Jump to content
Arina

Free Online Korean Radio

Recommended Posts

Здравейте, любими приятели ^^

Намерих си това сайтче с корейски радиа и искам да го споделя с вас :)

Не намерих подобна тема и затова пускам тази, ако има, моля да бъда извинена!

Сайта: ТУК

Това е готинко. До сега не съм се сещала, че може и така да слушам азиятска музика :rolleyes: Мерси много, но само на мен ли не ми тръгва първото радио SEOULFM?

PS: От същия сайт може и да се слуша и японско радио... :D

оо...браво браво ;Д .... мерси много за информацията..възползвам се в момента от радиото ;Д ...<3

Лично аз слушам Big B Radio, което е второто във списъка.

Не пускат реклами и поради тази причина съм супер щастлива. А музиката винаги е страхотна и актуална.

Мерси за темата.

На мен SEOULFM преди ми тръгваше но сега понякога не иска да зареди.(а там много обичам да правя requests)

А може ли някой да ме ориентира кое е радиото,в което Heechul от Suju има предаване.

Преди го слушах тук http://www.heechul-petals.com/Radio-h12.htm , но вече и този сайт не иска да ми зарежда :(

Трябва да се казва Young Street Radio,но не съм убедена.Ако някой намери линк ще съм много благодарна :)

Помощ??

Много благодаря на Арина, страхотен сайт. :D :D :D От там може да се слушат не само корейско, японско радио. :D В момента слушам и аз Big B Radio, както и едно друго CINEMIX the spirit of soundtracks

Тъй като при мен първия сайт спря да работи се разрових и намерих Това.

пускайте SEOULFM ...има Super Junior song маратон ;Д

По новите версии на winamp разполагат с доста азиатски радиа.Изписват ти имената на парчетата.Има възможност за запис.Та чак да рова в сайтове не е нужно.

:es: SEOULFM :) Най-много ми харесва в първия посочен линк, че долу в дясно изписва и заглавието и артиста. Супер е :) Благодаря :thanks::asian:

Аз слушам основно Big B Radio, по-рядко Seoul FM и Debak. На всичките изписва кой пее, а на Big B Radio в раздел Radiotuna може да се слушат едновременно Kpop, Jpop и Cpop. :rolleyes: