Jump to content

Recommended Posts

E-qhiZNVkAY_1wv?format=jpg&name=large

Off Topic

E-le4DjUYAIhGhX?format=jpg&name=4096x409

E-k-L55UcAQqf7v?format=jpg&name=4096x409E-k-N_jUcAI6kpF?format=jpg&name=4096x409

E-k-PJMUYAggf5l?format=jpg&name=4096x409E-k-Qm4VgAEV_EO?format=jpg&name=4096x409

E-kN8XqVUAQTDe7?format=jpg&name=largeE-k8wCLUcAgoxs4?format=jpg&name=large

 

Jun Jiu Ling (君九龄)
Страна: Китай
Също така известен като: Gwan Gau Ling
По новелата на: Xi Xing - "Jun Jiuling" (君九龄)
Година на излъчване: 2021 – Септември - 07 до 2021 – Октомври – 06
Време на излъчване: Понеделник - Неделя 20:00
Жанр: Исторически, Мистерия, Романс, Драма
Канал: Youku
Епизоди: 40
Режисьор: Xie Ze
Субтитри: Английски
 
Участват:
Peng Xiao Ran като Jun Jiu Ling
Jin Han като Zhu Zan
Du Ya Fei като Lu Yun Qi
Wang You Shuo като Ning Yun Zhao
Zhou Zhan като Fang Cheng Yu
Chen Fang Tong като Liu Er
Yang Yi Fei като Chen Qi
Gao Fei като Fang Jin Xiu
Jiang Long като Zhang Bao Tang
Lin Zi Ye като Chu Jiu Rong
Liu Jun като Chu Rang
Zhao Li Juan като Fang Cao
Tan Kai като Zhu Shan
Zhang Yan Yan като Yu
Hai Ling като Chu Jiu Li
He Hong Shan като Chu Jiu Ling
Han Shuai като Chi Fei
Fan Zhen като Fang Yu Xiu
Yue Yang като Jiang You Shu
Fu Hua Dao като Jin Shi Ba
Liu Yuan Xi като Fang Liu    
Song Ya Gang като Tuo Ba Wu

 

Резюме: Историята за прераждането на паднала принцеса, която в процеса на отмъщение за баща си спасява безброй животи, за да стане блестящ лекар.
Jiu Ling (Peng Xiao Ran) е добросърдечна принцеса със страст към медицината. След преждевременната смърт на баща си, тя разбира, че чичо и е изиграл ръка, която узурпира трона. Следва верига от събития, когато Jiu Ling е предадена дори от съпруга си опитвайки се да я убие, тя претърпява драстична промяна. За да открие който дърпа конците зад кулисите, Jiu Ling крие истинската си идентичност и пристига в Yangcheng, за да започне разследването си. По пътя тя работи заедно със сина на министъра, Zhu Zan (Jin Han) и се влюбва. След завръщането си в столицата зловещи сили правят многократни опити да я атакуват, Но тя упорства в мисията си да лекува другите и преодолява много неприятности, за да хвърли светлина върху истината зад Имперското клане и да донесе справедливост. Но този път и носи много неприятности включително вниманието на трима различни мъже – сина на министъра Zhu Zan, аристократа Ning Yun Zhao и бившият и съпруг Lu Yun Qi …

 

 

Онлайн с английски субтитри :click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окончателно се обърках. Нали историите за прераждане са забранени. Ако китайците знаят какво правят с шоу бизнеса си, аз съм готов да се прекръстя на Лан Джан. /лесно звучи и се пише, а не че такова.../

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би става дума за вътрешния и свят след като се опитват да я убият явно става по твърд човек в търсене на отмъщение...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond в сериала Forever and ever и двамата главни са преродени, тъй че... не знам каква е тази забрана :D Иначе тук прераждането май е пластична операция  след като я спасяват :lol2: Главната не ми е познатзната, но пък си чакам Jin Han ( по случайност тия дни зазяпах пак предния му исторически Twisted fate of love)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим в сериала за какво става дума. Сигурно и двете сте прави, но ако не сте, ще се наложи да си сменям името. Надявам се, че няма, но все пак много хубави китайски драми отидоха в кошчето заради глупостите на управляващите. И да ми обясни някой с какво точно им пречи това прераждане при положение, че винаги става дума за фентъзи сериали. За какво изкривяване на историческа истина иде реч? Луда работа. Но явно тук случаят не е такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ей! Никой няма да се прекръства на Лан Джан, айяяяя! Името е заето, не може, намери си друго :P

 

17 hours ago, vivivan said:

Иначе тук прераждането май е пластична операция  след като я спасяват 

Медицинска отвара,

Spoiler

придобива лицето на дъщерята на шифу-то и също гласът й, но спомените са си нейни на 100%

не баш пластична операция, ама... тя девойката като я гледам, действително изглеждаше все едно са й правили такава. Свикнала съм главните да ми изглеждат по-така непретенцизони визуално. И аз не бях я гледала тази актриса в нищо преди това, засега не ми е противна поне.

 

Това не мога да кажа за останалите кокошки от женсата гвардия, наравно с мейдката й. Коя от коя по-изнервящи и то така без абсолютно никакъв смисъл като държание, колкото да се намират на спор.

 

Нямам търпение да се появи харемът от момци, че да ми спадне малко кръвното налягане. :896767:

Редактирано от Chenqing
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.09.2021 г. at 14:32, vivivan написа:

@bond в сериала Forever and ever и двамата главни са преродени, тъй че... не знам каква е тази забрана :D Иначе тук прераждането май е пластична операция  след като я спасяват :lol2: Главната не ми е познатзната, но пък си чакам Jin Han ( по случайност тия дни зазяпах пак предния му исторически Twisted fate of love)

 

Не са преродени официално, по тая  причина са и два сериала с предишния. Четох, че в първоизточника( произведението, по което е създаден серила) си е прераждане, но в този "Forever and ever", заради забраната, тя не го помни, а е любов от пръв поглед, пък после може и да се сетят за предишни животи евентуално откъслечно, но прераждане категорично не може. И така, като не може прераждане, вместо него ставаме свидетели на всякакви, катастрофи, давене, коми, сънища и т.н на героите, чрез които попадaт някъде си, заради Партията-Майка(ПМ).

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandulaоще не съм го почнала, но разбрах, че има някакви спомени от миналото, май метнах по клипчетата и кадри от первия сериал, но явно е без официално прераждане :lol2:

Иначе и аз зачетох за  новелата-  тя помни неща от миналия си живот и търси главния в настоящия... и го среща, но той не я помни. .... Като го почна ще си коментираме в темата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Miss the Dragon (2021) главната

Off Topic

се прероди няколко пъти и то както си трябва, с напитката за забравата и т.н. 

Но пък може и моето не бедно въображение да е дорисувало сцените и стигнало до извода, че става дума за прераждане. :D

И за други сериали имам спомен, че си говорят за три прераждания, но не мога да ги цитирам в момента.

В главата ми има почти само летящи, дългокоси красавци, но не се сещам точно откъде са долетели. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, Chenqing said:

Ей, ей! Никой няма да се прекръства на Лан Джан, айяяяя! Името е заето, не може, намери си друго :P

Ти ли искаш да се казваш така? Ако жена се прекръсти с това име, с удоволствие ще го отстъпя. Все ще си намеря някое друго благозвучно китайско, което да ми допадне.

5 hours ago, Lawandula said:

 

Не са преродени официално, по тая  причина са и два сериала с предишния. Четох, че в първоизточника( произведението, по което е създаден серила) си е прераждане, но в този "Forever and ever", заради забраната, тя не го помни, а е любов от пръв поглед, пък после може и да се сетят за предишни животи евентуално откъслечно, но прераждане категорично не може. И така, като не може прераждане, вместо него ставаме свидетели на всякакви, катастрофи, давене, коми, сънища и т.н на героите, чрез които попадът някъде си, заради Партията-Майка(ПМ).

Е, щом е така, няма да се прекръствам. Пък и си харесвам агента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И вече по темата за Jun Juiling;) - почти съм го преполовила сериалчето и прилично си се посмях с някои моменти :D Главната се подразбира, че не е някоя разглезена принцеса....то затова и толкова мъже  се въртят покрай нея :) Но макар и с отвара да е тук - актрисата ми изглежда пипната тук таме :28558: Но още на втори епизод исках да убият едни от добрите.....  @Chenqing - точно прислужницата и - изнервящо същество, идеше ми да се пресегна и да я ошамаря, пък и с този глас.... все още ме изнервя. 

 

Мъжкия каст...  добре е, ама аз съм пристрастна за Jin Han :D Но бившия.... чак ме побиват тръпки с тази негова физиономия. Много е странен :unsure:

Ето едно видео, леко забавно,за мъжете около докторката ;) (с английски превод)

 

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...