Jump to content

Recommended Posts

E-pLMaqWYAErxcl?format=jpg&name=900x900

 

Off Topic

E-FH6TSVIAIrK_F?format=jpg&name=medium

 

One the Woman (원 더 우먼)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Won Deo Umeon
Период на излъчване: 17 септември 2021 – 6 ноември 2021 г.
Време на излъчване: Петък – Събота 22:00
Жанр: Комедия, Романс, Криминален
Канал: SBS
Епизоди: 16
Режисьор: Choi Hyeong Hun (Good Casting, Second to Last Love, High Society, One Warm Word, Obstetrics and Gynecology Doctors)
Сценарист: Kim Yoon (Collectors)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Lee Ha Nee като Jo Yeon Joo / Kang Mi Na
Lee Sang Yoon като Han Seung Wook
Jin Seo Yeon като Han Sung Hye
Lee Won Geun като Ahn Yoo Joon
Park Jeong Hwa като Park So Yi
Jeon Kuk Hwan като Han Young Seok
Na Young Hee като Seo Young Won
Kim Won Hae като Ryu Seung Deok

Kim Nam Gil като Michael (гост в епизод 1)

 

Резюме: Чо Йон Джу (Lee Ha Nee) е корумпиран прокурор. Един ден, докато преследва заподозряна, която прилича поразително на нея, тя попада в автомобилна катастрофа, а когато излиза от кома, я бъркат с другата жена. Така животът на Йон Джу се променя драстично и тя става най-малката дъщеря на едно от най-богатите семейства в Корея и снаха на BK Group, една от водещите компании в Корея. В същото време Хан Сънг Ук (Lee Sang Yoon) е богаташ, който все още изпитва чувства към първата си любов. Връща се в Корея, за да разбере истината за смъртта на баща си. В процеса на разкриване на истината той отново среща първата си любов и се опитва да не загуби това, което му е дадено…

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става за гледане в сравнение с другите глупости, излъчвани в момента. Има и две певачки, но в епизодични роли и можете споколйно да ги превъртате.

  • Харесвам 1
  • Мерси 2
  • Хаха 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръгнах без никакви очаквания, но наистина става за гледане. Малко крясъците на главната в първи епизод ме изнервиха, но вероятно нататък няма да е толкова креслива, нали 

Spoiler

богаташка стана, я. Трябва да се държи лицемерно и смирено.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, става за гледане. Днес дъждовно метнах три епизода. Като изключим съвпадението, малко невероятно идва, пресата да не публикува снимката на единствената оцеляла наследница, а колегите на заместничката пък, няма как да не забележат приликата и съвпадението с изчезването ѝ. Но карай,  гледа се  приятно, пък и харесвам актьорите, особено главния, който е много естествен в превъплъщенията си. На миската пък и лепнат такива роли.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Чингулинка написа:

Това да не са новите Фермерчета? Кажете да кацам ли на клона и аз, че отдавна не е ставал лаф моабет тука.

 

За съжаление, никакви фермерчета, а милионерчета. :D 

Чингута, кацай, че може скоро друго и да не дочакаш  за лаф моабет при тези темпове на производство на гледаеми.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

53 minutes ago, Lawandula said:

 

За съжаление, никакви фермерчета, а милионерчета. :D 

Е, то между двете няма голяма разлика, все дебили от класа.

Кацнах и първите двайсет минути не разбрах много какво точно става и кой кой е, разбрах само, че Байдън и Путин били роднини, а като намесиха и моя любимец Ю А Ин с цитат от Ветеран, ме спечелиха напълно. Ще се гледа, почвайте с лаф моабета, че имаме едни 56 страници да надминем! @seal_reinforce Ела тука да удариш едно рамо, няма нужда да гледаш, само да коментираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глей си работата, гей бил :bee:

 

Практични съвети как да стана милионерша има ли? Не ща да изпадам у кома обаче :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, seal_reinforce написа:

Глей си работата, гей бил :bee:

 

Практични съвети как да стана милионерша има ли? Не ща да изпадам у кома обаче :D

 

Е нема нужда от кома. Ти  само намери някоя милионерша- "като две капки вода". И кола няма да трошим, ще праснем по главата с нещо тежко и евтино за достоверност на амнезията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, seal_reinforce said:

Глей си работата, гей бил :bee:

 

Практични съвети как да стана милионерша има ли? Не ща да изпадам у кома обаче :D

Споко, може и да не е. Той и Таркан приличаше на гей, ама се ожени.

Е ти па! какво е една кома пред това да станеш милионерша? А на свекървата ще позволиш ли да ти бие шамари?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, Lawandula said:

 

Е нема нужда от кома. Ти  само намери някоя милионерша- "като две капки вода". И кола няма да трошим, ще праснем по главата с нещо тежко и евтино за достоверност на амнезията.

То пък оригиналната беше една милионерша. Тя не от хубаво 

Spoiler

избяга с картина за 300 000 долара. Реши, че това и стига. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond

Off Topic

Да, но пече кълки на райски остров ( поне аз съм до там- края на четвърти). И две картини сви, а как ще ги продаде, тя си знае, но както се оказва, си е била скрита лимонка и е чакала момента.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От самото начало ми стана ясно, че 

Spoiler

чакаше момента. Толкова безволеви хора не ми се вярва да съществуват. Но шумната и нагла разбойничка ми е точно по вкуса.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, seal_reinforce написа:

Глей си работата, гей бил :bee:

 

Практични съвети как да стана милионерша има ли? Не ща да изпадам у кома обаче :D

Сори, комата и загубата на памет са задължителни! Обаче след това гушваш милионите.

Преди 1 час, bond написа:

От самото начало ми стана ясно, че 

  Скрий съдържанието

чакаше момента. Толкова безволеви хора не ми се вярва да съществуват. Но шумната и нагла разбойничка ми е точно по вкуса.

 

ЗАщото не си гледал достатъчно корейски сериали от по-старите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За загубата на памет съм съгласна, отървава те немедленно от емоционален багаж. И двойнички съм намерила, току некой се изпляска с "ама знайш ли как ми приличаш на едисикоя??". Се в Латинска Америка ме забиват, там освен да правиш снежни човеци, ко друго... Да пея не умея :rolleyes::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, seal_reinforce said:

За загубата на памет съм съгласна, отървава те немедленно от емоционален багаж. И двойнички съм намерила, току некой се изпляска с "ама знайш ли как ми приличаш на едисикоя??". Се в Латинска Америка ме забиват, там освен да правиш снежни човеци, ко друго... Да пея не умея :rolleyes::D

Ще играеш в техните сериали, може пък роля на богата да ти се падне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...айде, лаф да става, нема ли некой да снизходи благосклонно с едно натурално преводче за бг-племето, а?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, sick'n'tired написа:

...айде, лаф да става, нема ли некой да снизходи благосклонно с едно натурално преводче за бг-племето, а?!

 

Лаф, лаф, ама няма изписани 56 страници, че и гей няма.:D

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...