Jump to content

Recommended Posts

QAWqqP.jpg

 

Yumi's Cells Season 1 (유미의 세포들)

 

Страна: Южна Корея
Също така известен като: Yumiui Sepodeul
По webcomic на: Lee Dong Gun "Yumi's Cells”
Период на излъчване: 17 септември 2021 – 30 октомври 2021 г.
Време на излъчване: Петък 22:50
Жанр: Комедия, Романс
Канал: tvN, TVING
Епизоди: 14
Режисьор: Lee Sang Yeob (Familiar Wife, Shopping King Louie)
Сценаристи: Lee Dong Gun (webcomic), Song Jae Jung ( “Memories of the Alhambra”),

Kim Yoon Joo (“Find Me in Your Memory”), Kim Kyung Ran

Субтитри: Английски

      
Участват
Kim Go Eun като Yu Mi
Ahn Bo Hyun като Goo Woong
Lee Yoo Bi като Ru Bi
Park Jin Young (GOT7) като Ba Bi
Park Ji Hyun като Sae Yi

Lee Sang Yi като Ji U Gi

Lee Min Ho (SHINee) – гост

 

Резюме: Сериалът проследява историята на типичната офис служителка Ю Ми (Kim Go Eun) от гледна точка на мозъчните клетки в главата ѝ, които контролират всяка мисъл, чувство и действие. Ю Ми е обикновена жена, която трудно изразява чувствата си. Докато израства както в личния си живот, така и в кариерата си, тя се научава да намира щастие в малките ежедневни радости…

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:  :click:  :click:

Свали с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Линк към Сезон 2 :click:

Редактирано от felicyti
добавени линкове за онлайн
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, bond написа:

Този на снимката ми заприлича на И Филип и аха да се зарадвам, ама не е той. Дори близо не е.

Това му е най-малкия проблем на сериала. Погледни кои са сценаристите и режисьора и ако и това не те уплаши......

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо нямам намерение да проверявам нищо. Не ми е в плановете. Тук постерът от раз ме отказа. Приятно гледане на всички, които ще гледат.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Chenqing написа:

Е, вие пък сега. Може да се окаже забавно. Да се надяваме, че нейните  мозъчни клетки ще са по-здрави от нашите. 

"А дано, ама надали!"-цитат от един виц.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък не ми се вярва Ким Го Ън да се е вкарала в някоя тъпотия по комикс ( макар, че с такава почна),  след силните ѝ  роли в киното и сериалите. Вярно, че гореизброените не са засветни, но съм длъжна да проверя, понеже я харесвам. Тоя до нея не ми говори много, но ще да е от фокуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се гледа или поне ще го "преслушам" задължително, защото е интересно като идея, свежо, забавно и различно, но зависи как са го реализирали в сериал.  Ако тия бебешоци на плаката са мозъчните клетки на главната няма да е на добре - бая инфантилна ще да е. Което обаче би подхождало на идиотската прическа, която са й спретнали. :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, desini написа:

Ще се гледа или поне ще го "преслушам" задължително, защото е интересно като идея, свежо, забавно и различно, но зависи как са го реализирали в сериал.  Ако тия бебешоци на плаката са мозъчните клетки на главната няма да е на добре - бая инфантилна ще да е. Което обаче би подхождало на идиотската прическа, която са й спретнали. :xaxa:

Ама, я глей как приличат /бебешоците, де/ на Маша /без Мечока/, ако са ѝ братчеди, става много опасно даже...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чела съм уебтуун-а, беше забавно, но колкото и да харесвам актрисата съмнявам се, че екранизацията ще бъде толкова успешна. Все пак от любопитсво ще хвърля едно око :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.08.2021 г. at 19:37, Lawandula написа:

На мен пък не ми се вярва Ким Го Ън да се е вкарала в някоя тъпотия по комикс ( макар, че с такава почна),  след силните ѝ  роли в киното и сериалите. Вярно, че гореизброените не са засветни, но съм длъжна да проверя, понеже я харесвам. Тоя до нея не ми говори много, но ще да е от фокуса.

Не ти се вярва, но ето ти доказателството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

толкова хубава жена, веднъж не съм я видяла красива в роля. Вся някакви изчанчени визии имат героините й.
Сериалът ми се струва инфантилен и смятам да го прескоча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладките бебоци се оказаха не баш клетки, а по-скоро различните чувства, емоции и състояния на организма на главната героиня. Наистина остроумно и забавно е измислено. Много се смях с Глада, Страхливостта, Дедукцията, а и с другите - има хитри, смешни и точни попадения.

Комбинацията на игрално кино с анимация винаги ми е харесвала, а тук анимацията е красива и сладурска и наистина е свежарско и забавно. Дано продължи така и нататък. В първи епизод главния не се появи, но поне плакнахме очички с Мин Хо, който обаче нещо ми се видя леко позаслабнал и изпосталял след казармата.

Редактирано от desini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във втори епизод купона продължава. На финала стана още по-забавно като се появиха и клетките на главния герой. :rofl:

А Мин Хо се оказа 

Off Topic

гей.

Не мога просто :28558: сега се чудя в кой ли е влюбен пък той. Страшно забавен сериал, нямам търпение за следващите серии, що ли ми трябваше да го подхващам текущо :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме зариби сериала. Весело е с анимацията. Фен съм на Ким Го Ън и досега ми е харесвало всичко с нея. Сценария все ми се струва че има малко откраднато от филмчето от 2001 година мисля беше Осмозис Джоунс с Бил Мъри. Игрален филм с анимация. Втора серия завърши интересно... Не очаквах, че и на главния ще дават клетките(емоции) или каквито са там.  Ама как блокира като я видя :lol2: Дано върви така забавно и да няма драми... или поне големи драми. Съмнява ме обаче, че ще вкарат тъп ъгъл което ще ми развали удоволствието. Засега съм на клона :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова забавление като този сериал. Хиля се като ненормална с клетките, чак ми става жал за съседите. Последно така съм се забавлявала на Фермерите, ама там имаше само отделни много смешни сцени, а тука е един непрекъснат хилеш. 

Клетките са много сладко изрисувани, за да показват само с един детайл какво представляват. Много ме кефи Гладът, който е огромен по размер в сравнение с другите клетки и как непрекъснато си хапва нещо. Обожавам Страстта (Похотта), единствената клетка по бели гащички/бекини/ :28558: и как непрекъснато върти дупе и се кълчоти. Единственото, което я интересува е да се докопа до секс с Ун или поне до целувка като начало :ilovethis:. Много е забавна с нейната настоятелност и спорове с Разума, Емоциите и Морала. Интересно е и противопоставянето на клетката на Разума с тази на Емоциите, уплашеното гласче на Страхливостта, което се появява винаги при обмисляне на някакво решение, Стила срещу Спестовността, изгонената извън селото Интуиция, за да не пречи на плановете на останалите клетки и още и още, а с мъжките клетки на Ун купона става пълен. Умрях от смях с клетките Редактори, които съкратиха текст обяснение от около страница до изречение от 2 думи. :rofl: А за Дракона на Ун може да се отвори отделна тема :282:

Препоръчвам на всеки, който иска истинска комедия. Прекрасно забавление за цялото семейство. Анимацията със сигурност е забавна и се харесва и на децата, а големите зрители ще открият много истини в клетките. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много му се чудех, рускините също дават добри отзиви до момента, но @desini ме нави. Обичам остроумни комедии, задължително ще му хвърля едно око още тази вечер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...