Jump to content

Recommended Posts

E7yt3lDXEAYZh85?format=jpg&name=900x900

Off Topic

B4R0z_4f.jpg

E7xbnQ4VUAA6a03?format=jpg&name=largeE74EeT_UUAAd58j?format=jpg&name=large

E71SnNXVEAIO-2r?format=jpg&name=largeE71SnNYUYAAEanz?format=jpg&name=large

1RRvd_3f.jpgRn0KR_3f.jpg

 

Crush

(原来我很爱你)
УВЛЕЧЕНИЕТО

 

Страна: Китай
Също така известен като: Yuan Lai Wo Hen Ai Ni
По новелата на: Mu Fu Sheng - "So I Love You Very Much"
Година на излъчване: 03 агуст 2021 – 19 август 2021
Жанр: романс, драма
Канал: iQiyi
Епизоди: 24 х 45 мин.
Режисьор: Yu Cui Hua
Субтитри: български, руски, английски
 
Участват:
Evan Lin Yan Jun
(Еван Лин Йен Дзюн) като Су Ниен Цин / И Дзин
Wan Peng (Уан Пън) като Сан У Йен
Li Jia Hao (Ли Дзя Хао) като Уей Хао
Yu Kun Niu като Сю Циен
Mei Yi Chen като Чън Ин
Zhao Xin като Ю Уей Лан и др.

 

Резюме:

Сан У Йен (Уан Пън), която е на път да завърши Психология в университета в Сямън,

мечтае да стане радио водещ и започва работа в местно радио.

Тя обожава песните на мистериозния музикант И Дзин (Evan Lin).

Решава да кара стажа си в училище за слепи деца и там се запознава с техния учител Су Ниен Цин (Evan Lin),

който също е с увредено зрение. Постепенно тя е привлечена от него и се влюбва.

За своя изненада открива, че той е тайнственият музикант И Дзин.

И когато и той започва да я харесва, се намесва властната й майка…

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click: , :click:  и в Авистаз :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click:  :click:  :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаете, обичам да започвам сериали... За довършването... рядко.

Вчера изгледах 3 серии. Младежа малко е борсучест, но по знайни причини.

Главните не са красавци.

Обаче, не знам вчера бях може би в някакво меланхолично настроение, та, както серила с Раба, така и този ми действаха

някак тъжно, успокояващо... и красиво. Несъмнено сюжета, снимките и музиката засилиха ефекта.

Приятелчето на главната-музикант/ е той малко и поизневери и тя го отряза/, но много хубаво парче:rolleyes: свиреха...  с бандата си. Да се изразя и поетично. Ха-ха...

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana това сериалче го чакам отдавна... и не само аз - вчера в нета на всеки кръгъл час пускаха постер : " 3  часа до началото", " 1 час до началото" :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи две изгледани серии и мога да кажа, че ми хареса. Много топло и меланхолично заснет, а музикалния фон е един от главните герои на сериала. Девойката съм я гледала в един сериал с Райлито и впечатлението ми от нея е повече добро, главния герой ми е тотално непознат. Втория главен и бандата му са сладури, а в първа серия ми се мярна и още един познат красавец - "Принца на паркинга" от "Мистериозна любов".

Като цяло за сега съм доволна, чакам как ще се развие любовта, за драмата не бързам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Indiraаз преполови излезлите епизоди :D Май точно такава меланхолия ми трябваше :)

За актьорите - главната е извънземната приятелка и ми е слабост, а младежът - непознат, щот му е първа роля. Но пък е айдълче и се оказа, че всички тук сме го слушали - изпълнява ост в Дизайнерите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е харен. Иде реч за различните (инвалидизирани по някаква причина деца и млади хора), които срещат в живота непрестанни трудности, поради неразбиране и отхвърляне от обществото, за душевните раните, които са в пъти повече от физическите трудности,  поради недъга им.

Та не е кухотия и любов на шефа с чистачката, фризьорката и разни от соорта, накратко казано.

Е, айдълето  в главната роля конкурира Биньо по джуки и прекалено направо ми ходи за незрящ, без да се докосва до нищо в позната и непозната обстановка, но карай- не е много зле. Важното е , че е смислен сериалът. Пък и младежът свири, което е част от ролята.:D  Главната се справя добре, търпят развитие героите, музиката е много приятна и не на последно място ще видим и любов, раздяла и ...предполагам Менделсон за край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красиво и меланхолично. А музиката, особено инстументалите, за мен бяха истинско попадение. :wub:

 

Редактирано от Tina S
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евън Лин – много красиво същество, като изрисувана картинка. В първата половина беше един монотонен и безизразен, но после героят му коренно се промени и това беше интересно. Доволна съм от момчето, справи се добре с двата си образа. Само ми остана недовършена музикалната му линия.

Wan Peng съм я гледала само веднъж и много ми хареса. Вярно, че и в двата сериала е все една и съща, но харесвам неподправеното ѝ държание и момчешки маниер, една такава закачливка. Добра комбинация направиха двамата.

Краят ме остави със странното чувство, че са го поизрязали доста.

Завършващата песен на първите серии се изпълнява от певец, който със сигурност пее друга любима песен от сериал /много познато ми звучи и като глас, и като стил/, но се изяждам, че не мога да се сетя. 

Гледайте, романтици!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала ми хареса.Само ми се струва,че последната серия доста я претупаха или поизрязаха.Някои неща останаха не доизказани и не довършени.

Ниен Цин малко дразнеше на моменти с това обсебване,но иначе беше много готин.Сцената, когато ревнуваше от малкия беше много сладка.

Хареса ми песента на "Момо"на завършването.Само се чудя,защо не показаха малко и какво става с приятелите.Последно ги видяхме на сватбата и край.

Малко ми липсваше още малко романтика между главните.

Благодаря за превода, бъдете живи и здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ли стана с този младеж, актьора? :dunno: Последно четох за него, че го е закършил с китайските фенки заради връзката му с някаква блогърка ли беше, каква беше...

Дано тия откачалки не съсипят и неговата кариера. :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, desini написа:

Какво ли стана с този младеж, актьора? :dunno: Последно четох за него, че го е закършил с китайските фенки заради връзката му с някаква блогърка ли беше, каква беше...

Дано тия откачалки не съсипят и неговата кариера. :mad2:

Освен това излязоха и снимки как играе хазарт с приятели на яхта и агенцията му спешно трябваше да пуска изявление след изявление, че няма нищо такова. А с мацката са само приятели, разбира се :) Гледах, че има нова фотосесия, но за филм или сериал нищо не се чува, а бих искала пак да го гледам в нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...