Jump to content

Recommended Posts

E-PuvqHVIAISgOX?format=jpg

Off Topic

E-Vxv6iVcAYtZkW?format=jpg

E-AZCFcVkAAH8YY?format=jpg&name=smallE-AZBkyVEAMaLfg?format=jpg&name=small

E-AZCobUYAElSSr?format=jpg&name=smallE-AZDDZVgAEjFWD?format=jpg&name=small

 

My Bargain Queen (我的砍价女王)
Страна: Китай
Също така известен като: Wo De Kan Jia Nu Wang
Година на излъчване: 2021 – Септември - 03 до 2021 – Септември – 25
Време на излъчване: Понеделник - Неделя 19:30
Жанр: Бизнес, Романс, Драма
Канал: Youku, iQiyi
Епизоди: 40
Режисьор: Zhang Silin
Субтитри: Английски
 
Участват:
Lin Geng Xin като Sheng Zhe Ning
Wu Jin Yan като Xia Qian
Wu Qi Long като Qin He Bo
Wang He Run като Shuang Shuang
Ma Si Chao като He Zhi Juan
Song Yi Xing като Ning Meng
Chen Xi Jun като An An
Ai Xiao Qi като Qi Lin
Jia Yi като Mu Xiaoyan

 

Резюме: Xia Qian (Wu Jin Yan) и He Zhi Juan (Ma Si Chao) трябва да отпразнуват годежа си на голямо и екстравагантно парти в скъп хотел. Но вместо да празнува пред приятелите и семейството си, тя е унижена, тъй като He Zhi Juan и изнервя, оставяйки я сама на голямото събитие. Изпълнена с гняв, тя прехвърля всички негативни емоции върху мениджъра на хотела Sheng Zhe Ning (Lin Geng Xin). Но по време на спора си и двамата признават, че тя е страхотен бизнес преговарящ. Изненадана от собствения си талант, Xia Qian решава да направи чисто ново начало в живота - като професионален преговарящ. Тя създава своя собствена компания, която често се пресича с бизнес интересите на Sheng Zhe Ning. Те започват да си сътрудничат прекарвайки повече време заедно. Формира се тясна връзка, а романтиката също е във въздуха. Но след това нещата стават неудобни, когато Sheng Zhe Ning е измамен от бизнес партньорите си а He Zhi Juan се връща на сцената ... като гадже на сестрата на самият Sheng Zhe Ning! В картите има объркан сценарий - и Xia Qian ще се нуждае от всичките си умения за водене на преговори, за да го изчисти!

 

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14ти и 4ти принц отново заедно - Lin Gengxin и Nicky Wu :D

bbjx3.jpg

 

Не съм хо почвала още, но доколкото разбрах от трейлър и и ревюта- Nicky Wu не е бившият, а съдружник и приятел на главния. И някаква младичка ще се влюби в него :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледах го - отначало всички са леко шматки :lol2: Главния нещо го пердаши съчмата, леко ОКР..... ама като за директор има гащи трепач :28558: Главната - чист скелет на батерии. Дори и с Nicky Wu се посмях  в първите епизоди - бях забравила какви физиономии може да прави,но... поостарял ми се вижда и дали заради ролята, ама  понапълнял. Фаворит обаче ми е асистента - сватовник на главния.

И стигнах 7 епизод....  някои хора ще имат едно дежа вю...

Off Topic

гледалите вторият сезон на Scarlet heart  ще усетят едно голямо дежа вю - сватба, пускат видео на младоженеца с бившата му, която е главната.... и зад всичко стой Nicky Wu. Изкопирано от до...... Добре че не утрепаха и булката. И сега ми е трън в очите това. А той така сладко да се закача с младата асистентка на главната....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники У си е старичък. Има някаква тенденция след определени години актьорите да натежавата, ако мога така да се изразя, но вече не изгледат нито толкова стройни, нито толкова добре. С някои от актрисите също се случва, но съм забелязал, че жените полагат повече усилия в тази насока. Щом ти е харесал, ще го започна и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Набързо изгледах пет серии. много приятен. Артистите са класни, Историята разказана интересно, всестранно,

опитват се максимално да ни разкрият съдбите и преживяванията на всички герои, не само на главните.

Дори бих  препоръчала за превод. Но 40 серии... Сигурно ще стане банално и забуксува в един момент, та засега се въздържам.

Но засега продължавам да гледам с интерес. Ники наистина е поостарял. Много ми харесва това надлъгване и как една "глупава гъска" покори сърцето на страшния  зам. директор-шофьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...