Jump to content

Recommended Posts

E-l4e-GVkAQbXck?format=jpg&name=large

Off Topic

prA78_4f.jpg

E-aRFrJUcAguvG1?format=jpg&name=largeE-aRGaOVQAUo2t0?format=jpg&name=large

E-aRHbMVQAQcfWg?format=jpg&name=largeE-aRIZSVcAYkCDu?format=jpg&name=large

 

Forever and Ever (一生一世)
Страна: Китай
Също така известен като: Yi Sheng Yi Shi
По новелата на: Mo Bao Fei Bao -  "One Life, One Incarnation – Beautiful Bones"
Година на излъчване: 2021 – Септември - 06 до 2021 – Октомври – 04
Време на излъчване: Понеделник - Сряда 20:00
Жанр: Романс
Канал: iQiyi
Епизоди: 30
Режисьор: Shen Yang
Субтитри: Английски
 
Участват:
Allen Ren като Zhou Sheng Chen
Bai Lu като Shi Yi
Ci Sha като Mei Xing
Wang Yue Yi като Hong Xiaoyu
Luo Ming Jie като Zhou Wenchuan
Wang Rui Xin като Zhou Wenxing
Luo Hai Qiong като Qin Wan
Feng Jia Yi като Zhou Shengxing
Liu Ruo Gu като Zhou Shengren
Jin Li Ting като Tong Jiaren
Zhao Ya Mi като Lian Sui

 

Резюме: Нежната треторазрядна гласова актриса Shi Yi (Bai Lu) се среща с Zhou Shang Chen (Allen Ren), елегантен професор по химия на летището. Въпреки кратката среща и двамата имат хубаво впечатление един за друг. В същото време, за да спаси пропадащата фабрика за глинени чайници на семейството си, Zhou Shang Chen  се съгласява с молбата на майка си да се ожени и да поеме семейният бизнес. Той отхвърля уговорените срещи на семейството си и предлага брак на Shi Yi, към която изпитва добри чувства. След брака тя му помага в управлението на бизнеса, а също така служи като мост за комуникация между него и семейството му. Въпреки това, точно когато са на път да приберат плодовете на труда си, Shi Yi е сериозно ранена докато спасява Zhou Shang Chen. Затова той оставя настрана кариерата си и посвещава цялото си време на грижите за нея. След нейното възстановяване си обещават никога да не се разделят!
 

 

Свързан със сериала One and Only (2021)...

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам последни епизоди от One and only.... и ще се прераждам :lol2: И тук ще има драма, но пък заглеждам клипчета с такива закачливи моменти. Сега, за целувки не се и надявам, ама и в първата част, въпреки липсата им, двамата си бяха :yes:

ccf09a7d.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, първа част гледахте ли,където той е генерал и се зарича да няма жена и деца, а тя му става ученичка.

Това е в другия живот, той не я помни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukrecianaв момента  гледам първата част. Харесва ми. В социалните мрежи ми спамят за финала, ама стискам очи и не гледам,  но...

Off Topic

Намирисва ми , че няма да е цветя и рози.... че даже и при другите двойки :(

Явно като в Scarlet heart само тя ще помни. Забелязвам от клипчетата, че  вкарват елементи от One and only, но мисля, че и без да се гледа историческата  част, ще се разбере сериалът. 

В описанието на новелата действието се развива в настоящето с препратки към миналото.... но тук са си направили два прилични сериала. Само да бяха оставили и някой от старите актьори - на мен монахът и генералката много ми допадна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият не съм гледала, на тоя метнах поглед на двата епизода. До Бай Лу, тоя главен голям смотльо изглежда, за мен. Никакво излъчване, дребен, невзрачен- сравнен с другите ѝ партньори- гола вода.Че и тема има, за разлика от нея.:28558:

То ясно , че в Китай на трийсет академици с лопата да ги ринеш, но тоя професор ми дойде в повече. Ако пък такава  е ролята, да изглежда сдъфкан, даже в костюм,  нямам претенции, на мястото си е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този главен е много интересен.

Заради него изгледах много бързо Love a Lifetime (2020), толкова не ми хареса Allen Ren.

В The Destiny of White Snake (2018) пак едва го изтърпях, но гледах заради другите актьори, сюжета и т.н.

И в Under the Power (2019) тотален обрат :inlove:. Изстрелях актьора до трето място в личната си класация от 226 претендента.

Подейства ми като бавна отрова, от малки дози, сега търся сериали с Allen Ren.:yes:

nhamgialuan-allen-ren.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/8/2021 at 8:51 PM, Lawandula said:

До Бай Лу, тоя главен голям смотльо изглежда, за мен. Никакво излъчване, дребен, невзрачен- сравнен с другите ѝ партньори- гола вода.Че и тема има, за разлика от нея.:28558:

И на мен втората част не ми върви. Първата беше супер, ама тук съм абсолютно съгласен с Лавандула. Бай Лу си е супер, но той коренно се различава от първия си образ. Ще помъча още малко, но нямам големи надежди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала още нищо.

И какво не ви харесва, той е прекрасен всякак?

Но рядко се усмихва и е дистанциран, знайно защо.

Като имам време ще надникна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми всякак не е прекрасен. Ужасна прическа, ужасни дрехи, които го правят абсолютно залюхан. Ако не го бях гледал в първата част, никога нямаше да го гладам повече. В първата част беше страхотен, а Бай Лу е супер и в двете части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...