Jump to content

Recommended Posts

Преди 3 часа, Sword написа:
  Скрий съдържанието

Много мъчителен 13 епизод. Толкова много мъка.

Off Topic

Превеждам и рева... Направо много мъчително... Едвам го завърших...

• Sad 1

След 14 епизод не съм сигурна в нищо

Spoiler

Насочват ни, че е полицая, може и да са заедно с момчето, чийто родители умряха.  Постъпката на човека от селото, който  събира билки беше много глупава. Полицаят ти иска някаква билка и ти отиваш .... Беше вълнуващ момент срещата на И Ганг с Хьон Джо. Надявам се все пак да не умре. Защо убиецът убива всички жители на селото? Какво се е случило всъщност?

Нямам търпение  за следващите два епизода.

Edited by Sword

Убиеца го хванахме. Сега остава да видим дали 

Spoiler

нашето момче ще оживее, макар че индикациите са за обратното. Поне така завърши 14-ти. Освен това трябва да ни изяснят и причината за убийствата. 

• Upvote 1

преди 13 минути, bond написа:

Убиеца го хванахме. Сега остава да видим дали 

Скрий съдържанието

нашето момче ще оживее, макар че индикациите са за обратното. Поне така завърши 14-ти. Освен това трябва да ни изяснят и причината за убийствата. 

Off Topic

Хич не ми се ще, ама за съжаление май няма да оцелее... А за причина аз си мисля, че обвинява хората, че са напуснали селото и не са се боорили докрай за него. Нали само той и съучастникът са останали, всички други отишли по градовете. Друго не ми идва на ума засега.

Spoiler

Аз още очаквам изненади:lol: И убиецът или убийците да не са тези. Надявам се  Канг Хьон Джо да оцелее, в една от сериите дадоха на края, че отваря очи. Надявам се лекарите да го спасят и да се оправи. Относно мотивите може би бащата на Се ук е искал да вземе компенсацията и жителите на селото са го убили, това че не са защитили селото, може да е всичко, но очевидно продължава и до днес. Жената в болницата беше получила съобщение, може би нея щяха да убият, ако не се беше влошило здравословното й състояние.  Любопитно ми е и за тайнствените светлини.

• Like 1

Не може да е само, че не са се борили достатъчно, или трябва да е психопат да изтреби толкова народ. Може би има връзка с мистичното и оттам да се е взел за някой и нещо и да си е вменил мисия. Нормален човек, сериен убиец, няма как просто.

Колкото до нашия човек в комата, корейците отдавна спряха да трепят главните, та много вероятно да се събуди. Превюто за мен е подвеждащо.

Edited by Lawandula
  • Like 2
  • Upvote 1

Еее, значи сгреших за

Off Topic

Ким Сол

Но няма да го отписвам все още.

Много ми е интересно каква ще е причината за убийствата.  Нямам търпение за последните епизоди. 

• Like 1

Преди 1 час, Lawandula написа:

Не може да е само, че не са се борили достатъчно, или трябва да е психопат да изтреби толкова народ. Може би има връзка с мистичното и оттам да се е взел за някой и нещо и да си е вменил мисия. Нормален човек, сериен убиец, няма как просто.

Колкото до нашия човек в комата, корейците отдавна спряха да трепят главните, та много вероятно да се събуди. Превюто за мен е подвеждащо.

Off Topic

Тука доста народ изпотрепаха, така че ми е съмнителна работата. Ама и аз си мисля, че превюто е подвеждащо. Много ни го набиха в очите някакси :D И така.. стоим и чакаме събота :D

• Upvote 1

преди 48 минути, Sword написа:

Гледахте ли вече?Аз не. Още не са го качили. Ще може ли в скрит текст какво се случва, че съм много нетърпелива.

Гледах аз, даже съм готова с превода :D В Avistaz е качен от 2ч. :/

Off Topic

На края на епизода се разбира кой е убиецът. Не е този, който си мислехме. И Ганг добре го изигра. Обаче в 16ти май нещата ще станат много напечени.

• Thanks 1

Преди 1 час, b0rahae написа:

Гледах аз, даже съм готова с превода :D В Avistaz е качен от 2ч. :/

Скрий съдържанието

На края на епизода се разбира кой е убиецът. Не е този, който си мислехме. И Ганг добре го изигра. Обаче в 16ти май нещата ще станат много напечени.

Може ли да спойлнеш кой е, защото ми е интересно и дали съм сгрешила за този, който предполагах. :D 

Преди 1 час, Koizora написа:

Може ли да спойлнеш кой е, защото ми е интересно и дали съм сгрешила за този, който предполагах. :D 

Off Topic

Сол се оказа, че е, след като утрепа ченгето. Хубавото е, че на нашето момче още не са му спррли животоподдържащите системи, аз още имам надежда :D

• Like 2

Преди 1 час, b0rahae написа:

Покажи скритото съдържание

Сол се оказа, че е, след като утрепа ченгето. Хубавото е, че на нашето момче още не са му спррли животоподдържащите системи, аз още имам надежда :D

Благодаря много, защото нямах търпение да разбера. Знаех сиии, имах усещане за него. 

Edited by Koizora
  • Like 2