Изкуството иска жертви!:)

 

Нещо се зарибих напоследък да изгледам всичките филми с Канг Донг Уон и определено съм впечатлена. Справя се еднакво блестящо с всякакви роли - от драматично-фатални до нелепо-комични, както в този филм. Уникални физиономии правеше, а оная напрегната усмивчица, която отправяше към журито, ме разби :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I

On 29.04.2014 г. at 1:10 AM, kcekce said:

Нещо се зарибих напоследък да изгледам всичките филми с Канг Донг Уон и определено съм впечатлена. Справя се еднакво блестящо с всякакви роли - от драматично-фатални до нелепо-комични, както в този филм. Уникални физиономии правеше, а оная напрегната усмивчица, която отправяше към журито, ме разби :28558:

И аз така, зарибена и впечатлена от Канг Донг Уон;)

Благодаря за буквичките!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален филм, който не трябва да се пропуска!

Главната е невероятна, толкова естествена и натурална игра скоро не бях срещала. Такава лисичка беше, но в същото време нямаше как да не ти допадне героинята й. Как само се привърза към семейството на Главния и набързо се почувства у дома си. Много бяха сладки със сестричката на Главния. 

Канг Донг Уон е такъв сладкиш тук, не че по принцип не е, но все съм го гледала в сериозни роли. Тук е толкова млад, личицето му грееше и правеше много сладки физиономии - очите като палачинки му ставаха Главната като почнеше с нейните истории. Конкурсът Чушка, опасното Бабе и цялата рода допринасят за пълната забава. 

Spoiler

В крайна сметка, сейфа с парите празен ли го даде на онези двете съкилийнички?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето е имало опция за гледане онлайн. Ето линк: :click: 

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...