Jump to content

Dali and Cocky Prince (2021)


Recommended Posts

Много съм доволна! И историята харесах, и героите, и актьорите. Толкова неподходящи един за друг и същевременно толкова подхождащи си. Имаха култови сцени, имаха и трогателни. Вълнуваха ме и ме забавляваха. Моят фаворит – Дал Ри, страхотна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По Btv Story в момента всеки делничен ден от 22:30 върви  сериалът по Btv Story с заглавие "Самонадеяният принц",премиерно. Повторение на следващият ден от 11:30.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох коментарите. То и преди съм ги чел. Абониран съм за темата, защото това е най-близкото до списък с чакащи за гледане.

 

След тежката „Майска младост“ имахме нужда от нещо приятно. В интерес на истината очаквах да избият много повече народ, имайки предвид, кога се развива действието. Реално убиха двама, като единия беше очакван от първа серия, а другия лека изненада. Малкия се е запопил, което е изненада след подобен удар. В корейската традиция трябваше да не издържи и да се самоубие.

 

Снощи дали заради кауфландското виски за тринадесет левчета или защото потока не работеше добре, но

 

Off Topic

Щото цома на сандъка със сеирите, както винаги изключи точно в осем. А на тоя детиняк, никой от другите адреси не работи, дори, когато има странни идеи, като да се регистрираме в разни, малоумни форуми.

 

не разбрах много, какво се случва. Голям хаос ми беше тази серия. Вярно е първа серия, рекламна за сериала, още не познаваме геройте.

Редактирано от k-drama-monk
шибан Андроид
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах вече четвърта серия и не можах да разбера, какви са тези възторжени коментари.

 

За мен ясен сигнал, че един сериал не струва, е когато в рекламата за следващата серия ми дадат нещо, а това нещо го няма. Очевидно ми разводняват виното. И точно това се случва. Този сериал върви бавно и цикли на едно място. Ако искам нещо подобно, ще си пусна „Дързост и красота“.

 

Единственото, което виждаме е „многострадалната Геновева“, нещо, от което не вярвам, че само на мен ми е втъснало. Предния сериал за майската младост беше тежка трагедия, но поне там имаше красиво влюбване. Тук има една инатлива и меко казано глупава жена, защото не искам да обиждам разни птици, като ги сравнявам с нея. Уж голямата работа.

 

По начало имах огромни очаквания за нещо приятно. Някаква мадама, заобиколена не от един, не два, ами чак трима обожатели, е нещо, което не трябва да изглежда като излязло от непохватен сценарист със зъбобол.

 

 

п.п. Изобщо не можах да позная, че това е същата актриса от „Хубав ден да си куче“. И след като всичките жени в семейстовото ми ме убеждаваха, пак не повярвах. Ето, на какво е способна една прическа;

 

п.п.п. Аз също паднах от смях през сълзи буквално на сцената от първа серия за картината с прасенцата.

Редактирано от k-drama-monk
послепис
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм от серия на серия е все по-разочароващ. И трябваше да бъде „Самонадеяната принцеса“.

 

Освен, че се изживява като многострадалка, е абсолютен инат и върши глупости.

 

Признавам, че отвреме на време има нещо забавно като края на вчерашната серия (десета), но е толкова малко, че изобщо не заслужава гледане. Оценка между две и шест — нула.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник по ЬТВ Lady дават да започне „Мозъчни разследвания“. На някой говори ли му нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свърши! Последната серия беше апотеоз на всеобщата безпомощност на сценаристиите. Венец на тъпотията. В този сериал гледане заслужава първата серия и общо десет минути събрани от последващите серии.

 

Може да се счита за подсказване, но в последната серия ни занимават с хора, за които ни най-малко не ни пука и сериала би спечелил, ако ги нямаше. А главния лошко се измъкна напълно сух без никакви щети.  Голямата „обич“ се оказа скучна, плоска и отблъскваща.

 

Язък за чудесните коментари :'(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, k-drama-monk написа:

Свърши! Последната серия беше апотеоз на всеобщата безпомощност на сценаристиите. Венец на тъпотията. В този сериал гледане заслужава първата серия и общо десет минути събрани от последващите серии.

 

Може да се счита за подсказване, но в последната серия ни занимават с хора, за които ни най-малко не ни пука и сериала би спечелил, ако ги нямаше. А главния лошко се измъкна напълно сух без никакви щети.  Голямата „обич“ се оказа скучна, плоска и отблъскваща.

 

Язък за чудесните коментари :'(

Напълно съм съгласна, дропнах го веднага след първи епизод. Опитах се на няколко пъти да го гледам, но не можах да издържа мъчението.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...