Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Off Topic

FAQY13eVQAUl1RH?format=jpg&name=largegHozOomiA24DvlgNfjkYCB5NBiO.jpg

E-kHmNMVkAI1NTk?format=jpg&name=medium

 

My Name(마이 네임)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Nemesis
Излъчване: 15 октомври 2021 г.
Време на излъчване: Петък
Жанр: Екшън, Романс, Криминален, Драма
Канал: Netflix
Епизоди: 8
Режисьор: Kim Jin Min (Extracurricular, Lawless Lawyer, Marriage Contract, Time Between Dog and Wolf)
Сценарист: Kim Ba Da (Hero, The Huntresses, A Man Who Was Superman)
Субтитри: Английкси
           
Участват: 
Han So Hee като Yoon Ji Woo
Park Hee Soon като Choi Moo Jin
Ahn Bo Hyun като Jeon Pil Do
Kim Sang Ho като Cha Gi Ho
Lee Hak Joo като Jung Tae Joo
Chang Ryul като Do Gang Jae
Kim Su Ha като Yoon Ji Woo (child)

 

Резюме: След убийството на баща си жена, водена от отмъщение, се доверява на могъщ криминален бос и влиза в полицията под прикритие.
Юн Джи У (Han So Hee) е член на група за организирана престъпност, но става полицай под прикритие, за да отмъсти. В звеното за разследване на наркотици тя става партньор с детектив Чон Пил До (Ahn Bo Hyun). В същото време Че Му Джин (Park Hee Soon) е студен, харизматичен мафиотски бос на най-големия корейски наркокартел. Той помага на Юн Джи У да отиде под прикритие в полицията, но мотивите му остават неясни…

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

  • Харесвам 5
  • Мерси 2
  • Sad 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязоха първите видеа за това нещо. Смешки! Han So Hee  пребива тълпи яки мъжаги, които в истинския живот биха я убили с два шамара. :slap::no::mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, dido100 написа:

Излязоха първите видеа за това нещо. Смешки! Han So Hee  пребива тълпи яки мъжаги, които в истинския живот биха я убили с два шамара. :slap::no::mad2:

 Сефте! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умирай трудно 1,2 и 3, трици да ядът... А Брус Уилис би и завидял...такваз касапница от А до Я ни бях гледала...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баташко клане...Главната е като извънземен терминатор...8 серии -машина за убиване...и само 5 мин романтика в последната серия...толкова кървища и в американски екшън няма;) Тези корейски жени са мноооооооооооооого , яки и безсмъртни каки:lol:

Сега видях, че режисьора е правил Time Between Dog and Wolf, чудех се защо стила на този филм ми напомня нещо гледано преди...

Редактирано от tainax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз нямах въобще и най-малка представа какво ще гледам и съм с много добро общо впечатление от този сериал.
Изгледах си го като един 6-часов филм, просто сърце не ми даде да си оставя някоя и друга серия "за после".

Тръгнах да го гледам заради Ан Бо Хьон - мисля, че почитателите му няма да бъдат разочаровани, тъкмо за разнообразие между двете Юмита.
Продължих да го гледам заради Хан Со Хи - мисля, че с този сериал ще се сдобие с още повече почитатели. Феноменално запомнящо се изпълнение.
Като добавим класното заснемане и отличните бойни сцени, а и саундтрака - ами стана дори доста добро за гледане екшънче.
Е, да, все имах усещането, че ще позная какво ще стане, но в крайна сметка не успях да позная всичко.
КАЗАНО НА КРАТКО: препоръчвам го горещо на любителите на корейски побоища. Просто много са добри сцените - колкото и подобни неща да съм изгледала, явно все още има с какво да ме изненадат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса. Изгледах го наведнъж, без никакво превъртане.

Наистина сякаш няма някакви нови и оригинални идеи и въпреки всичко те държи пред екрана и в напрежение. Всичко е много добре заснето.

Хан Со Хи много повече ми хареса в тази роля, отколкото в Nevertheless. Шапка ѝ свалям, че за няколко месеца влиза в два толкова различни образа.

 

Преди 19 часа, LazyKanagaroo написа:

КАЗАНО НА КРАТКО: препоръчвам го горещо на любителите на корейски побоища. Просто много са добри сцените - колкото и подобни неща да съм изгледала, явно все още има с какво да ме изненадат.

 

И аз се присъединявам към препоръката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса. Това, че успях да предвидя всичко в сюжета и никъде не ме изненадаха, не ми попречи на удоволствието от гледането. Сериала е интересен и много динамичен, сериите свършват винаги на много интересен момент и бързаш да си пуснеш следващата. Да, нереално е една крехка мацка да избие и пребие толкова много и добре тренирани мъже, ама какво от това, няма да е нито първата, нито последната - имаме достатъчно подобни примери в американските екшъни. Важното е, че бойните сцени бяха с много добра хореография и се нагледах на много яки битки с ножове. Очаквано развитие за героя на Ahn Bo Hyun, но пък си имам "Клетките на Юми" и отивам да си повдигна настроението с играта му там. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И каква беше целта на такъв край? 

Сценарият е много познат... филм или друг сериал ли беше, но не се сещам.

 

Spoiler

Накрая толкова ми доскуча от тези екшън сцени, че дръпнах напред да видя как умира ''жалкия мафиот''.

Ролята на Пилдо беше много слаба.. самият той си беше някакъв филър и тези романтични проблясъци изоооообщо не си бяха на място. Можеше просто да я защити като свой партьор, защо им е да ги правят двойка за 4 секунди. В началото беше по-забавно, по средата вече се усещаше как е мудно и накрая, за да закърпят Главната става терминатор и убива "целият свят". 

 

Евала им правя само, че си повярваха самите те от колкото сценария на тях. Добре си влязоха в ролите определени актьори. Well the rest.. w/e :rolleyes:

Редактирано от Syrven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.10.2021 г. at 23:10, Syrven написа:

И каква беше целта на такъв край? 

Сценарият е много познат... филм или друг сериал ли беше, но не се сещам.

 

  Hide contents

Накрая толкова ми доскуча от тези екшън сцени, че дръпнах напред да видя как умира ''жалкия мафиот''.

Ролята на Пилдо беше много слаба.. самият той си беше някакъв филър и тези романтични проблясъци изоооообщо не си бяха на място. Можеше просто да я защити като свой партьор, защо им е да ги правят двойка за 4 секунди. В началото беше по-забавно, по средата вече се усещаше как е мудно и накрая, за да закърпят Главната става терминатор и убива "целият свят". 

 

Евала им правя само, че си повярваха самите те от колкото сценария на тях. Добре си влязоха в ролите определени актьори. Well the rest.. w/e :rolleyes:

Странно, но на мен също ми се видя познат...и сценария и края. Мислех, че си внушавам, но явно не... Дали не беше Кучето и вълка...с Джун Ки. Конкретно сцената на кораба, във фабриката

Off Topic

дето утрепаха татуираната откачалка-наркоман

и финала ги имаше и на друго място.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, SparklyBloom написа:

Сериалът е прекрасен. Много ме очарова. Само искам да знам, очаква ли се пускане на бг субтитри, тъй като искам да го гледам с приятели, които на обичат да гледат с английски субтитри? 

Сериалът е обявен за превод от друга група. Предполагам, че ще го пуснат с Бг субтитри, но не знам кога ще стане. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един коментар писаха, че в целия сериал имало само две минути за гледане. Обаче дори не ми се превърта да ги търся. Някой да знае за какво става въпрос?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е интересен. Целият е за гледане.
Идеята, че 40-килограмова жена размята всички мъже, е нереалистична наистина, но пък е особено приятна гледка за окото. Такава е и мъжката част от каста - готин батко до готин набор, до готин хлапак. :es: Не можеш да си избереш злодей, бяха разкошни до един.
Чудесна игра на актьорите, а сцените наистина са заснети и монтирани с прецизност и професионализъм и крайният ефект е впечатляващ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останах леко разочарована. Предвидим сюжет с много кървища и бой ... през цялото време имах чувството, че гледам американски сериал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък с кеф ще си го пусна да го гледам, напук на всички, които казват, че прилича на американска боза. :es:Сладки са им драмите с романтика, обаче и криминалетата им изобщо не отстъпват назад, а и главните много ги харесвам. Абе, с две думи - ще се гледа :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го на един дъх и ако трябва да съм честна, сериалчето е доста на ниво. Доста ми хареса избора на актьорски състав, а изиграването на главната женска роля е меко казано брутално добро! Гледала съм мацката в няколко сериала от различно естество и смятам, че роли в трилъри и подхождат най-добре. Да не говорим, че е страшна късметлийка в любовните си сцени с патенца като Song Kang и Ahn Bo-hyun :es:Потвърдено е вече, че започват снимки на още един трилър сериал с главна мъжка роля - Park Seo Joon, което само по себе си означава, че ще се гледа на 100%. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кървища, бой, банди , наркотици , ченгета, лъжи , предателства , обрати и една мацка, която ги разхвърля като прани гащи. :ph34r: 
Браво, хареса ми  :yes: Топ каст , страхотна актьорска игра - ТОП ниво , само последния епизод ми беше леко пресилен. 

Chang Ryul - Жокера в корейски вариант, беше невероятен ! 

А , а , а ,а  Park Hee Soon --- ооооо Мили Боже чаровния бос , гледах го с огромно очарование :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...