Jump to content

Recommended Posts

Хайде, Лавандулке, настигнах теееее! :na2:

Много бързо се влюби главният, бе! Не съм доволна! Какви са тези детски номерца, не можел да си нареже пържолата, ела да ми помогнеш?! Бетер от тийн!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, bond написа:

Ако не опуха мъжовата си семейка, ще бъда силно разочарован.

Почна тя, почна..... когато той се опита да вкара малко нежности в семейния им живот :lol2:

 

@Чингулинка

Off Topic

ама нали е сменила име и станала прокурор, за да се изчисти от семейното престъпно минало.....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че го видим колко е влюбен, като разбере кой е баща ѝ. Тя е ясна врътката, не ни е за сефте, но надявам се бързо да я врътнат. Тоя  прокур, лепката, нещо ми е съмнителен. Съпругът, уж мухльо, но как бързо разчисти терена- голям сладур. Та,  купонът  с тримата ухажори се заформя. 

Малко нереално идва бачкането на двете места, особено както са я взели на мерник, но замижавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

38 minutes ago, Lawandula said:

Съпругът, уж мухльо, но как бързо разчисти терена- голям сладур.

Айдеееее, кога успя и тебе да те свали! Мухльо е той и лигльо, не ми го хвали, че бил хубав, нравът му разваля фацата

52 minutes ago, vivivan said:

Почна тя, почна..... когато той се опита да вкара малко нежности в семейния им живот :lol2:

 

@Чингулинка

  Hide contents

ама нали е сменила име и станала прокурор, за да се изчисти от семейното престъпно минало.....

 

Ами, сменила! Остави ти това, кръвта вода не става. Наследничката си е наследничка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рано разкриха картите, не остана никакъв съспенс. Лав, @Lawandula ще видиш отговора на въпроса си.

@bond  ха на бас, че 

Spoiler

в колата, която удари бабата, е била истинската подпалвачка на сградата. Малко с годините хич не пасват, трябвало е да изберат малко по-възрастна актриса за злодейката, щото преди толкова години май и тя е била тийн,  ама карай...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М даааа, бащата не обичал пожари.;)

Off Topic

И тук веднага изплува, че двойничката имаше белег на ръката от пожар.

 

Колкото до колата блъснала бабата, може и да е чеболката. Обсебена  да се доказва, може би е трябвала да действа бързо и по спешност. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.10.2021 г. at 21:59, Чингулинка написа:

 

@cucyta не ми се хили, ами почвай да коментираш :rolleyes:

Ам кък да го сторя кат не съм го загледала още....:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За млада, може да не е, но те и главните изглеждат на нейната възраст, така че не мога да не мисля, че те като са били малки, и тя също. 

Spoiler

Абсолютно тя ще да е била шофьорката, която е блъснала бабата. Кой друг?

 

Значи, откривам сезона на оплакванията. Ама може ли толкова да няма химия между главните? Тоя голям пън! Цяла миска му сервират на тепсия, а той гледа като отровен от гъби!

16 hours ago, cucyta said:

Ам кък да го сторя кат не съм го загледала още....:D

@cucyta Ами гледай! Какво чакаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка ако смятаме , че мъжът на главната е нейн набор.... каката е поне с 3- 4 години разлика.... освен ако свекето не е раждала тези деца през година :28558: 

Тъй че по време на пожара може и да си е била 20тина годишна,  че и отгоре ..

 Да допълня... нямам спомен споменаха ли починалия брат дали е бил най - голямото дете.... ,  че ако не е - каката си е по- дърта тогава  :huh2:

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan викаш като котка се котила по два пъти в годината? Да й се ненадяваш на тая свекърва, хич не й личи. Ама как пък ги сметна? Аз не помня казаха ли на колко години са били главните по време на лошите събития

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, Lawandula написа:

М даааа, бащата не обичал пожари.;)

  Скрий съдържанието

И тук веднага изплува, че двойничката имаше белег на ръката от пожар.

 

Колкото до колата блъснала бабата, може и да е чеболката. Обсебена  да се доказва, може би е трябвала да действа бързо и по спешност. 

 

 

Белега на ръката й не беше от изгаряне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах

Spoiler

каката е най-голямото дете в семейството. Но има нещо нередно с майката. Дори си мисля, че тя може да е от друга жена.

 

 

Абе с тази миска още малко и рожден ден заедно ще празнуваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що? Да не си на една дата с нея? Абе ти не знам дали ти ще празнуваш, ама @seal_reinforce откога ми е обещала три сърпрайз партита да ми организира през годината, ама още нито едно не съм видяла... Нито ме е поздравила, нито подаръци ми е подарила :dunno:

За свекървата, това, което не й е наред е

Spoiler

че и тя била незаконнородена като снаха си, ама не спира да я упреква точно в това :nunchako:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Чингулинка написа:

За млада, може да не е, но те и главните изглеждат на нейната възраст, така че не мога да не мисля, че те като са били малки, и тя също. 

  Покажи скритото съдържание

Абсолютно тя ще да е била шофьорката, която е блъснала бабата. Кой друг?

 

Значи, откривам сезона на оплакванията. Ама може ли толкова да няма химия между главните? Тоя голям пън! Цяла миска му сервират на тепсия, а той гледа като отровен от гъби!

@cucyta Ами гледай! Какво чакаш?

 

Аааа, не мой така! Ква химия, Чингута, като тя и е първа целувка, тая пиянската на тия години? Тепърва ще я чакаме, значи да се развива, но докато изкара пубертета, може сериалът да свърши  и да не дочакаме.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, Lawandula said:

 

Аааа, не мой така! Ква химия, Чингута, като тя и е първа целувка, тая пиянската на тия години? Тепърва ще я чакаме, значи да се развива, но докато изкара пубертета, може сериалът да свърши  и да не дочакаме.:)

Абе, Лав, аз не се оплаквам от нея, а от него! Тя като за първа, не беше толкова зле, ама ТОЙ! :swoon: Тази ококорена безизразна физиономия не съм я виждала откак ПШХ-то я награби Минчо в килера! Ама даже и ПШХ се справи по-добре от тоя прехвален Зет на Нацията. :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...