Jump to content

Recommended Posts

На 25.09.2021 г. at 16:59, dido100 написа:

Става за гледане в сравнение с другите глупости, излъчвани в момента. Има и две певачки, но в епизодични роли и можете споколйно да ги превъртате.

Брейййй, щом на Дидо му харесва, направо да го започвам! Не мога да повярвам ! И то сериал 2021 година! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първите 6 епизода няма гей, ама може да се появи. Надеждата умира последна.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 minutes ago, Lawandula said:

 

Лаф, лаф, ама няма изписани 56 страници, че и гей няма.:D

...ми, нали и аз туй казвам? Едно преводче ще натамани работата, че и горница. Щото не всички сме кадърни с чужимите язики! Туй пък за гея, хич не го абарисвам? За къв гей глаголите?! Где го съзряхте тоз веселяк? Сериалчето да не е с тайвански привкус?!:tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също гледам тук и засега се забавлявам с главната :D

Обаче имам едно питане за главния - само на мен ли актьорът ми изглежда леееко подмладен :huh: В първите сцени на летището едвам го познах.....

Off Topic

преди

bdf63ea450b6b31bcf9f295c37db5def.jpgLee-Sang-Yoon-5.jpgimageproxy.php_.jpeg?resize=425,523&ssl=

 

и сега

234810471-352813276333714-35976866480058998e0bb466944ca9bad4551aeaf2e700.jpeg?s=

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan, тя и Лили Иванова изглежда  "леко" подмладена на снимките.:28558:

 

На мен поне, не ми направи такова впечатление в сериала.Но знае ли се- кореец все пак!;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, vivivan said:

Аз също гледам тук и засега се забавлявам с главната :D

Обаче имам едно питане за главния - само на мен ли актьорът ми изглежда леееко подмладен :huh: В първите сцени на летището едвам го познах.....

  Reveal hidden contents

преди

bdf63ea450b6b31bcf9f295c37db5def.jpgLee-Sang-Yoon-5.jpgimageproxy.php_.jpeg?resize=425,523&ssl=

 

и сега

234810471-352813276333714-35976866480058998e0bb466944ca9bad4551aeaf2e700.jpeg?s=

 

Не си само ти, Виви, и аз не можах да го позная! :swoon: Серизно са го дялкали и рендосвали! Къде е оня кръглолик хубавец с бузки и трапчинки?! И в очите даже не си прилича. Бая зор ще да е видял с телефона си да го отключи с лицево разпознаване :ph34r:

12 hours ago, bond said:

То пък оригиналната беше една милионерша. Тя не от хубаво 

  Hide contents

избяга с картина за 300 000 долара. Реши, че това и стига. 

 

Чакай, не издавай всичко де,  още не съм стигнала до там, не ми разваляй сърпрайза, да има на какво да викам ОМО и МАПСОСА и АЙГУУУУ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, Lawandula said:

 

Лаф, лаф, ама няма изписани 56 страници, че и гей няма.:D

Е чакай де, ние едва сега започваме... Като гледам каква тайфа сме се събрали, ще стане лафчето. След тая дълга суша, първия що-годе гледаем сериал го накацахме като лешояди, ще го разкостим до края, пък ха дано да ги минем онези 56 страници!

9 hours ago, seal_reinforce said:

За загубата на памет съм съгласна, отървава те немедленно от емоционален багаж. И двойнички съм намерила, току некой се изпляска с "ама знайш ли как ми приличаш на едисикоя??". Се в Латинска Америка ме забиват, там освен да правиш снежни човеци, ко друго... Да пея не умея :rolleyes::D

Стига бе, то не е нужно да можеш да пееш, я преди години едни испанопевачки цял хит "Асерехе" издадоха без да могат грам да пеят.

Латинска Хамерика не е толкова зле, може да ходиш да плуваш с пингвините в Патагония, нали си Тьоленка, все в свои води ще си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Чингулинка написа:

Е чакай де, ние едва сега започваме... Като гледам каква тайфа сме се събрали, ще стане лафчето. След тая дълга суша, първия що-годе гледаем сериал го накацахме като лешояди, ще го разкостим до края, пък ха дано да ги минем онези 56 страници!

 

За превода идеше реч.;):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, sick'n'tired said:

...ми, нали и аз туй казвам? Едно преводче ще натамани работата, че и горница. Щото не всички сме кадърни с чужимите язики! Туй пък за гея, хич не го абарисвам? За къв гей глаголите?! Где го съзряхте тоз веселяк? Сериалчето да не е с тайвански привкус?!:tongue:

В един друг сериал, Тьоленката си го е харесала, ама няма да й се отвори парашута според мен. Ако й обещаеш автограф от него може и да се навие да ти превежда тоя сериал :28558:  Само дето леко генно са я модифицирали с някой охлюв, та не се знае през кое хилядолетие ще завърши превода :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 minutes ago, Lawandula said:

 

За превода идеше реч.;):D

Така ще кажеш ти :lol2:

Я ме светни като си толкова напред, има ли тука някоя Лево Ленче освен главната? Май Хироу ми е ясно, че няма, той е уникат...

2 minutes ago, seal_reinforce said:

Чингулино, усещаш ли как си изгърмя патроните, 56 страници гея щеха да дирят. Ся се пъни да пишеш :D

Споко, то не се знае и тук дали няма да излезе някой скрит лимон да ги зарадва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чингу, най -малката чеболка има потенциал, но едва ли ще го развие, за съжаление. Щеше да стане много интересно.Но и аз не съм напред - четири епизода само съм изгледала, та не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 minutes ago, Lawandula said:

Чингу, най -малката чеболка има потенциал, но едва ли ще го развие, за съжаление. Щеше да стане много интересно.Но и аз не съм напред - четири епизода само съм изгледала, та не знам.

Аз съм едва на втори, така че си напред.

Омо! Как го метна на пода като парцал за едни фъстъци! Тази не си знае силите! Яко кефи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Чингулинка said:

Омо! Как го метна на пода като парцал за едни фъстъци! Тази не си знае силите! Яко кефи!

...бе, верно ли тая главната имала девствен пояс по таекуондо, хъ?!:nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 hours ago, vivivan said:

Обаче имам едно питане за главния - само на мен ли актьорът ми изглежда леееко подмладен :huh: В първите сцени на летището едвам го познах.....

А, именно. Точно това ми направи най-силно впечатление. Не леко подмладен, ами направо в първа серия изглеждеше като момченце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, Чингулинка said:

Чакай, не издавай всичко де,  още не съм стигнала до там, не ми разваляй сърпрайза, да има на какво да викам ОМО и МАПСОСА и АЙГУУУУ!

Ми то това дето го издавам е в първата серия. Само дето не съм разбрал правилно. 

Spoiler

Парите били много повече.

 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, bond said:

Ми то това дето го издавам е в първата серия. Само дето не съм разбрал правилно. 

  Reveal hidden contents

Парите били много повече.

 

Кога? Нещо съм го проспала май. Помня, че 

Spoiler

купи някаква картина за триста хилки, но кога е забягнала с нея?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Чингулинка написа:

Кога? Нещо съм го проспала май. Помня, че 

  Скрий съдържанието

купи някаква картина за триста хилки, но кога е забягнала с нея?

 

 Предположихме, но по - натам има развитие по въпроса :) Наваксвай с епизодите,  че да има  приказка - аз съм плътно с превода - всяка  събота и неделя разпускам с тази мацка :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...