Jump to content

Recommended Posts

DRb2xC.jpg

Squid Game (오징어 게임)

ИГРА НА КАЛМАРИ

2021

Южна Корея

Жанр: Екшън, Трилър, Мистерия

Епизоди: 9

 

:forumes:

 

 

Превод: IPurpleYou

Редакция: battle4thesunn

:essub:

 

Прогрес:

Off Topic

 

Епизод1: 100%/100%

Епизод 2: 100%/100%

Епизод 3: 100%/100%

Епизод 4: 100%/100%

Епизод 5: 100%/100%

Епизод 6: 100%/100%

Епизод 7: 100%/100%

Епизод 8: 100%/100%

Епизод 9: 100%/100%

 

 

Сериалът ще се качва в сряда и в събота по един епизод!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vYeKq_3f.jpg

= ЧЕРВЕНА СВЕТЛИНА, ЗЕЛЕНА СВЕТЛИНА... =

Днес с @IPurpleYou решихме да ви изненадваме с първия епизод на този вълнуващ сериал. ❤️

Засега можете да го намерите тук и тук, а скоро и онлайн. :wub: Пожелаваме ви приятно гледане! ❤️

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0Vrpe_3f.jpg

= АД =

Пожелаваме ви приятно гледане на втория епизод!

Можете да го намерите тук и тук, а скоро и онлайн. ❤️

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Корея го смятат за доста противоречив. Едно, че е на Нетфликс и няма нищо корейско в него. Такива са едните мнения. Другите го сравнавят едва ли не с "Паразит" и му се кефят. Вече направиха на места и такива закрити руумове и дворове, които да организират подобни игри.....пффф

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6W2Qg_3f.jpg

= МЪЖЪТ С ЧАДЪРА = 

Пристигна и дългоочакваният трети епизод.

Можете да го намерите тук, тук, а скоро и онлайн. Приятно гледане! ❤️

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cvetii777 изтеглете и инсталирайте последната версия на WinRar и няма да имате този проблем. Версията ви е стара, субтитрите са правени с по-нова, затова има несъвместимост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, хора! Какво става? Не мога да повярвам на числата, които видях за гледалите онлайн. 60 000 на първи епизод! Още ми е увиснало ченето. Май биете всякакви рекорди. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние още не можем да повярваме. :blush: Не очаквахме такъв голям интерес, но сме много щастливи и благодарни за това, което виждаме. Това ни мотивира с по-големи хъс и желание от всякога да завършим успешно и този проект. 

За да не забравите сериала, докато чакате да дойде събота, ви пускам един прекрасен усмихнат Gong Yoo :wub:

rj2Xj_3f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, snowmoon написа:

Леле, хора! Какво става? Не мога да повярвам на числата, които видях за гледалите онлайн. 60 000 на първи епизод! Още ми е увиснало ченето. Май биете всякакви рекорди. :up:

Аз се надявам всички, които са подминавали азиатското кино, след този хит в Нетфликс, да започнат да спират поглед над повече корейски, китайски и прочие сериали, защото наистина има много хубави продукции, които си заслужава да се гледат. :) 

Поклон за всички преводачи и редактори! Трудът ви е много ценен. :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дами, започна се. Прибира се преди малко четиринайсет годишния ми син от училище. Отварям скоба знае, че превеждам азиатски продукции, но винаги се е отнасял леко пренебрежително към това ми занимание. И първата тема, която подхваща е: „Знаеш ли, че гледам един корейски сериал?” Веднага ми щраква в ума: „Знам”. Той с неверие: „Откъде? Не знаеш. Кажи кой.” Мисли си, че съм расла в саксия явно. Та като се хванаха едни разговори. - Знаеш ли за какво е?  Чакай да ти кажа. - Не, бе. Недей. Ще го гледам целия с превод.  - Няма целия, само за първи епизод ще ти разкажа.  

Голяма емоция да знаете. Още се хиля, като малоумна, нищо че не съм пряко свързана с проекта.

Извинявам се, че е малко като лирично отклонение, но много се кефя и ми се искаше да споделя. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, snowmoon написа:

Дами, започна се. Прибира се преди малко четиринайсет годишния ми син от училище. ..:D

Същата работа.
Моят син е на 15 г. е, но профилът съвпада.
Чак на мен ми стана интересно, а като видях, че е и наш превод някак си... ами надух се малко, признавам си.
Чакам да се съберат серии и после и аз на клона. 

п.п. За какви цифри говорите??? В шок съм.

п.п.п... Не мога да повярвам. Какво превеждаме??? Някой тайнствен артефакт???
c5563b71a06722bd.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vBegq_3f.jpg

= ЗАЛЕПЕН ЗА ЕКИПА =

Пожелаваме ви хубава събота с четвърти епизод на Squid Game! Можете да го намерите тук и тук, а скоро и онлайн.

Очаквайте следващия в сряда. А кой знае, може и по-рано. ;) Приятно гледане! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...