Jump to content

Recommended Posts

ffIgLnVAOm5NbZQhJfQJgOZAsIy.jpg

 

It's a Summer Film! (サマーフィルムにのって)
Също така известен като: Summer Film Ninotte
Страна: Япония
Премиера: 6 август 2021 г.
Времетраене: 96 мин.
Жанр: Комедия, Фентъзи, Романс
Режисьор: Matsumoto Soushi
Субтитри: Английски

:imdb:

 

Участват:
Ito Marika като Hadashi
Kaneko Daichi като Rintaro
Kawai Yumi като Bito-ban
Inori Kirara като Buruhawai
Kohinata Seiichi като Komada
Ikeda Eikichi като Masuyama
Shinoda Ryo като Oguri
Koda Mahiru като Karin
Yutaro като Hayato
Itabashi Shunya като Dadiboi

 

Резюме: Ученичката Хадаши (Ito Marika) обича исторически филми, но киноклуба, към който принадлежи,

прави само блестящи младежки романтични филми. Тя отчаяно иска да направи драма за самурайския период,

но изглежда малко вероятно мечтата й да се сбъдне, докато от нищото не се появява мистериозно момче

на име Ринтаро (Kaneko Daichi). Той е идеален за ролята на самурай и тя го чувства сякаш съдбата е предопределила

да се срещнат, така че събира свои съученици, за да направи самурайски филм за училищния фестивал.

Никой от екипа обаче не знае, че Ринтаро е пътешественик във времето...
 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :subs: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри: :subs: :click: :click: :click: :click: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наградите Тама са раздадени! Заслужени отличия. Само филмът със Судачи ме изненадва. Не мислех, че има такъв потенциал. Трябва да го видя! Най-сетне чуха молбите ми и са дали призовете за новаци на Кисецу Фудживара и Дайчи Канеко. Дайчи и Марика Ито бяха чудесни в It's a summer film - любимият ми за годината!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има някакъв проблем със субтитрите за филма. Свалям файл, който има странно разширение рар, но не е архивиран и не се зарежда,когато пусна филма или го търся през плеъра. Плеърът не го открива..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, ukio написа:

Има някакъв проблем със субтитрите за филма. Свалям файл, който има странно разширение рар, но не е архивиран и не се зарежда,когато пусна филма или го търся през плеъра. Плеърът не го открива..

 

При мен няма ядове. Предполагам, че може да съм забравила при архивирането да отметна да се отваря и от стара версия на архивиращата програма. Случва ми се от време на време. Качих нов файл. Пробвай да видим, ще има ли проблем този път. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...