Jump to content

Recommended Posts

4l4Wk_4f.jpg

 

Cutie Pie

 

Страна: Тайланд

Тайландски: นิ่งเฮียก็หาว่าซื่อ

Жанр:  романс

Епизоди: 12 + 4

Период на излъчване: 12.02.2022 - 14.05.2022 / 06.01.2023-27.01.2023

Продължителност: 60 мин

Канал: WeTV

Режисьор: Aoftion Kittipat Jampa

Субтитри: английски

 

Mydramalist

 

Spoiler

 

eqOnW_4f.jpg

 

xJlA0_4f.jpg

 

Xxz0O_3f.jpg

 

jD3Rv_3f.jpg

 

RNbwR_3f.jpg

 

2W517_3f.jpg

 

kn3Qj_3f.jpg

 

EWNm0_3f.jpg

 

jD3Kv_3f.jpg

 

jD3Kr_3f.jpg

 

RNbqY_3f.jpg

 

BWg0A_3f.jpg

 

jDxlB_3f.jpg

 

6WEnd_3f.jpg

 

1Wl0Q_3f.jpg

 

4Wj01_3f.jpg

 

Qql5v_3f.jpg

 

kD17v_3f.jpg

 

dK2AA_3f.jpg

 

BnL37_3f.jpg

 

wXRAk_3f.jpg

 

dN6zA_3f.jpg

 

Участват:

Zee Pruk Panich

New Chawarin Perdpiriyawong

Max Saran Rujeerattanavorapan

Nat Natasitt Uareksit

Yim Pharinyakorn Khansawa

Tutor Koraphat Lamnoi

Perth Nakhun Screaigh

Tonnam Piamchon Damrongsunthornchai

Pure Purewarin Kosiriwalanon

Poppy Ratchapong Anomakiti

 

Резюме:

 

Чували ли сте за уреден брак между момчета? Е, за всичко има първи път.

 

Хиа Лиан и Къа – наследници на влиятелни компании, биват сгодени още като деца и за разтрогване на годежа дума не може да става, докато един ден Къа не решава да направи точно това. Само че решителността му е пропорционална на тази на Хиа Лиан, който е готов на всичко, за да спечели вече не толкова предания си годеник.

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click: и :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click:  :click:  :click: 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледани 2 епизода ,мога да кажа че тоя сериал ме изненда приятно , не очаквах да ми е толкова интересен. Малкият се оказа скрита лимонка .Жалко че само по 1 епизод на седмица качват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажа и аз мъката.

Zee и New са ми толкова готини като двойка, такива сладури са, че чак ме навиха да гледам историята им текущо, нещо което обикновено не правя, то да чакам серия по серия да излезе, не е за мен. Друго си е наведнъж. Ама тези двамата го заслужават. Има химия между тях.

 

Off Topic

 

Сега за сериала, ще започна с това, че поведението на Лиан в първите 1-2 серии ми беше много странно.

Едно е да сгодят две момчета, които не се познават, тогава студеното му поведение по би имало обяснение.

Но те са израснали заедно, бяха си много близки, той прие годежа и затова това му студено, даже грубо поведение към Къа някак си не можах да го разбера. Все едно не го искаше, все едно насила го караха да е с него, а когато Къа поиска да развалят годежа, вместо да се възползва, той наобратно. Първоначално си мислех, че някаква тайна има около това /около годежа/, но поне засега няма такива намеци, затова за себе си аз си обясних неговото поведение по следния начин, Лиан все пак обича Къа /???/, макар в началото да не си личи много, може би не харесваше образа на Къа, толкова идеален и мил, зловещо мил, както той го нарече Анабел /на куклата/, а може би Лиан първо искаше да се докаже като успешен човек, бизнесмен, достоен за сина на богаташкото семейство на Къа. Но определено той изпитва нещо или има нещо към Къа, щом не се възползва и не се отърва от годежа, когато можеше. А действаше  точно обратното на това което иска Къа. После вече като разбра тайната на Къа...

Да, да, да, пределено в сериала най-интересно ми е играта на котка и мишка между двамата главни герои. То така се получи просто.

Къа, който се преструва на твърде мило и праволинейно момче, за да го харесва Лиан, а всъщност е малко по-див, има своите тайни, но не може да покаже истинската си същност заради любовта, и Лиан, който знае всичко, ама се прави, че не знае нищо. 

Къа, който обича Лиан, ама не иска да бъдат сгодени, макар че умира за него и Лиан, който е на обратното мнение и някак си все го предизвиква, как да го кажа сякаш си играе с него, точно като котка и мишка. Примерно, Къа казва приключихме, Лиан казва, идваш да живееш при мен. ;)

До излезлите до тук 6 серии /вече 7, но нея още не съм я изгледала с превод и затова не я броя още/, като края на 6 серия всъщност беше УАУ...целувката, ще кажа че има още три момента от сериала, които се отразяват повечко за мен.

Къа, въпреки че е безумно влюбен в Хиа Лиан, все пак реши да приключи годежа, но го прие трудно и много страдаше от това.

И трите момента са свързани именно с това. Първият, когато Къа се разкри пред хората като Кирин във втори епизод и песента, която изпя тогава.

Много силен текст. Отразява точно чувствата му.

"Колкото и да опитвам, нищо не се променя.

Дори и да се старая повече, изглежда никога няма да мога да ти угодя.

Каза, че не съм достатъчно добър за теб.

Ако повече не ме обичаш, ако това е истинската причина, то има едно нещо, което искам да променя.

Искам да заобичам този, който ще ме обича.

Да обичам този, който ще се грижи за мен.

Така сърцето няма да боли повече.

Няма да има повече сълзи.

Искам да обичам този, който ще ме обича и ще приема истинското ми аз.

Няма да се чувствам уморен и ненужен.

Ще ми е по-лесно да обичам някой друг.

Това, което беше добро, сега е лошо.

Просто искам да знам, обичал ли си ме.

Ако си забравил всичко, което сме правили заедно,

то има едно нещо, което искам да променя.

Искам да заобичам този, който ще ме обича....

 

 

 

И т.н, много ми хареса песента, досега песен в сериал сякаш не ми е правила толкова впечатление като тази, освен че звучи добре, просто и текста е много на място, спрямо ситуацията в този момент в драмата. Къа си изля чувствата и мъката в нея. И факта, че Лиан беше там в публиката и чу всичко, разбра всичко, абе много силен момент. А и той от там разбра, че малкия всъщност е скрита лимонка, демек има тайни от него и от там се започна, както аз го наричам, играта на котка и мишка между тях.

Втория момент е в края на втора серия, когато Къа се беше напил и беше с Лиан, но дори не беше сигурен, че е с него, въобще цялата ситуация е интересна, но момента, когато започна да пита Лиан някога искал ли е да го прегърне, някога искал ли е да го целуне, когато каза "Ти не ме обичаш. Затова никога не си искал да направиш това, нали? Защо не можеш да ме обичаш? Обичай ме поне малко... Искам да ме обичаш. Винаги се държа добре." и т.н, но най-важният въпрос "Защо не ме обичаш?" бе зададен няколко пъти, оф, не знам, много силен момент. Защото тук Къа отново разкри сърцето си, болката си, и може би го направи, защото беше пиян и не разсъждаваше трезво, иначе едва ли би си го позволил да го направи. Но си изказа мъката. 

"Можеш ли да ме обичаш в отговор?

Престори се, че ме обичаш" и първата им целувка.. Тъжно, но и готино.

А третия момент е в края на пословутата шеста серия. След като Лиан нахока Къа като малко дете, той се разстрои, може би не толкова, че го смъмриха, а защото това му показа някои неща, тоест той си направи негова равносметка, "не съм достатъчно добър, за теб съм тежест, сега разбирам, защо не ме обичаш". Тоест заболя го, защото някак си все едно осъзна, с Лиан сме на никъде, нямаме шанс. Обаче точно след най-силното му изказване "сега разбирам, защо не ме обичаш", какво последва... Горещата сцена. :inlove:

Наистина големи сладури... Получава им се играта, много добре.

Въобще, сериала много ме кефи.

 

 

П.П: Радвам се, че и някой друг го гледа, мен малко ме мързи да пиша коментари, но имаше един период, в който се замислях да питам, само аз ли гледам историята на тия двама симпатяга? Невъзможно просто.. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, skofiild написа:

Да си кажа и аз мъката.

Zee и New са ми толкова готини като двойка, такива сладури са, че чак ме навиха да гледам историята им текущо, нещо което обикновено не правя, то да чакам серия по серия да излезе, не е за мен. Друго си е наведнъж. Ама тези двамата го заслужават. Има химия между тях.

 

  Скрий съдържанието

 

Сега за сериала, ще започна с това, че поведението на Лиан в първите 1-2 серии ми беше много странно.

Едно е да сгодят две момчета, които не се познават, тогава студеното му поведение по би имало обяснение.

Но те са израснали заедно, бяха си много близки, той прие годежа и затова това му студено, даже грубо поведение към Къа някак си не можах да го разбера. Все едно не го искаше, все едно насила го караха да е с него, а когато Къа поиска да развалят годежа, вместо да се възползва, той наобратно. Първоначално си мислех, че някаква тайна има около това /около годежа/, но поне засега няма такива намеци, затова за себе си аз си обясних неговото поведение по следния начин, Лиан все пак обича Къа /???/, макар в началото да не си личи много, може би не харесваше образа на Къа, толкова идеален и мил, зловещо мил, както той го нарече Анабел /на куклата/, а може би Лиан първо искаше да се докаже като успешен човек, бизнесмен, достоен за сина на богаташкото семейство на Къа. Но определено той изпитва нещо или има нещо към Къа, щом не се възползва и не се отърва от годежа, когато можеше. А действаше  точно обратното на това което иска Къа. После вече като разбра тайната на Къа...

Да, да, да, пределено в сериала най-интересно ми е играта на котка и мишка между двамата главни герои. То така се получи просто.

Къа, който се преструва на твърде мило и праволинейно момче, за да го харесва Лиан, а всъщност е малко по-див, има своите тайни, но не може да покаже истинската си същност заради любовта, и Лиан, който знае всичко, ама се прави, че не знае нищо. 

Къа, който обича Лиан, ама не иска да бъдат сгодени, макар че умира за него и Лиан, който е на обратното мнение и някак си все го предизвиква, как да го кажа сякаш си играе с него, точно като котка и мишка. Примерно, Къа казва приключихме, Лиан казва, идваш да живееш при мен. ;)

До излезлите до тук 6 серии /вече 7, но нея още не съм я изгледала с превод и затова не я броя още/, като края на 6 серия всъщност беше УАУ...целувката, ще кажа че има още три момента от сериала, които се отразяват повечко за мен.

Къа, въпреки че е безумно влюбен в Хиа Лиан, все пак реши да приключи годежа, но го прие трудно и много страдаше от това.

И трите момента са свързани именно с това. Първият, когато Къа се разкри пред хората като Кирин във втори епизод и песента, която изпя тогава.

Много силен текст. Отразява точно чувствата му.

"Колкото и да опитвам, нищо не се променя.

Дори и да се старая повече, изглежда никога няма да мога да ти угодя.

Каза, че не съм достатъчно добър за теб.

Ако повече не ме обичаш, ако това е истинската причина, то има едно нещо, което искам да променя.

Искам да заобичам този, който ще ме обича.

Да обичам този, който ще се грижи за мен.

Така сърцето няма да боли повече.

Няма да има повече сълзи.

Искам да обичам този, който ще ме обича и ще приема истинското ми аз.

Няма да се чувствам уморен и ненужен.

Ще ми е по-лесно да обичам някой друг.

Това, което беше добро, сега е лошо.

Просто искам да знам, обичал ли си ме.

Ако си забравил всичко, което сме правили заедно,

то има едно нещо, което искам да променя.

Искам да заобичам този, който ще ме обича....

 

 

И т.н, много ми хареса песента, досега песен в сериал сякаш не ми е правила толкова впечатление като тази, освен че звучи добре, просто и текста е много на място, спрямо ситуацията в този момент в драмата. Къа си изля чувствата и мъката в нея. И факта, че Лиан беше там в публиката и чу всичко, разбра всичко, абе много силен момент. А и той от там разбра, че малкия всъщност е скрита лимонка, демек има тайни от него и от там се започна, както аз го наричам, играта на котка и мишка между тях.

Втория момент е в края на втора серия, когато Къа се беше напил и беше с Лиан, но дори не беше сигурен, че е с него, въобще цялата ситуация е интересна, но момента, когато започна да пита Лиан някога искал ли е да го прегърне, някога искал ли е да го целуне, когато каза "Ти не ме обичаш. Затова никога не си искал да направиш това, нали? Защо не можеш да ме обичаш? Обичай ме поне малко... Искам да ме обичаш. Винаги се държа добре." и т.н, но най-важният въпрос "Защо не ме обичаш?" бе зададен няколко пъти, оф, не знам, много силен момент. Защото тук Къа отново разкри сърцето си, болката си, и може би го направи, защото беше пиян и не разсъждаваше трезво, иначе едва ли би си го позволил да го направи. Но си изказа мъката. 

"Можеш ли да ме обичаш в отговор?

Престори се, че ме обичаш" и първата им целувка.. Тъжно, но и готино.

А третия момент е в края на пословутата шеста серия. След като Лиан нахока Къа като малко дете, той се разстрои, може би не толкова, че го смъмриха, а защото това му показа някои неща, тоест той си направи негова равносметка, "не съм достатъчно добър, за теб съм тежест, сега разбирам, защо не ме обичаш". Тоест заболя го, защото някак си все едно осъзна, с Лиан сме на никъде, нямаме шанс. Обаче точно след най-силното му изказване "сега разбирам, защо не ме обичаш", какво последва... Горещата сцена. :inlove:

Наистина големи сладури... Получава им се играта, много добре.

Въобще, сериала много ме кефи.

 

 

П.П: Радвам се, че и някой друг го гледа, мен малко ме мързи да пиша коментари, но имаше един период, в който се замислях да питам, само аз ли гледам историята на тия двама симпатяга? Невъзможно просто.. :lol:

Сериала е много сладък и ост-а е разкошен... и не само ти го гледаш текущо...но някои не можем да пишем така увлекателно като теб  :)

Единственото, което ме притесни мен е последното изречение от разговора на Лиан и секретаря му в откъса от новата 8ма серия... голяма драма ни чака ако е така...

Гласа на "малкия" е разкошен и много му се радвам  ... а това е моята песен. качиха я в офисиалния канал и после я свалиха... някакви идеи... Добавям оригинала... т.е. поне разбрах защо е свалено видеото 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, skofiild said:

Да си кажа и аз мъката.

Zee и New са ми толкова готини като двойка, такива сладури са, че чак ме навиха да гледам историята им текущо, нещо което обикновено не правя, то да чакам серия по серия да излезе, не е за мен. Друго си е наведнъж. Ама тези двамата го заслужават. Има химия между тях.

 

  Reveal hidden contents

 

Сега за сериала, ще започна с това, че поведението на Лиан в първите 1-2 серии ми беше много странно.

Едно е да сгодят две момчета, които не се познават, тогава студеното му поведение по би имало обяснение.

Но те са израснали заедно, бяха си много близки, той прие годежа и затова това му студено, даже грубо поведение към Къа някак си не можах да го разбера. Все едно не го искаше, все едно насила го караха да е с него, а когато Къа поиска да развалят годежа, вместо да се възползва, той наобратно. Първоначално си мислех, че някаква тайна има около това /около годежа/, но поне засега няма такива намеци, затова за себе си аз си обясних неговото поведение по следния начин, Лиан все пак обича Къа /???/, макар в началото да не си личи много, може би не харесваше образа на Къа, толкова идеален и мил, зловещо мил, както той го нарече Анабел /на куклата/, а може би Лиан първо искаше да се докаже като успешен човек, бизнесмен, достоен за сина на богаташкото семейство на Къа. Но определено той изпитва нещо или има нещо към Къа, щом не се възползва и не се отърва от годежа, когато можеше. А действаше  точно обратното на това което иска Къа. После вече като разбра тайната на Къа...

Да, да, да, пределено в сериала най-интересно ми е играта на котка и мишка между двамата главни герои. То така се получи просто.

Къа, който се преструва на твърде мило и праволинейно момче, за да го харесва Лиан, а всъщност е малко по-див, има своите тайни, но не може да покаже истинската си същност заради любовта, и Лиан, който знае всичко, ама се прави, че не знае нищо. 

Къа, който обича Лиан, ама не иска да бъдат сгодени, макар че умира за него и Лиан, който е на обратното мнение и някак си все го предизвиква, как да го кажа сякаш си играе с него, точно като котка и мишка. Примерно, Къа казва приключихме, Лиан казва, идваш да живееш при мен. ;)

До излезлите до тук 6 серии /вече 7, но нея още не съм я изгледала с превод и затова не я броя още/, като края на 6 серия всъщност беше УАУ...целувката, ще кажа че има още три момента от сериала, които се отразяват повечко за мен.

Къа, въпреки че е безумно влюбен в Хиа Лиан, все пак реши да приключи годежа, но го прие трудно и много страдаше от това.

И трите момента са свързани именно с това. Първият, когато Къа се разкри пред хората като Кирин във втори епизод и песента, която изпя тогава.

Много силен текст. Отразява точно чувствата му.

"Колкото и да опитвам, нищо не се променя.

Дори и да се старая повече, изглежда никога няма да мога да ти угодя.

Каза, че не съм достатъчно добър за теб.

Ако повече не ме обичаш, ако това е истинската причина, то има едно нещо, което искам да променя.

Искам да заобичам този, който ще ме обича.

Да обичам този, който ще се грижи за мен.

Така сърцето няма да боли повече.

Няма да има повече сълзи.

Искам да обичам този, който ще ме обича и ще приема истинското ми аз.

Няма да се чувствам уморен и ненужен.

Ще ми е по-лесно да обичам някой друг.

Това, което беше добро, сега е лошо.

Просто искам да знам, обичал ли си ме.

Ако си забравил всичко, което сме правили заедно,

то има едно нещо, което искам да променя.

Искам да заобичам този, който ще ме обича....

 

 

 

И т.н, много ми хареса песента, досега песен в сериал сякаш не ми е правила толкова впечатление като тази, освен че звучи добре, просто и текста е много на място, спрямо ситуацията в този момент в драмата. Къа си изля чувствата и мъката в нея. И факта, че Лиан беше там в публиката и чу всичко, разбра всичко, абе много силен момент. А и той от там разбра, че малкия всъщност е скрита лимонка, демек има тайни от него и от там се започна, както аз го наричам, играта на котка и мишка между тях.

Втория момент е в края на втора серия, когато Къа се беше напил и беше с Лиан, но дори не беше сигурен, че е с него, въобще цялата ситуация е интересна, но момента, когато започна да пита Лиан някога искал ли е да го прегърне, някога искал ли е да го целуне, когато каза "Ти не ме обичаш. Затова никога не си искал да направиш това, нали? Защо не можеш да ме обичаш? Обичай ме поне малко... Искам да ме обичаш. Винаги се държа добре." и т.н, но най-важният въпрос "Защо не ме обичаш?" бе зададен няколко пъти, оф, не знам, много силен момент. Защото тук Къа отново разкри сърцето си, болката си, и може би го направи, защото беше пиян и не разсъждаваше трезво, иначе едва ли би си го позволил да го направи. Но си изказа мъката. 

"Можеш ли да ме обичаш в отговор?

Престори се, че ме обичаш" и първата им целувка.. Тъжно, но и готино.

А третия момент е в края на пословутата шеста серия. След като Лиан нахока Къа като малко дете, той се разстрои, може би не толкова, че го смъмриха, а защото това му показа някои неща, тоест той си направи негова равносметка, "не съм достатъчно добър, за теб съм тежест, сега разбирам, защо не ме обичаш". Тоест заболя го, защото някак си все едно осъзна, с Лиан сме на никъде, нямаме шанс. Обаче точно след най-силното му изказване "сега разбирам, защо не ме обичаш", какво последва... Горещата сцена. :inlove:

Наистина големи сладури... Получава им се играта, много добре.

Въобще, сериала много ме кефи.

 

 

П.П: Радвам се, че и някой друг го гледа, мен малко ме мързи да пиша коментари, но имаше един период, в който се замислях да питам, само аз ли гледам историята на тия двама симпатяга? Невъзможно просто.. :lol:

 

 

ох и аз съм като теб , предпочитам да изгледам 1 сериал за 1 ден , но  и аз смятам че са страхотни и си го причинявам епизод по епизод,сега изгледах 7ми и съм wow

Spoiler

танцовите уминия на Зее са просто :D 

като видях Boun и Prem и бях :tongue:

 

Малкият найстина ли пее? Ако да ,има невероятен глас , на няколко пъти превъртах да го слушам в епизода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ви прочетох коментарите се успокоих, че не само аз гледам текущо тоя сериал! Мен ме подлъга да го гледам алгоритъма на "YouTube" и сега чинно всяка събота в 18 : 30 часа си пускам новата серия; покрай него фийдът ми беше засипан с клипове от канала "DOMUNDI TV" и така открих два BTS кавъра на Nunew - "The Truth Untold" и "AWAKE" на JIN; първата песен не е лъжица за всяка уста защото ако не успееш да предадеш емоционалната и палитра, просто я скапваш отвсякъде, а и с втория кавър се е справил наистина страхотно - струва си да ги чуете! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A и аз си гледам тук текущо ама си трая :tongue::28558: Щот ме мързи да пиша не за друго, ама как да си трае човек след това, което сътвориха Зи и Ню в 8-ма серия. Гледам си аз сериала и едновременно вечерям супер лют рамен и тия двамата като се почнаха, то не бяха целувки, то не бяха езици, то не бе чудо. Подпалиха екрана, че и мене, препотих се 100 пъти, не че лютото не помогна, ама определено тяхна беше вината :28558::wub:

Наистина страхотно се справиха момчетата, много химия, много красива, чувствена, страстна, романтична и нежна сцена. Само в 1-2 бл сериала съм гледала нещо толкова красиво и истинско. Браво на актьорите и режисьора за тази прелест!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, накарахте ме да почна го гледам! :lol2: След толкова положителни коментари. Началото не беше зле, има завръзка. Засега само еп.1 съм изгледала. Ще го карам бавно, че тази и следващата седмица съм доста заета. Тъкмо като се освободя ще са го почти излъчили и няма да се налага да чакам. Жалко, че бг превода отпадна, но нищо, други БЛ-и предстоят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/3/2022 at 12:54 PM, merisa said:

Сериала е много сладък и ост-а е разкошен... и не само ти го гледаш текущо...но някои не можем да пишем така увлекателно като теб  :)

Единственото, което ме притесни мен е последното изречение от разговора на Лиан и секретаря му в откъса от новата 8ма серия... голяма драма ни чака ако е така...

Гласа на "малкия" е разкошен и много му се радвам  ... а това е моята песен. качиха я в офисиалния канал и после я свалиха... някакви идеи... Добавям оригинала... т.е. поне разбрах защо е свалено видеото 

  Reveal hidden contents

 

 

Да, определено New пее изключително добре. Сега ще споделя едно изпълнение.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го ,хареса ми.Плота не беше нищо особено,но Зее и малкията играха много добре, а малкият има вълшебен глас,не съм фен на тайландксата музика, но ОСТ-а за мен беше най-хубавата част(като изключим целувките :28558:)от целият сериал.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за превода на целия екип.

Сериалчето много ми хареса.Къа на  голям бунтар се прави,но пред Лиен му омекват краката.В началото като двойка не можех да ги възприема,но добре си паснаха и много добре им се получиха сцените, и свикнах с тях.Дори ми харесаха.

Диао и той ми беше голям сладур.Връзката му с Йи и тя в началото заплетена,но всичко се оправя на края.

Дано след време се преведе и втори сезон,за да видим развръзката между актьорите.

Благодаря ви още един път за всичко, което правите за любителите на БЛ сериалите.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година го изгледах и съм на същото мнение, че очаквах повече. Единствено заради 3-тата двойка (Syn и Nuer) гледах сериала, добре де и заради Зи, но мъника и 2-рата двойка изобщо не ми допаднаха, особено главния, супер много ми идваше лигавенето му.

Уникални сладури са Syn и Nuer, очаквам с нетърпение сериала им. :wub: Преди час гледах тяхно клипче от 3-ти епизод, ма те са изядоха. :inlove:

 

gatos-lamer-def.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...