Jump to content

Recommended Posts

Сериалът става. В самото начало ми навя асоциации с нашенския "Дяволското гърло", вероятно заради гледките. После- и заради мистерията. Хубавото е, че вкараха и мистика. В средата си е леко нединамичен (но пък ми хареса опита за баланс от страна на авторите на филма- рейнджърите ли да са главните, мистерията ли, планината ли- и видяхме рейнджърите в различни спасителни ситуации). Финалът е чудесен, макар  по холивудскому лъснат. Актьорите играха много убедително. Екипировка, декори, светлини- цялостното внушение е адекватно на идеята за изкуство (което по дефиниция трябва да провокира). Главната е чудесна ("влизането" ми в корейската култура започна от два филма, единия е с нея, съответно, "My sassy girl"; другият е "Classic" с любимката ми.)

Spoiler

Чудесен баланс, наистина- между двамата главни не развиха видими чувства и т.н., но химията присъстваше деликатно!)

 

On 12/11/2021 at 10:12 PM, Detective Trinidat said:
  Hide contents

Аз също през цялото време мислех, че е той, обаче за полицая не знаех. Смятам, обаче че са били тримата - този дето умря, Сол и полицая. Не знам защо Сол уби полицая. Нещо не ми се връзва...Полицая трябва да е в групата със сигурност освен ако кадрите не са ни подвели, което изобщо не е честнооо!!! И наистина не ми се ще главния да умре...видях сцената с отварянето на очите, ама кой знае дали пак не ни подвеждат...горката И Ганг ако загуби и него. (все пак е измислено, ще го преживеем какъвто и да е краят :D )

 

Spoiler

Това за полицая и аз не можах да предвидя. Иначе, сравнително отначало се ориентирах за почти сигурния убиец, но ми убягваше мотива му.

 

Редактирано от manniwelle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгълтах го като мисирка тоя сериал за 2 дена (а хич не трябва да се помотавам защото имам маса работа) :wacko: Но нямаше как да стане иначе. Историята увлекателна. Гледки - да ти напълнят душата. Актьорския състав, почти всички (имаше няколко нови за мен лица) любими и стабилни.

 

Само не разбрах 

Spoiler

главната как проходи? Айде, че съживиха главния не знам защо , но по-лесно го приех, защото беше ударен в главата, а през цялото време казваха че има кървене в органите. Не съм лекар, но ми е странно. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...