Jump to content

Li Hong Yi (Ли Хун И)


Recommended Posts

spacer.png

Име: Li Hong Yi /Li Yong Shan / 李宏毅

Професия: Актьор

Дата на раждане: 26 юли 1998 (23 години)

Родно място: Шънян (Shenyang), провинция Ляонин, Китай

Височина: 186 см

Тежи: 58 кг

Зодия: Рак

Хоби: Пеене

Агенция: Beijing Enlight Media

 

Представяне:

      През 2013г. се присъединява към SE Entertainment. 

Три месеца по-късно се отказва, поради лични причини, въпреки че преминава всички елиминации.

Първото му ТВ участие е през 2014г. в X-Change по Хунан TV.

Набира популярност с ролите си в драмите Master Devil Do Not Kiss Me, Love Better Than Immortality и Prodigy Healer.

В момента учи в Пекинската съвременна музикална академия.

 

***

 

ТВ Сериали:

 

Shao Nian Ge Xing (в продукция)

Dream of A Flower Pen (в продукция)

Destiny of Love (в продукция)

Wulin Has Pride (скоро)

The Legendary Life of Queen Lau (скоро)

Yi Pian Bing Xin Zai Yu Hu (скоро)

The Fated General (скоро)

Winner is King (скоро)

The Coolest World (2021)

Parallel Love (2020)

Love Better Than Immortality (2019)

Prodigy Healer (2019)

24 Hours (2018)

My Love From The Ocean (2018)

Master Devil Do Not Kiss Me 1 & 2 (2017)

Meow (2016)

Intouchable (2015)


Филми:

 

Yesterday Once More (2016)

 

ТВ Шоута

 

Super Premiere (2016)

Happy Camp (1997)

 

***

Лично мнение:  

Тюх, тоя момък толкова хубави снимки има, че половин час се чудих коя да му избера. :) Дилемата на живота ми!

Както и да е, засега любимата ми роля му е в Мяу! Шегувам се, в Prodigy Healer е :P Това, само докато не се появят Sha Po Lang (на която в момента чета новелата) и Великото приключение на тийнейджърите (на която пък гледам донгхуата)!  Изстрелва се много напред в брой по проектите, с които се е заел. Като чух, че е ударил ролята на любимия ми ханджия, буквално, нададох писклив вик! И не, не съжалявам, за което. Пожелавам му успех във всички начинания, ще му трябва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му е честита темата :) Прилична бройка сериали имаме в очакване :D 

Ето от мен нещо музикално - плейлист с негови изпълнения + най - новата му песен към анимето Fox spirit matchmaker  :)

 

 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, браво за темичката. Да му е честита индийд :) Ще го гледаме в доволно количество неща, слушаме също. Тъкмо изгледах първите епизоди на 'The Coolest World' и гледам темата му цъфнала тука. Да си кажа, че освен с присъствие, той ще ни грее и с гласа си, защото пее и откриващата песен в драмата.  Нямам търпение да я чуя в пълен вариант по-натам. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@JoJolina поправих го, ти го върна отново. Шънян (Shenyang) е главният (нещо като столичен) град на провинция Ляонин, не обратното!

Тази северна провинция е известна най-вече с граничния град Дандун, където е Мостът на дружбата със Северна Корея.

Мойто Джони е оттам ;)

В самия град Шънян интересни са запазените сгради от времето на Мао с цялата им социалистическа пищност вътре. Там е и сниман филма Chairman Mao ZeDong 1949

2544e2b70ef64feb.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, грешен пейст просто..  на името на града съм писала провинцията. :) В бързината и докато търсех снимки така става.. 

 

PS: Не съм поправяла или връщала нищо, специално за провинцията и града. Едитвах си други неща, като линкове за драмите и подобни.  Не разбирам какво се случва...

 

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...