Jump to content

Recommended Posts

Почнах го и не усетих как откарах до 3 часа сутринта. Много сладка, цветна и остроумна комедийка върви до сега. Само лееееееко ми е притеснено какво ще дъвчат толкова епизоди като действието се разви сравнително бързо на любовния фронт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.10.2021 г. at 9:53, Ханиш написа:

Това донякъде ще прилича на един много любим анимационен филм на Pixar и Disney.Казва се Inside out.

 

 

Точно! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.10.2021 г. at 11:26, Indira написа:

Почнах го и не усетих как откарах до 3 часа сутринта. Много сладка, цветна и остроумна комедийка върви до сега. Само лееееееко ми е притеснено какво ще дъвчат толкова епизоди като действието се разви сравнително бързо на любовния фронт.

 

Радвам се, че ти харесва. Сериалчето е страхотно. Даже го предложих за превод с надеждата повече хора да го гледат, че май не могат да се доверят на сериал с толкова анимация и не знаят какво изпускат. 

Не се притеснявай за следващите серии, според челите уебтуна Юмито е доста палава и ще смени няколко гаджета. Снимал се бил вече и втори сезон с   Park Jin Young в главната роля. Не знам дали е така, инфото е от рускините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, desini написа:

 

Радвам се, че ти харесва. Сериалчето е страхотно. Даже го предложих за превод с надеждата повече хора да го гледат, че май не могат да се доверят на сериал с толкова анимация и не знаят какво изпускат. 

Не се притеснявай за следващите серии, според челите уебтуна Юмито е доста палава и ще смени няколко гаджета. Снимал се бил вече и втори сезон с   Park Jin Young в главната роля. Не знам дали е така, инфото е от рускините.

Точно това четох и аз, че са предвидени три сезона. Малко ще ме е яд за сегашното гадже, че много хубав значи. И висок :) Но след изненадата с Минхо ще го преживея. Интересно защо ще се разделят, 100% тя още не може да озапти бръмбарите в главата си. 

Айшшшш, нямам търпение с тези две серийки на седмица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дотук добре вървеше всичко, но сега като вкарат множество любовни фигури и ще се развали сериалчето. То не че има с какво друго да запълнят 16 серии... Идеята сериала е хубава, но мисля, че е за игрален филм, а не за сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо рускините тук не са в час с инфото. Говореха за 4 сезона, в 4-ти сезон в главната роля щял да бъде Park Jin Young. После писаха за 2 сезона и във втори щял да е Park Jin Young. Indira пък е чела за 3 сезона... А така като гледам сезона ще си е само един и то обявените 14 серии. Нееееееее... малко са ми, искам още. От сега се чудя как ще се разделя с клетките, с такова удоволствие се забавлявам с тях. 

Обаче като гледам Park Jin Young ще се появи още в 8-ми епизод, ще помъти малко водата на Ун и накрая Юмито ще си се върне при него. Това заключение въз основа на плаката и главната мъжка роля в сериала, затова не очаквам Юми да избере друг освен Ун накрая. Явно драмата няма да следва уебтуна, но ми е все едно, младежите са все красавци. Поне в едно съм сигурна, че забавлението с клетките ще е все така на ниво, колкото по-объркана ще бъде Юми, толкова повече ще се вихрят клетките и нови видове клетки и хрумки очаквам. В 7-ма например идейно беше това с чарта :28558:, както и препратката към "Мисията невъзможна".:es:
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@desini честно казано мен ме устройва идеята за един сезон с една любовна история. Иначе ме хваща параноичния страх какво могат да скапят корейските сценарни умове. Освен това с главния са чудна двойка. Рядко шорти и чехли са стояли толкова секси на мъж. Да се вземат и да живеят дълго и щастливо, че и клетките им да се успокоят накрая :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Indira написа:

@desini честно казано мен ме устройва идеята за един сезон с една любовна история. Иначе ме хваща параноичния страх какво могат да скапят корейските сценарни умове. Освен това с главния са чудна двойка. Рядко шорти и чехли са стояли толкова секси на мъж. Да се вземат и да живеят дълго и щастливо, че и клетките им да се успокоят накрая :) 

 

Абсолютно права си. И аз никога не съм харесвала сериалите да се точат на сезони, всеки следващ е все по-зле. Но 14 серии ми се виждат малко, да бяха направили 16-20, че и моите клетки да са спокойни, ама карай колкото толкова. :D

Главния и аз много си го харесвам, още от Итеонската класа, май само там съм го гледала, но веднага ми хвана окото :wub:.  Освен, че артиста е готин, героя му е също много симпатичен и има съвършенно отношение към Юми, един минус не мога да се сетя в поведението му.  Така, че и аз искам хепи енд за клетките на Юми и Ун :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година бяха напускали бири, брандирани с уеб-тууна. Иначе първообраза на Юми в тууна е Чоа от АОА
 

1633875595186.jpg

1633875656034.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Ендорфинът, поредната супер хрумка - много готин айдъл :es:, спретна един концерт, дръпна едно яко парче и всички останали клетки фенски се размазаха от кеф :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свежо и забавно сериалче! С глас се смях на "палавата" клетка на Ю Ми! Има и химия между героите! Май няма да се спи тая вечер - ще се гледа, докато ми стигнат силите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клетката Домакиня е от мойта кръвна група :ilovethis:, голям смях и с нея :282:

Така, понеже искам хепи енд за Юми и Ун без да им се пречкат разни Ба Би го измислих благодарение на моята клетка Дедукция. В първите серии героя на Мин Хо каза, че харесва колега от фирмата. В 12 серия Ба Би каза, че харесва колега, в чието име има U.  Бомба ще е това да е У Ги, героя гей на Мин Хо :es:ще е супер изненада да е той, а не Юми или Руби. Та такъв е моят супер сценарии, ама корейците надали ще посмеят да го реализират, че ще докарат инфаркт на сума ти фенове ако съберат 2-мата айдъли в bl двойка :tongue:, а и тотално ще омаскарят сюжета на уебтуна :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах си сериалчето. Много е леко и приятно. Бих гледала и втори сезон, живот и здраве. Едно нещо обаче не ми дава мира. Дори и за отворен финал, пак не мога да проумея последните две серии. Нима всичко свършва така? Разбирам, че това би трябвало да подкладе огъня за втори сезон, но можеха спокойно да завършат, когато си

Off Topic

дадоха почивка един от друг, а не да оставят зрителите с горчив вкус в устата. Освобождават поле на Юми, щото ще се вихри тепърва на любовния фронт във втори сезон, ок, но нима една хубаво изградена връзка, се изчерпва с едно неядене на крокети/или каквото беше там, избяга ми думата, чурос ли беше/. И накрая той решава да прекрати връзката, точно след като Юми му стана приоритет номер 1. Къде е логиката да късаш с някого, ако той се е превърнал в най-важният човек в живота ти?

Вероятно има причина зад решението му. Засега обаче тя остава скрита. Животът продължава. Напред към следващия сериал в листата :blush:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен сериал, времето ми мина неусетно с него. Но и ме замисли за доста неща. Според мен по много симпатичен начин се разгледа какво се случва, когато човек се идентифицира напълно с емоциите си или се остави на първичната реакция. С анимирани мъгли и токсични цветя се показа и как биохимията в тялото се променя, когато човек е изложен на продължителен (или внезапен) стрес, любовта към всичко липсва, съществуването е на автопилот, тревожността пречи на излизането от зоната на комфорт, засадени са цветята на съмнението. Впоследствие, след като се вдигнат мъглите, се показа и обратното. Обърна се внимание, че всеки човек има собствени клетки, които "ръководят" и които носи във взаимодействията с други хора. Показа се, че никой не е перфектен, няма добри и лоши емоции, няма само правилни действия и че всеки прави грешки. Последната серия показа най-важното, а именно, че човек трябва да постави себе си на първо място и да се направи главен герой в собствената си история, а не да наглася напълно живота си около друг. Персонажите бяха близки до действителността, достоверно изградени и най-вече - показаха някакво израстване и претърпяваха промени. 

Ех, ще ми липсват клетките! 

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът беше много приятен. Не е нещо често срещано, но пък го представиха много добре. :wub: Много се забавлявах с Юми, Унг и клетките им, чак започнах да си представям своите собствени. Мааааааалко само финалът ми дойде като гръм от ясно небе, не очаквах точно това.

Off Topic

Хубаво си отговаряше и на жанра "комедия", докато не дойдоха последните два епизода и от комедия рязко стана едва ли не мелодрама. :( Не мога да приема, че сериал, на който се смях със сълзи, имаше толкова тъжен финал. Издразних се от решението на Унг, но и мога да го разбера. Имаше доста неизяснени неща и понеже обичам да размишлявам над сериалите за някакъв евентуално по-дълбок смисъл, стигнах го извода, че може би той скъса с Юми, защото твърде много я обича и сега ще обясня защо.

Когато обмисляше как ще изглежда животът им, ако се оженят, показаха сцена, на която двамата са в студиото и измръзват в спални чували. Той точно затова и не беше готов да приеме ((тогава неговата разумна клетка искаше да каже, че е съгласен, когато нещата са по-добре)) - тоест, искаше първо да си оправи живота, за да е сигурен, че ще могат хем и двамата да са щастливи заедно, хем и той в същото време да си запази гордостта и да не лежи на нейн гръб.

Видяхме, че когато си дадоха време, много си липсваха взаимно, но и се забеляза теснотията, в която е Унг. Когато Лу И му звънна, не дадоха разговора, даже и после не казаха Лу И какво му е съобщил, просто им видяхме унилите физиономии, като Унг отиде в студиото. Според мен той даже излъга Юми накрая, че са искали да инвестират в играта му, ((а даже е фалирал,)) за да не изглежда жалък в очите й, а избра да се раздели с нея, за да не я завлече надолу със себе си. Все пак остана без дом, може би даже и без мечтата си, а Юми тъкмо я бяха повишили.

Разбира се, може и да греша обаче, това си е моя теория. :lol:

И за да не ми става твърде сух коментарът, слагам една очарователна снимка на Юми и Унг, която само гледалите сериала ще разберат колко е сладка. :lol2:

49818ed37124e007.jpg

Упс, ето и още една. :inlove: Пожелавам приятно гледане на всичко, които тепърва ще се запознаят с тях. :wub:

9d77d740de03c5ff.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер,супер сладурско сериалче. :asian: Комикса го отбягвах,твърде детски ми се струваше,но тук се изкефих на макс. Да,последните две серии и мен ме натъжиха,но цялостното ми усещане е положително. През по голямата част от времето бях усмихнат,понякога се смеех на глас и се чувствах истински жив докато гледах. Съпреживях всичко с една от най-сладките екранни двойки и малките им "клетки" . Най-лошото беше ,че свърши. :(

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, mi6lence написа:

Супер,супер сладурско сериалче. :asian: Комикса го отбягвах,твърде детски ми се струваше,но тук се изкефих на макс. Да,последните две серии и мен ме натъжиха,но цялостното ми усещане е положително. През по голямата част от времето бях усмихнат,понякога се смеех на глас и се чувствах истински жив докато гледах. Съпреживях всичко с една от най-сладките екранни двойки и малките им "клетки" . Най-лошото беше ,че свърши. :(

 

Но пък официално чакаме 2ри сезон :D

Дано да не е като с втория сезон на Vagabond, за който май с чакането ще си останем :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Различно и идейно - хареса ми! Краят не го очаквах, все си мислех, че нещо ще се промени, но 10 минути по-късно се успокоих и го приех. По-раздразнена съм, че свърши и трябва да чакам втори сезон. Кхх.
Благодаря на преводачите, за буквичките :thanks:, защото те ме мотивираха да надникна, а в последствие се запалих. :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...