Jump to content

Dali and Cocky Prince (2021)


Recommended Posts

spacer.png

 

Dali and Cocky Prince (달리와 감자탕)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Dalriwa Gamjatang
Период на излъчване: 29 септември 2021 – 18 ноември 2021 г.
Време на излъчване: Сряда - Четвъртък
Жанр: Романтична драма
Канал: KBS2
Епизоди: 16
Режисьор: Lee Jung Sub (Angel's Last Mission: Love, Queen for Seven Days, My Lawyer, Mr. Jo, Healer)
Сценарист: Son Eun Hye (Witch's Love, One Fine Day, Love Story in Harvard)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Park Gyu Young като Kim Dal Ri
Kim Min Jae като Jin Moo Hak
Hwang Hee като Joo Won Tak
Yeonwoo (ex MOMOLAND) като Ahn Chak Hee
Woo Hee Jin като Song Sa Bong

Hwang Bo Ra като Yeo Mi Ri

 

Резюме: Сериалът разказва за неочакван романс между Чин Му Хак и Ким Дал Ри, които нямат нищо общо. Историята започва, когато Му Хак се опитва да купи галерия, собственост на Дал Ри.
Чин Му Хак (Kim Min Jae) е вторият син от семейство, което управлява световната фирма за франчайзинг на ресторанти Dondon F&B. Компанията започва от ресторант gamjatang (яхния от свинска кост). На Му Хак му липсва образование, но има отлична способност да печели пари. Но за да се издигне в обществото, той решава да се сдобие с художествена галерия. В същото време Ким Дал Ри (Park Gyu Young) е директор на галерията. Тя е единствено дете на престижно семейство, винаги елегантна и тактична, добре запозната с изкуството, историята, философията и религията. Дал Ри знае няколко чужди езика и е добър човек, но не е много добра в домакинските задължения…
 

 

Свали с българско озвучаване :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това момиче ми направи страхотно впечатление с играта си в Sweet Home. Да се надяваме, че ще го бива сюжета. И аз като героинята й тук съм зле с готвенето. :D То от партизанстване така се получава. :lol:

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След третата серия, ми се вижда смешен сериала.

Off Topic

Главния герой май вместо да си вземе парите , ще затъне още заради мацката. С картината на Моделиани беше голям майтап.  Уж картина за 120 милиона евро, пък сложена без никаква охрана , където всеки може да я повреди. И тия главните колкото пъти се срещат и все падат един върху друг.  Дано да продължава добре нататък, аз обикновено не ги гледам преди да свършат сериалите , ама видях Park Gyu Young и не се сдържах.  И ако имат 2 милиона $ по сметка, каква е тая паника тогава? Или парите по заема не са стигнали до галерията или вече са ги изхарчили.  Главните герои са пълна противоположност един на друг. Тя е възпитана , образована, без много опит в управлението. Ще е интересно как двамата ще управляват галерията, неговите идеи ще са интересни.  А както се вижда главната героиня има огромна нужда от помощ, сега и без дом остана. Дали ще се настани при приятеля си полицай? 

 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, gig911 написа:

След третата серия, ми се вижда смешен сериала.

  Покажи скритото съдържание

Главния герой май вместо да си вземе парите , ще затъне още заради мацката. С картината на Моделиани беше голям майтап.  Уж картина за 120 милиона евро, пък сложена без никаква охрана , където всеки може да я повреди. И тия главните колкото пъти се срещат и все падат един върху друг.  Дано да продължава добре нататък, аз обикновено не ги гледам преди да свършат сериалите , ама видях Park Gyu Young и не се сдържах.  И ако имат 2 милиона $ по сметка, каква е тая паника тогава? Или парите по заема не са стигнали до галерията или вече са ги изхарчили.  Главните герои са пълна противоположност един на друг. Тя е възпитана , образована, без много опит в управлението. Ще е интересно как двамата ще управляват галерията, неговите идеи ще са интересни. 

 

Значи, как се гледат подобни сериали:

1. Отиваш в главата си и отваряш "Настройки за гледане".

2. Отваряш папка "Очаквания" и слагаш всичко на нула.

3. Гледаш (може и с едно око).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи изгледах първите две серии. Хареса ми, но и аз тръгнах с настройката за лека романтика. Добре завъртяха историята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата все още държи първо място за сряда и четвъртък сред другите драми. Последните две серии бяха доста интересни. ДАЛИ знае как да обърква мъжете около себе си. Kiss coffee?  Ключодържател за 100000$?  Иначе доста кич показаха в тая галерия. Ама аз   не разбирам много от изкуство. И мен свинското повече ме влече. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, gig911 написа:

Драмата все още държи първо място за сряда и четвъртък сред другите драми. Последните две серии бяха доста интересни. ДАЛИ знае как да обърква мъжете около себе си. Kiss coffee?  Ключодържател за 100000$?  Иначе доста кич показаха в тая галерия. Ама аз   не разбирам много от изкуство. И мен свинското повече ме влече. 

Какво против имаш телешкото и пилешкото? А? Ето нещо за изкуството и кой как го разбира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, gig911 написа:

Нямам нищо против, не съм расист към другите меса. Ресторантите на принца бяха за свинско месо, ако не се лъжа. 

Значи той люби бахура и изкуството. Но бахура повече.:rofl:

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен сериал до момента. Kim Min Jae се справя чудесно с ролята  си. Много се забавлявам с пълното му невежество и високо самочувствие. Много пластичен  в израженията, прекрасен. Хубава романтика между главните герои, малко загадъчност около смъртта на баща й. Гледам си с удоволствие и ме дразни единствено прическата на главната с тия лимби и добре замазана с гел :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква серия,

Off Topic

Дали тъкмо да скочи върху принца и взе че се появи неговата приятелка. Започвам да си мисля ,че нейния бивш годеник отново иска да я нарани след като и вземе галерията.  Явно затова брата на Мо Хак го накара да инвестира 2 милиона $,  с цел да придобият галерията и после да я продадат тайно на бившият годеник. Или той иска и Дали и галерията и. Явно сега ще последват трудности за принца и семейството му.  Те са сигурно едни бушони които трябва да изгорят, ама проблема е че те знаят много. И каква е ролята на наркотиците?  Да бъдат предлог за скандал, който ще доведе до края на галерията?  Явно лошата служителка ще се превъзпита и ще помогне на Дали. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 13-ти епизод съм от доволна по доволна!Сега естествено следват два епизода,в които ще ни потрошат нервите,но съм убедена в щастливия край.

Off Topic

Вече съм 90 %сигурна ,че Чан Те Чжин е убиеца на бащата на Дали и това е коза на брата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 14-ти епизод в оригинал,който в по- голямата си част беше забавен.Му Хак е толкова смешен влюбен.

Off Topic

Накрая Чан Те Чжин получи записа от телефона на брата,но дали го е убил не става ясно.Както винаги 15-ти епизод ще бъде мрачен.Обискираха компанията на Му Хак.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледал 14-та още, ама щом има има любов всичко ще е наред.  Оня годежен пръстен ще стане зян. Абе що не си гледаше свинското главния герой, живота щеше да му е толкова лесен. Главната героиня както казах в началото изглежда като жена която може да ти изхарчи много пари.  Така го завлече и със скъпия часовник от който ни вест ни кост.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста неправдоподобна е идеята -скръндза,който икономисва от тоалетна хартия и ток,да похарчи толкова пари за изкуство,но тук явно искат да покажат,че любовта дава крила за подобна лудост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свърши сериала, хубав , сладък без много драма.  Става за гледане. И радостна новина , най накрая часовника се появи. В много важен момент. 

Off Topic

Края беше малко заблуждаващ. Голяма караница стана,  че са се разделили за една седмица. Аз тъкмо се бяха разочаровал от нея ,че се бяха разделили за една година.  Мислех, че тя го е изоставила по желание на баща му.  Ех тия сценаристи, знаят че мразим тия раздели и се бъзикат с нас. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволна от сериалчето. Интересна беше идеята да противопоставят мъж, направил добър бизнес от ястие със свинско и жена, израстнала в арт среда. Неговият разбор на картината в първи епизод беше покъртителен.  :lol2:Много ме радваше прасенцето пред сградата на Дон Дон. :D

Пълна противоположност бяха двамата главни, но пък се допълваха отлично. Имаше комедия, романтичните моменти бяха на ниво и малко драма. 

Чудесно изиграна роля от Ким Мин Дже. ПГЙ ми беше странна в началото, адски различна от Sweet Home, но й свикнах след първите няколко серии. 

Секретарката на Му Хак също допълваше пейзажа и повдигаше настроението. 

@desini и мен ме дразнеше прическата на ПГЙ, но прочетох, че в Корея била станала популярна из фризьорските салони. :) Като цяло се връзваше с характера й в сериала. Иначе тези нейните лимби и на сутринта си бяха все така подредени. :lol: 

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...