Jump to content

Reflection of You (2021)


Recommended Posts

FBDX42PVEAMuAho?format=jpg&name=large

 

Off Topic

E-0g3eUX0AAN2f8?format=jpg&name=largeE-PItd3VIAIlOqd?format=jpg&name=large

 

Reflection of You (너를 닮은 사람)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Person Who Looks Like You
Период на излъчване: 13 октомври 2021 – 2 декември 2021 г.
Време на излъчване: Сряда – Четвъртък 22:30
Жанр: Мелодрама
Канал: JTBC
Епизоди: 16
Режисьор: Im Hyun Wook (People You May Know)
Сценарист: Yoo Bo Ra (Secret, Just Between Lovers)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Go Hyun Jung като Jung Hee Joo
Shin Hyun Bin като Hae Won
Choi Won Young като Ahn Hyun Sung 
Kim Ho Jung като Lee Jung Eun
Kim Jae Young като Seo Woo Jae

Shin Dong Wook като Jeong Sun Woo
Park Sung Yeon като Lee Dong Mi (Jeong Hee Ju's friend)
Kim Soo Ahn като Ahn Lisa (Jeong Hee Ju's daughter)
Shin Hye Ji като Ahn Lisa's friend
Seo Jung Yeon като Goo Jeong Yeon (Hae Won's mother)

 

Резюме: История за жена, която следва своите желания, и жена, която губи светлината на живота си заради друг човек. 
Чонг Хи Джу (Go Hyun Jung) е жена, която е вярна на желанията си. Въпреки че е имала трудно детство и е израснала в бедност, тя се превръща в успешен художник и писател. След като се омъжва за наследник на болница, тя създава щастливо семейство. Хи Джу обаче все повече съжалява за безсмисленото време, което прекарва като майка на две деца и съпруга. Но животът ѝ се променя напълно, когато среща друга жена – бедна точно като нея в миналото, но това не я спира пред нищо да живее точно както тя иска...

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей открих я тази тема най-накрая! Как ли не търсих с търсачката, голям зор. Добре че пробвах със старото име на сериала.

Сериалът ме грабна и за нула време изгледах всичко излязло и сега нямам търпение за новите епизоди.

Ким Дже Йонг е страхотен с тази дълга коса и отлично докарва химия с Главната, която е 17 години по-голяма от него. 

Сюжетът е тежичък. В момента У Дже е в най-лошата позиция, защото едната го измъчва умишлено, другата крие от него и лъже, изобщо кашата е огромна в главата му.

Хе Уон е за клиника според мен, действията и поведението й са безумни. 

Хи Джу и мъжа й са ми еднакво дразнещи, като най-вече тя с това как третира У Дже и хем иска вълкът да е сит, хем агнето да е цяло. Няма как да стане това с тази попара, която сама си е надробила.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 hours ago, jira said:

Сериалът ме грабна и за нула време изгледах всичко излязло и сега нямам търпение за новите епизоди.

С две думи ме кандърдиса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond радвам се, че ти е допаднал.

Една от първите ми к драми беше пак на този канал, с подобна тематика. Но там не бяха толкова сбъркани героите. Явно са прогресирали нещата при сценаристите им няколко години напред. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Началото е силно. Надявам се да държат така до края. Също така ценя и уважавам актрисата в главната роля. По мое мнение не е красавица, но играе добре. Не си спомням да съм я гледал в слаб сериал, но и не твърдя, че съм гледал всички с нейно участие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Шин Донг Ук какъв го играе. След болестта пробвах да го гледам в нещо, не помня какво , но не го изгледах. Та ако не е в пета глуха, заради него да се пробвам. Главната е доказано добра, без никакво съмнение, но мен нещо в нея ме дразни, още от младини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Lawandula said:

А Шин Донг Ук какъв го играе.

Някакъв доктор и брат на главната, но ще се забърка с втората главна и няма да е пета глуха според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност около героя на ШДУ се вихри една от мистериите в сериала. Преследва го една и постоянно му натяква, че е сторил нещо много лошо. Да видим какво ще излезе. 

 

Главната и на мен визуално ми е нещо дразнеща, но играе жената, няма спор. Аз я гледам за първи път, както и другата главна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След края на втора серия историята започна да се очертава. Но неизвестните са толкова много, че още не мога да схвана кое от всичките е най-важно. Определено ми харесва, въпреки че малката ужасно много ме дразни. Такава и е ролята, но актрисата ми е тотално непозната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много силни 11-и и 12-и епизод! Хи Джу се окопа в ямата съвсем. И не само тя.

Spoiler

Най-нагло излъга мъжа си, че У Дже бил грешка и всичко било приключило! То и какво ли друго да каже, след като живее в абсолютен фалш толкова години. Ами детето, и то ли е грешка? А той с каква злоба и ненавист изгори снимката пред нея...тотално сбъркан е като Хе Уон, само се чудя дали нарочно е блъснал У Дже или е станало случайно. Гадното свеки вече влезе в ритъм и сега като разбере, че любимото й внуче има друг Татко, ще се самовзриви. Хи Джу я чакат много тежки дни.

Хе Уон е кошмарна, отмъщението си е отмъщение, но да въвлечеш невинни деца и хора които изобщо нямат връзка в откачения ти план, е просто изродщина. Излъга и използва онзи човек и му взе дъщерята, егати и животното дето е тази жена. Манипулаторка от класа. И най-гадното е че сама го осъзнава, но няма спиране.

Общата вечеря беше меко казано отврат, не знам защо У Дже се съгласи на нея. Хареса ми като каза на мъжа на Хи Джу, че друга такава няма да има.

 

И най-накрая У Дже си спомни! Сега чакам да започне да ги оправя наред всички, защото само се гаврят с него и го държат в неведение.

Според привюто ще иска Хи Джу да се връща при него, но не виждам как ще стане това. За всеки случай, тя няма повече право да го държи далече от сина му.

 

Не разбрах брат й кога разбра за изневярата или просто събра 2 и 2, но той хвърли малко светлина към живота на Хи Джу преди брака и напълно разбирам защо се застъпи за нея. Все още нищо, за това какво се е случило при него.

 

Последните 4 серии ще са грандиозна драма.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Ти си много напред с материала. Аз само четири съм изгледал, но ще наваксам, къде ще ходя.

При мен.:es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, bond написа:

Колкото повече гледам, толкова повече се чудя: Как издържат тези две жени, всяка в собствения си ад? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 13-и се чудя същото за мъжете. 

Ким Дже Йонг разбива с играта си тук. 

Кой мъж би предложил да свири втора цигулка? Аз мисля, че той най-умишлено тръгва да отмъщава. Не че няма право, това което са му причинили е отвратително. Но и той не е света вода ненапита.

Ще дописвам, че от телефона няма спойлер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...