Jump to content

Recommended Posts

oJoLrbgEqupECFC7TwcmSZY2JSn.jpg

 

Off Topic

bOVh5Z1BrLbAtDGekutpBuo4sv0.jpg

 

Midnight(미드나이트)
Страна: Южна Корея
Премиера: 30 юни 2021 г.
Времетраене: 102 мин.
Жанр: Трилър
Режисьор: Kwon Oh Seung
Субтитри: Английски

:imdb:

 

Участват:
Jin Ki Joo като Kyung Mi
Wi Ha Joon като Do Sik
Park Hoon като Jong Tak
Kil Hae Yeon като Kyung Mi's mother
Kim Hye Yoon като So Jung
Jung Won Chang като Police

Kim Yoo Ri като news anchor

 

Резюме: Кьонг Ми (Jin Ki Joo) е с увреден слух и работи като преводач на жестомимичен език. Една късна нощ, връщайки се у дома, момичето се натъква на серийния убиец До Шик (Wi Ha Joon)…

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click: и :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click: и :click: и :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре започва филмът, но към средата с това многоминутно бягане и гонене ми доскуча. Подразни ме сцената, в която

Off Topic

нашето момиче, насред тълпата с хора и оживената атмосфера, изведнъж се отказа да бяга, Лошко я бе замъкнал в задънена, мрачна и зловеща уличка и тя усърдно обясняваше на убиеца, как иска да живее и му се молеше да я остави жива.... Някак си ми беше нелогично на фона на това как тя се измъкваше през цялото време. Беше много борбена, а изведнъж се предаде..... Но пък как го изигра накрая. Много хитро! :) 

Не ми хареса и липсата на мотив за убийствата. Нещо недоизказано имаше при серийният убиец. Но пък да речем, че героят е просто психично болен и изпитва жажда за гавра и убийство. 

Много добра актьорска игра от всички и много сполучлив финал. 

Като цяло добър филм!

Благодаря за превода. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло става за гледане. Направен е в добрите традиции на трилърите с екшън елементи. Играта е традиционно на ниво. Минусите са в сценарийните решения (и режисьорските изпълнения), съответно определени нелогичности (които дразнят, определено). Нямаше дълбочинност за мотивите на убиеца, всъщност 

Spoiler

нямаше нищо- поради импулс ли, що ли? От друга страна, жертвите са само жени, самотно движещи се, еднотипни (може да се търси нещо в миналото му- майка, първа приятелка, която го е отхвърлила, и това се е отразило на самочувствието му и т.н. подобни сюжетни вариации, но не- всичко това ни бе спестено.) Финалът е добър, а баш финалът (идилийката на Чеджу)- розовееща. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми хареса  филма ...актьорите се справиха чудесно ...обаче съм  съгласна  с @felicyti за уж 'серинийния убиец'  нямаше мотив    можеше да се разгърне повече историята .:es:

Редактирано от десс58
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...