Jump to content

Recommended Posts

преди 37 минути, abador написа:

Дали ще има втори сезон? Някак си никак си ми свърши ... 

Официално казаха, че ще има.

А и последните надписи са точно: "Ще се видим във втори сезон" :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ми хареса.върви леко геройте не са тъпи бавно развиващи се мазохисти,тъпчени и мамени от злите и безкруполни отрицателни герой.Това с мозъчните клетки е направено като в  Отвътре на вън но много по хубаво,интересно и новаторск-поне за мен.надявам се на 2 сезон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, neolitan написа:

много ми хареса.върви леко геройте не са тъпи бавно развиващи се мазохисти,тъпчени и мамени от злите и безкруполни отрицателни герой.Това с мозъчните клетки е направено като в  Отвътре на вън но много по хубаво,интересно и новаторск-поне за мен.надявам се на 2 сезон

 

 

Ще има 2-ри сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сякаш не ми се иска да има втори сезон..или пък, знам ли, ако има-

Spoiler

нека се развива в каквито си иска посоки, но накрая да се засекат пак с Гу  Уонг, един вид, таймингът да им се получи този път.

Иначе- леко филмче, с малко дразнещи избори на героите. Става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина интересен начи на представне на живота на някой – чрез клетките му. Не ми хареса вида им, по-скоро ми се щеше анимацията да не е толкоз бебешка, но така може би повече изпъкваха разликите между различните клетчовци, техните функции и отговорности. Най ме впечатлиха имената им и съответно, работата им. И Адреналин ми е един от фаворитите, Глад и тиранозавъра на Унг, забравих му сега името. 

Първият поглед към постера ми набива в очи разликата в размерите /малката, фина Ю Ми и гиганта Унг – виждах само едни огромни крака и едни мънички краченца/ и странните им прически. На мен това с големината много ми харесва, а по едно време усетих, че прическите им не са чак толкова смотани, даже и след още малко ми се сториха приемливи, а после ми се видяха много хубави. Абсолютно доволна съм от актьорите, с клетки или без, пак щях да ги гледам. И добре, че загледах сериала след като тръгна втората му част, защото с този край е много висяща работата, неудовлетворителна, и хич не бива да остане така. Сега малка пауза, да ми се слегнат впечатленията и следваща среща с клетките. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...