Jump to content

Recommended Posts

Преди 1 час, Detective Trinidat написа:
  Скрий съдържанието

Аз също през цялото време мислех, че е той, обаче за полицая не знаех. Смятам, обаче че са били тримата - този дето умря, Сол и полицая. Не знам защо Сол уби полицая. Нещо не ми се връзва...Полицая трябва да е в групата със сигурност освен ако кадрите не са ни подвели, което изобщо не е честнооо!!! И наистина не ми се ще главния да умре...видях сцената с отварянето на очите, ама кой знае дали пак не ни подвеждат...горката И Ганг ако загуби и него. (все пак е измислено, ще го преживеем какъвто и да е краят :D )

 

 

Off Topic

Неее, няма да умре! Отказвам да приема да умре! Душата му ще се върне в тялото и ще се събуди. Господи, как да издържа до утре ....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как сте след финала?

 

Аз само да си направя една бърза реклама, че малко по-късно ще пуснем бг субтитрите на 16, че аз от вълнение едвам спах, @IPurpleYou и тя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, b0rahae написа:

Как сте след финала?

 

Аз само да си направя една бърза реклама, че малко по-късно ще пуснем бг субтитрите на 16, че аз от вълнение едвам спах, @IPurpleYou и тя :D

Субтитрите са готови, чакаме те да се наспиш и да ги пуснеш :D Аз съм в сълзи след финала, благодаря ти за страхотния превод. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволна от сериала. Държа интерес до края. За главния бях повече от сигурна, че 

Off Topic

ще ни го поднесат жив и здрав за финал. Минаха тия времена отдавна с трепането на главните. В случая тук, даже прекалиха- умрЕл съживиха. Но карай. И без това главният герой беше Гората. Нея не могат я затрият, нито  да съживят.:D

 

  • Харесвам 2
  • Хаха 1
  • Sad 1
  • Upvote 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал като го гледам си мисля най-вече за разликите между планинското спасяване в Корея и планинското спасяване в България и то най-вече що се отнася до материалната база. Иначе готин сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан. Доволен. По средата малко поразтегнаха, но нормално. Краят малко прекалено излъскан ми дойде, но както каза Лавандула,

Spoiler

главният беше Планината. А планината е вечна. Е, почти, че не се знае кога ще настъпи унищожението на планетата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснах  някой- Чон Джи Хьон. Съвсем различна в тази роля, без  грим и луксозни тоалети. Може да играе в който сериал си поиска и да печели от рекламата на парцалки, гримове, обувки  и чанти, които да се изкупуват за броени секунди после, та адмирации за избора ѝ. Справи се прекрасно. Явно е в добра форма.

Чу Джи Хун винаги съм го харесвала и както винаги на нужното ниво- реалистично предаване на образа, без преиграване, увиснали челюсти и излишни жестове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова бързо качен сериал, че и заедно със субтитрите, досега не съм виждала! :D Браво на всички, огромно благодаря за усилията! :yes::thanks:
Драмата я чаках с нетърпение от доста време и честно казано едвам изтърпях да не гледам един по един, а да изчакам да излезнат повечко накуп! И слава Богу, защото последните една-две вечери си мислех, работа не работа, не ми пука, няма да спя докато не разбера кой е убиеца! :282: Мислех си, че ще ми мине манията с годинките, ама не. 
Честно казано в началото се шокирах, защото не знаех абсолютно нищо за сюжета, само кой ще участва и че става дума за планински рейнджъри. Оказа се доста по страшничък, мистичен и зловещ сериала. Особено първите серии, не са за  гледане сам вкъщи след полунощ, както аз направих. И малко в повече ми дойдоха убийствата, честно казано...особено към края. Чак си мислех, ще остане ли жив човек в това село. Може да се намерят критики, разбира се, тук-там по-бавничко темпо и някои прекалено фантастични моменти. 
Но като цяло, абсолютно си заслужава гледането, невероятни актьори, интересна история, напрежение и прекрасни планински гледки. От всичко най-много ми хареса главния герой, перфектна игра и излъчване, супер земен и реален. Не съм гледала много филми/сериали с него, но бързо ще поправя тази грешка! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ivanjelina написа:

Толкова бързо качен сериал, че и заедно със субтитрите, досега не съм виждала! :D Браво на всички, огромно благодаря за усилията! :yes::thanks:
Драмата я чаках с нетърпение от доста време и честно казано едвам изтърпях да не гледам един по един, а да изчакам да излезнат повечко накуп! И слава Богу, защото последните една-две вечери си мислех, работа не работа, не ми пука, няма да спя докато не разбера кой е убиеца! :282: Мислех си, че ще ми мине манията с годинките, ама не. 
Честно казано в началото се шокирах, защото не знаех абсолютно нищо за сюжета, само кой ще участва и че става дума за планински рейнджъри. Оказа се доста по страшничък, мистичен и зловещ сериала. Особено първите серии, не са за  гледане сам вкъщи след полунощ, както аз направих. И малко в повече ми дойдоха убийствата, честно казано...особено към края. Чак си мислех, ще остане ли жив човек в това село. Може да се намерят критики, разбира се, тук-там по-бавничко темпо и някои прекалено фантастични моменти. 
Но като цяло, абсолютно си заслужава гледането, невероятни актьори, интересна история, напрежение и прекрасни планински гледки. От всичко най-много ми хареса главния герой, перфектна игра и излъчване, супер земен и реален. Не съм гледала много филми/сериали с него, но бързо ще поправя тази грешка! :D

Благодарим за хубавите думи. :wub: Главният е наистина страхотен. На мен любим сериал с него след този ми е Item. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, IPurpleYou said:

Благодарим за хубавите думи. :wub: Главният е наистина страхотен. На мен любим сериал с него след този ми е Item. 

Благодаря ти, IPurpleYou! Тогава Item ще е първи в списъка. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, браво... да им се ненадяваш на корейците. Разчупиха стереотипа финала да е никакъв...

Хареса ми, много ми хареса. :wub: страхотен финал. Точно както очаквах, и исках да е такъв :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Lawandula said:

@ivanjelina, гледадай и това. В тоя сериал, с играта си, отвя един от форумните любимци-  Чан Ук, като диво прасе палатка.

Е, Чан Ук тогава беше още млад и неопитен, а Джи Хун е много стабилен актьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, bond написа:

Е, Чан Ук тогава беше още млад и неопитен, а Джи Хун е много стабилен актьор.

 

Не е баш така Джи Хун дебютира 2005, а Чанг Ук 2006.Разликата не е голяма.Този сериал мисля им даде начална скорост и на двамата.

Off Topic

 И макар, че харесвам Джи Хун повече, май Чанг Ук имаше повече късмет или благоприятни обстоятелства, но е факт, че тръгна стремглаво нагоре, макар последните му роли не ме впечатляват, да не говорим за китайския му глупав сериал.

 

Тук е далеч от оня юноша бледен . Зрял, симпатичен, далеч от породата "цветчовци" и толкова с лекота играе играе, че няма как да не  се хареса.   

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, Lawandula said:

@ivanjelina, гледадай и това. В тоя сериал, с играта си, отвя един от форумните любимци-  Чан Ук, като диво прасе палатка.

Благодаря ти, @Lawandula! Охоо, страхотно изглежда сериала, нямам търпение! И аз бях голяма фенка на Чан Ук, (не че много съм се вглеждала в играта му, честно казано, други неща ме разсейваха :inlove:), докато не влезе в казармата, след това нещо ми се поизгуби. Но Джи Хун сега ми е на прицел, не знам къде съм спала, че не съм го забелязала досега! Добавям в списъка и почвам :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джи Хун изгря още в GoongСкандала и казармата го поскриха малко от екрана, но след това успя да се завърне успешно и то, точно с Five fingers. И двамата с Чанг Ук направиха добра игра като се има в предвид, че това е първият, до някъде, отрицателен герой за Чанг Ук.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, изгледан и от мен. Много ми хареса, на един дъх го започнах и завърших. Страхотен финал и много символизъм в последните моменти и сцени! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го изгледах на един дъх. Четири дена ми бяха достатъчни. Филмът ми хареса още от първият епизод. Добре направен и много ми допада това със текущите моменти и връщането в отминалите години. До последно се чудиш кой е убиецът. Точно си набележиш един и така се развие историята, че веднага започваш да се съмняваш във друг.

Off Topic

Оздравяването на Канг Хьон точно преди да му изключат животоподържащата система, също добре са го измислили. До последно си мислех, че няма да оживее ;)

Като цяло от 1 до 6 давам на сериала оценка 5 ;)  :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...