Jump to content

Recommended Posts

Аз краката не съм гледала. Явно голяма грешка, въпреки, че последните крака се оказаха на шефа, който ни го набеждават през цялото време.

Очаквам убиеца да е някой абсолютно невероятен:lol:

Завиждам на тези, които сега започват да го гледат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите заподозряни дотук

Off Topic


за съжаление няма как да са те :D  :D  Аз подозирах и Да Уон, ама....

Обаче ако се замислим, че шефчето иска да разкара нашата мила русалка от базата и да я прати в централния офис, значи е някой от базата. Ревльото ще да е.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Аз се замислих дали е някакъв психопат и сериен убиец или някой, който убива заради някакви интереси. Убийствата са извършени така, че да изглеждат като нещастни случаи, няма модел, нито типаж на жертвите. Следователно не би трябвало да е психопат убиеца. Не е търсена и публичност в убийствата, сякаш целта е била да не бъдат открити телата (което нямаше и да се случи без духовните фантасмагории с главния герой). Остава убиеца да гони някакви свои интереси в планината, дали е тоя с лифта или друг, но има някакви финансови и бизнес интереси. Трябва да се търси мотива и какво свързва жертвите.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, чудя се какво да мисля

Spoiler

Очевидно И-Ганг и колегата  с проблемите с крака подозират другия колега, но стана ясно че жертвите са свързани със случилото се през 1995. Какво се случило всъщност и защо е убит синът на рейнджъра. Някой е прочел записките, но само защото родителите на И-Ганг не са писали нищо ли е жива тя. Хах, да не се окаже убиеца накрая И - Ганг:lol: Най-  невероятното. Надявам се колегата да се събуди от комата. Вече силите му отслабват и може да умре или да го изключат.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жертвите вече е ясно какво ги свързва, но мотив все още нямаме на мегдан. Единствено синът на двамата загинали в селото има мотив, но той пък няма връзка с наводнението. Строителството на лифта и наводнението, всичко се върти около това.Я  ме подсетете откъде му дойдоха проблемите с краката на очилатко? При пожара ли? Що ми е съмнителен, отпреди няколко серии, когато писах- не знам. Може би, защото нищо не води към него, шефът му вярва и знае всичко.

Ще си чакаме серията днес, за поредната доза от миналото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убиецът има достъп до цялата информация.

Off Topic

Евентуално, може той да е виновникът за жертвите при наводнението, за неспасяването им. По тая причина  и трепе близките им, за да не разберат. Примерно, баш шефът, не сегашния, който все мърмори за духът на гората, е идеален. Контактува си със сегашния шеф и знае всичко. Реално, може да не е физическият извършител, а босът, който нарежда- на внука, на оня, който даде фира с картофите.

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той бившия началник ми стана съмнителен след разговора с настоящия началник, който го питаше кога ще може да си тръгне. Даже се чудех дали не убиват в защита на планината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Lawandula написа:

Жертвите вече е ясно какво ги свързва, но мотив все още нямаме на мегдан. Единствено синът на двамата загинали в селото има мотив, но той пък няма връзка с наводнението. Строителството на лифта и наводнението, всичко се върти около това.Я  ме подсетете откъде му дойдоха проблемите с краката на очилатко? При пожара ли? Що ми е съмнителен, отпреди няколко серии, когато писах- не знам. Може би, защото нищо не води към него, шефът му вярва и знае всичко.

Ще си чакаме серията днес, за поредната доза от миналото.

По неговите думи, проблемите са от многото катерене. Ама покрай пожара ходи на лекар като си беше взел отпуска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Вече се изнервих с този убиец. Бива ли пък да не можем да го хванем? Започнах да се съмнявам във всички.

 

Истинска мистерия :D До последно ще ни мъчат :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера успях да изгледам 10, 11 серия с бг субтитри. Припомних си, да, коляното е от много катерене. Той си го каза. Като е станал отговорник на екип не е почивал и ден и ако продължи да се катери няма да може да ходи.

Гледах и 12 епизод, забавих се и не можах да го гледам по-рано. Убиецът или може би убийците, защото си мисля, че отново не е само един, може да са двама или повече си убива безнаказано и никой не разбира за това. Чудя се или е някой, който не сме видяли или някой от основните има раздвоение на личността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Sword написа:

Вчера успях да изгледам 10, 11 серия с бг субтитри. Припомних си, да, коляното е от много катерене. Той си го каза. Като е станал отговорник на екип не е почивал и ден и ако продължи да се катери няма да може да ходи.

Гледах и 12 епизод, забавих се и не можах да го гледам по-рано. Убиецът или може би убийците, защото си мисля, че отново не е само един, може да са двама или повече си убива безнаказано и никой не разбира за това. Чудя се или е някой, който не сме видяли или някой от основните има раздвоение на личността.

 

Ако е някой, който не сме видяли, ще съм много разочарована :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не ми хрумва какво ли са измислили сценаристите. Дано да е измислено добре и да не мигаме на парцали много :lol2:  Единият е непознат със сигурност, защото в магазина докато се хранеха в една от сериите  той беше там и купи млеката. Това дали беше момчето от Черен мост или е друг. Дори мотивите не са съвсем ясни. Дали е построяването на лифта или наводнението 1995, въпреки че те започнаха още 1991, а може би и по-рано е имало. Нямам търпение, но в края на другата седмица вече ще знаем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, dido100 написа:

Защо? 

Еми тъпичко малко :D През цялото време се чудим кой е, насочват ни към различни персонажи и накрая да се появи някой от нищото и айде, край... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Sword написа:

Въобще не ми хрумва какво ли са измислили сценаристите. Дано да е измислено добре и да не мигаме на парцали много :lol2:  Единият е непознат със сигурност, защото в магазина докато се хранеха в една от сериите  той беше там и купи млеката. Това дали беше момчето от Черен мост или е друг. Дори мотивите не са съвсем ясни. Дали е построяването на лифта или наводнението 1995, въпреки че те започнаха още 1991, а може би и по-рано е имало. Нямам търпение, но в края на другата седмица вече ще знаем :)

Това, че избиват всички от онази година пак изгубва смисъл на места, защото на полицая детето не е виновно за нищо, а е убитият заради, който започват виденията на нашия...  Даже вече сякаш не ме интересува кой е. Искам просо да се събуди, а не да умре и да броди в планината, както го зарече малката шаманка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм тук. Казах си, че няма да гледам текущо, но не издържах. :lol:

Интересно ми е много, ноо малко се обърках кой кой е. Иначе имам някакви предположение, вие сте ги обсъдили с последните коментари. Върти ми се, че в първите епизоди имаше 

Off Topic

един фотограф, който впоследствие се появява от време на време.  

Засега в него са ми съмненията. 

Нямам търпение за следващите епизоди. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...