Jump to content

Recommended Posts

Преди 3 часа, Sword написа:
  Скрий съдържанието

Много мъчителен 13 епизод. Толкова много мъка.

 

Off Topic


Превеждам и рева... Направо много мъчително... Едвам го завърших...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 14 епизод не съм сигурна в нищо

Spoiler

Насочват ни, че е полицая, може и да са заедно с момчето, чийто родители умряха.  Постъпката на човека от селото, който  събира билки беше много глупава. Полицаят ти иска някаква билка и ти отиваш .... Беше вълнуващ момент срещата на И Ганг с Хьон Джо. Надявам се все пак да не умре. Защо убиецът убива всички жители на селото? Какво се е случило всъщност?

Нямам търпение  за следващите два епизода.

Редактирано от Sword
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убиеца го хванахме. Сега остава да видим дали 

Spoiler

нашето момче ще оживее, макар че индикациите са за обратното. Поне така завърши 14-ти. Освен това трябва да ни изяснят и причината за убийствата. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, bond написа:

Убиеца го хванахме. Сега остава да видим дали 

  Скрий съдържанието

нашето момче ще оживее, макар че индикациите са за обратното. Поне така завърши 14-ти. Освен това трябва да ни изяснят и причината за убийствата. 

 

Off Topic

Хич не ми се ще, ама за съжаление май няма да оцелее... А за причина аз си мисля, че обвинява хората, че са напуснали селото и не са се боорили докрай за него. Нали само той и съучастникът са останали, всички други отишли по градовете. Друго не ми идва на ума засега.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Аз още очаквам изненади:lol: И убиецът или убийците да не са тези. Надявам се  Канг Хьон Джо да оцелее, в една от сериите дадоха на края, че отваря очи. Надявам се лекарите да го спасят и да се оправи. Относно мотивите може би бащата на Се ук е искал да вземе компенсацията и жителите на селото са го убили, това че не са защитили селото, може да е всичко, но очевидно продължава и до днес. Жената в болницата беше получила съобщение, може би нея щяха да убият, ако не се беше влошило здравословното й състояние.  Любопитно ми е и за тайнствените светлини.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да е само, че не са се борили достатъчно, или трябва да е психопат да изтреби толкова народ. Може би има връзка с мистичното и оттам да се е взел за някой и нещо и да си е вменил мисия. Нормален човек, сериен убиец, няма как просто.

Колкото до нашия човек в комата, корейците отдавна спряха да трепят главните, та много вероятно да се събуди. Превюто за мен е подвеждащо.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, значи сгреших за

Off Topic

Ким Сол

Но няма да го отписвам все още.

Много ми е интересно каква ще е причината за убийствата.  Нямам търпение за последните епизоди. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Lawandula написа:

Не може да е само, че не са се борили достатъчно, или трябва да е психопат да изтреби толкова народ. Може би има връзка с мистичното и оттам да се е взел за някой и нещо и да си е вменил мисия. Нормален човек, сериен убиец, няма как просто.

Колкото до нашия човек в комата, корейците отдавна спряха да трепят главните, та много вероятно да се събуди. Превюто за мен е подвеждащо.

Off Topic


Тука доста народ изпотрепаха, така че ми е съмнителна работата. Ама и аз си мисля, че превюто е подвеждащо. Много ни го набиха в очите някакси :D И така.. стоим и чакаме събота :D


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз чакаам, нямам търпение за развръзката. Жалко, че ще мога да гледам едва към понеделник, но ще хвърлям по едно око на коментартите. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Sword написа:

Гледахте ли вече?Аз не. Още не са го качили. Ще може ли в скрит текст какво се случва, че съм много нетърпелива.

Гледах аз, даже съм готова с превода :D В Avistaz е качен от 2ч. :/

 

Off Topic

На края на епизода се разбира кой е убиецът. Не е този, който си мислехме. И Ганг добре го изигра. Обаче в 16ти май нещата ще станат много напечени.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, b0rahae написа:

Гледах аз, даже съм готова с превода :D В Avistaz е качен от 2ч. :/

 

  Скрий съдържанието

На края на епизода се разбира кой е убиецът. Не е този, който си мислехме. И Ганг добре го изигра. Обаче в 16ти май нещата ще станат много напечени.

 

Може ли да спойлнеш кой е, защото ми е интересно и дали съм сгрешила за този, който предполагах. :D 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Koizora написа:

Може ли да спойлнеш кой е, защото ми е интересно и дали съм сгрешила за този, който предполагах. :D 

 

 

Off Topic

Сол се оказа, че е, след като утрепа ченгето. Хубавото е, че на нашето момче още не са му спррли животоподдържащите системи, аз още имам надежда :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, b0rahae написа:

 

  Покажи скритото съдържание

Сол се оказа, че е, след като утрепа ченгето. Хубавото е, че на нашето момче още не са му спррли животоподдържащите системи, аз още имам надежда :D

 

Благодаря много, защото нямах търпение да разбера. Знаех сиии, имах усещане за него. 

Редактирано от Koizora
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Koizora написа:

Благодаря много, защото нямах търпение да разбера. Знаех сиии, имах усещане за него. 

Off Topic

Аз също през цялото време мислех, че е той, обаче за полицая не знаех. Смятам, обаче че са били тримата - този дето умря, Сол и полицая. Не знам защо Сол уби полицая. Нещо не ми се връзва...Полицая трябва да е в групата със сигурност освен ако кадрите не са ни подвели, което изобщо не е честнооо!!! И наистина не ми се ще главния да умре...видях сцената с отварянето на очите, ама кой знае дали пак не ни подвеждат...горката И Ганг ако загуби и него. (все пак е измислено, ще го преживеем какъвто и да е краят :D )

 

Редактирано от Detective Trinidat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...