Jump to content

Recommended Posts

В 10 епизод заплетоха нещата още повече. Може би ни показаха убиеца, а може би не.

Spoiler

Убийствата са започнали отдавна. Имах шантавата идея за култ към духовете в планината, но не. Участва малкото дете, което играеше в Tale of nine tailed :)

Възможно е лидерът на екипа просто да е напуснал, докато за братовчедката не зная.

 

 

Редактирано от Sword
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на девета.

Off Topic

Шефчето, непреестанно ни го навират,което предполага, че не е той , неудачникът много кривокрак и той отпада, но очилаткото ми влезе в обектива нещо. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Sword написа:

В планината Джири всичко е възможно :)

Нямам търпение за следващите епизоди. Става все по-интересно.

След малко мятам превода на 10, че и на мен ми е много интересно :D:D:D

преди 44 минути, Lawandula написа:

Аз съм на девета.

  Покажи скритото съдържание

Шефчето, непреестанно ни го навират,което предполага, че не е той , неудачникът много кривокрак и той отпада, но очилаткото ми влезе в обектива нещо. 

 

 

Още като


 

Off Topic

показаха ръкавиците в ръцете на Да Уон вече бях убедена, че не е той. Обаче #КОЙ? Само да не е някой дух, че в повече ще ми дойде :lol2:


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, 10епизод е много интересен, но да идват другата събота и неделя за 11 и 12 епизод.

Хм, ще видим, но не мисля, че е :)

Не знам от телефона как да слагам скрит текст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата десета, от началото водят към едно лице и в края ни го потвърдиха-  

Off Topic

отмъщението на детето за намесата в гората и смъртта на родителите. Ще гледаме, още повече, че беше открит и е нормално да се задейства още по-брутално. Но пък идва веднага въпросът- кой ги трепеше тогава до 91 година?:28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 hours ago, Lawandula said:

 

  Hide contents

Шефчето, непреестанно ни го навират,което предполага, че не е той , неудачникът много кривокрак и той отпада, но очилаткото ми влезе в обектива нещо. 

 

Spoiler

За очилаткото не знам, аз залагам на влюбения. Само да не се окаже, че точно той е детето.

 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Sword написа:
  Покажи скритото съдържание

Аз си мислех, че детето е братовчеда, който умря, но после ни показаха този накрая с ръкавиците. Вече всички са съмнителни:lol:

 

Off Topic

Определено сега този ми е най-съмнителен. И натопява шефчето заради майка си и баща си 100%. Ама пък имаме още 6 епизода... да видим

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Влюбеният комплексар е ясно, че е с бръмбари в главата, но тоя убиец изглеждаше по-строен и с прави крака, а въпросният е доста кривокрак, освен просто да са снимали кой да е. А  с униформено яке и ръкавици, предполагам, може  да се сдобие и външен. 

Мотив, за сега има детето, но може да има и друг, за който не знаем. Примерно, оня със строежа да плаща на някой от рейнджърите, който има зор по някаква причина и така да е зависим.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Lawandula said:
  Reveal hidden contents

Влюбеният комплексар е ясно, че е с бръмбари в главата, но тоя убиец изглеждаше по-строен и с прави крака, а въпросният е доста кривокрак, освен просто да са снимали кой да е. А  с униформено яке и ръкавици, предполагам, може  да се сдобие и външен. 

Мотив, за сега има детето, но може да има и друг, за който не знаем. Примерно, оня със строежа да плаща на някой от рейнджърите, който има зор по някаква причина и така да е зависим.

 

Чак в краката на актьорите не съм се заглеждал, но има смисъл казаното. Има няма шест серии и ще разберем. Преди текущо не гледах, но реших, че е интересно да се гледа и обсъжда едновременно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, да, много е хубаво да има дискусия, обсъждане и предположения и никой да не знае със сигурност :)

Не, че нещо, но

Spoiler

Нали този с лифта умря, беше една от жертвите, видяхме го, че се загуби, заради грешно поставените ленти.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Този с туристическите пътеки едва ли е убиеца. За какво му е да убива из цялата планина, неговата цел е едно определено място.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога.... :D сега го започнах, но ще драсна и аз два реда. Както почти винаги съм впечатлена още от първата сцена. Очертава се доста вълнуващ сериал. Благодаря за буквичките :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, Sword said:

Той беше само споменат бегло. 

Бегло защото не му обърнахте внимание на краката. Според мен малко тлъстичък идва за заподозрян.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...