Jump to content

Recommended Posts

Ако премижа леко, става за гледане, поне според мен. Хем по-различно, хем добри актьори, хем няма боза и шекер, кухи лейки и беднячки с богати шефове, които толкова изобилстват напоследък. Пък и като махна прокурорката (още две серии), друго корейско не ми остава. 

Edited by Lawandula
  • Upvote 1

Преди 1 час, Lawandula написа:

Ако премижа леко, става за гледане, поне според мен. Хем по-различно, хем добри актьори, хем няма боза и шекер, кухи лейки и беднячки с богати шефове, които толкова изобилстват напоследък. Пък и като махна прокурорката (още две серии), друго корейско не ми остава. 

Това тук.

• Thanks 1

След 4-ти ми стана ясно, че не само по нашите географски ширини се въдят хора от типа на "Ти му казваш недей ела, то пак ела", а после обвиняват другите за това, че са пострадали. Не е сериалът на сериалите, но гледам с интерес - къде заради актьорите, къде заради пейзажите, а най-вече да хвана убиеца.

Дори и рускините, които в началото бяха много ентусиазирани, го смятат за скучен и прекалено патетичен. А като им го казах в началото, ми скочиха с ножовете....:rofl:

• Sad 1

На мен лично ми харесва, че действието се развива бързо.  А и русалката играе много добре. Гласът ѝ ми е един от най-любимите женски корейски гласове :wub:

Off Topic

На 5ти епизод вече е разкрито половината престъление и знаем за виновника да другата половина. Това си е направо рекорд :D

А и да не забравяме кой пее основния OST  :es::es::es:

• Like 3
  • Upvote 1

Започнах сериала с удоволствие. Хубави гледки,  а има и мистерии. Да, актрисата, в главната роля има хубав глас.

За сега ми харесва много, държи интереса. Благодаря на преводачите, че са толкова бързи  :) Точно се канех да гледам 5 епизод с английски субтитри и те качили серията с бг превод :)

• Like 3

Преди 6 часа, dido100 написа:

Дори и рускините, които в началото бяха много ентусиазирани, го смятат за скучен и прекалено патетичен. А като им го казах в началото, ми скочиха с ножовете....:rofl:

Посмали малко, посмали. Една рускиня кога стана множествено число?:D;)

Поне аз, нищо патетично не виждам, не ми е и скучно.Гледам един китайски за пожарникари- там бъка патос направо, но тук, къде видя въпросната рускиня такъв, не е обяснила. Инак, всеки може да каже за нещо, че му е скучно- лошо няма, скучно и е просто.

И всяко нещо в сериала си има обяснение, което тук поне дават (може да не е на момента, което си е подход), за разлика от други . Например, това, че ти се е видяло ненормално да го пляснат на мисия с пристигането му, за мен е обяснимо. Който трябва знаеше, какво е работил преди и в екстрена ситуация, като настоящата, ползва целия му наличен ресурс- най-елементарното обяснение, примерно.

Edited by Lawandula
  • Like 1
  • Upvote 1

Гледах и шести епизод, показаха ни повече от миналото на И Ганг, тази серия не ми беше толкова интересна, но очаквам в 7епизод да има повече от 2018 и повече от 2020г.

До пета включително за мен е приличен сериал. 

Spoiler

И убиец хванахме, сега търсим друг. С призрак се запознахме. Какво му трябва повече на един сериал.

• Like 2

На мен и шеста ми хареса. Много ни го навират шефчето на спасителите в очите, но си мисля,

че тези жълти ленти просто ги е намерил и метнал в чекмеджето, а моите заподозряни са

Off Topic

полицаят и много малко вероятно, но все пак - добрякът неудачник рейнджър, който има бръмбари в главата.

Edited by Lawandula
  • Like 1
  • Upvote 1

И аз забелязах, че нещо при 

Spoiler

шефа куца. Прекалено очевидни ми бяха почивните дни при всеки смъртен случай, жълтите ленти и още някои и други подробности. Но не се ангажирам засега с прогнози. 

Убиеца ще си го хванем, както се полага, в последната серия.

• Like 1
  • Upvote 1

Аз като видях кой играе шефчето и ми беше ясно,

Off Topic

че ще е замесен в нещо. Обаче в повечето пъти ролите му са такива - през цялото време си мислим, че е от лошите и накрая се оказва, че е добрякът. Въпреки че го дадоха до трупа на братовчеда с млякото. Раздвоена съм честно казано :D

7 епизод беше много интересен и напрегнат. Убиецът дебне непрестанно. Продължавам с 8епизод, очаквам да е също така интересен :)

О, Да, чудесен  8 епизод. Ех, нямам търпение за следващите. Дано младата Рейнджърка оцелее.

Edited by Sword
  • Upvote 1

След девети епизод вече имам различни теории за случващото се в планината. Ще гледам 10 епизод и ще допълня коментара си.

Spoiler

Жалко за смъртта на младата рейнджърка. Не мисля, че шефът им е убиецът.