Jump to content

Recommended Posts

След втора:

Има много недодялани сцени, например четирима човека бягат един след друг по на 20 метра в открито пространство и никой никого не вижда. Но иначе има за какво да се гледа. Поне аз смятам да продължа. Историята е хубава, надявам се, че ще остане само с малки грешки, а няма сценарист и режисьор съвсем да се препънат по-нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, bond написа:

Още детския каст, ама да си кажа - Принцът и просякът и Двойната Лотхен са по-добри.

 

Хайде, хайде, няма нужда да се сравнява някакъв си уебтуун с такива класики. Но сериалчето си е прекрасно направена романтична приказка.

Гледам си го с огромно удоволствие. След 10-та серия чакам с интерес какви ще ги мъдрят сега, когато решиха, че трябва да женят "принца".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все по-интересно става. "Принца" вече е "крал" и нещата съвсем се усложняват. Оказа се, че вече си имал и жена. Последно си спомням, че провеждаха конкурса за кралица и дотам. Защо не дадоха, че ги женят не ми е ясно, но явно режисьор и прочие не посмяха да вкарат и такива сцени, че ония лудите техни нетизени да не ги погнат, че женят 2 жени хахаха.

Off Topic

В последната серия главните вместо да се скътаят в тайната си райска градинка се изтъпанчили насред дворцовите алеи да се прегръщат и целуват. Добре, че бащата на главния вече се досети, че "кралят" всъщност е близначката, че горкия щеше да получи инфаркт помисляйки единствения си син за гей. :282: Сега ще не ще предполагам ще си трае, че разбере ли дъртака, че всъщност е утрепал внука му, лошо му се пише :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото първите 9 епизода леко ги превъртях. После стана някак си по интересен. Абе измишльотина.  Като ще я правят на мъж не можаха ли да вземат някоя по висока актриса? Тази актриса няма и 45 кг с мокри дрехи. А я колко актриси има над 1,70 м. Тая изглеждаше такъв дребосък направо дете, сигурно най-малкия крал който съм виждал. Става за убиване на време. Имах други очаквания за сюжета, тук пак с редовните детски спомени, пак се познаваха от малки. Аз си мислех, че те ще се срещнат като големи, принц и учител. Явно съм се заблудил от  невярното описание на сериала в началото на темата. Принца не умря от заболяване. Нямаше кой знае каква голяма романтика в сериала.

Off Topic

И как я спасиха от отровата не стана ясно?  Явно това е отрова която си избира жертвите. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан. Аз си го харесах много сериала и актьорите и историята и кинематографията, всичко. 

Не е вярно, че нямаше романтика, напротив, романтиката беше водеща, останалото беше за фон. Жанра е историческа романтика, а не историческа драма, съответно всичко е фикция. Актрисата беше перфектна в ролята си, това, че е дребна и нежна не пречи изобщо. Дори в двора ходеха слухове, че краля бил женствен и го коментираха, а в последствие и че е гей, така че визията на актрисата добре си пасваше със сюжета и нямаше нужда да е някаква кобила и мъжкарана. 

Off Topic

Не умря, защото преди отровата пи от хапчетата, които главния й беше дал и явно те я предпазиха по някаква случайност.

Не ми се искаше да свършва, но няма как, разделям се с тази прелест и продължавам забавленията с "Тайния инспектор и Джой". Подхващам и "Червения маншет", тъкмо са се понатрупали серии.:)

Редактирано от bealonenomore
Спойлер.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Тя пи успокоителни за да може да бъде по спокойна с дядо си и когато се отрови заедно с него.  Успокоителното не може да спаси от отравяне. Все едно Валидол да те спаси от цианкалий. А високите актриси с такива дрехи  няма да са кобили и мъжкарани. Просто ще са по високи сравнение с мъжете около тях. Пример - Shin Hae Sun , 1.72 м висока( разлика 9 см между двете актриси). Макар ,че до главният актьор с неговите 1,90м , всичките актриси ще са дребни, може би неговият ръст е проблема. Ама 9 см. са си 9 см.  За спасяването от отрова да бяха гледали малко китайски сериали да видят там как се спасяват от отравяне. Пример - Legend of Yun Xi .  Това е само мое мнение разбира се.  Тук май я спасиха само с компреси. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, gig911 написа:
  Скрий съдържанието

Тя пи успокоителни за да може да бъде по спокойна с дядо си и когато се отрови заедно с него.  Успокоителното не може да спаси от отравяне. Все едно Валидол да те спаси от цианкалий. А високите актриси с такива дрехи  няма да са кобили и мъжкарани. Просто ще са по високи сравнение с мъжете около тях. Пример - Shin Hae Sun , 1.72 м висока( разлика 9 см между двете актриси). Макар ,че до главният актьор с неговите 1,90м , всичките актриси ще са дребни, може би неговият ръст е проблема. Ама 9 см. са си 9 см.  За спасяването от отрова да бяха гледали малко китайски сериали да видят там как се спасяват от отравяне. Пример - Legend of Yun Xi .  Това е само мое мнение разбира се.  Тук май я спасиха само с компреси. 

 

Off Topic

Ами това с хапчето е единственото ми обяснение, за да има логика в оцеляването й. Да, той й го даде като успокоително, но все пак тук не става въпрос за цианкалий и валидол. И отровата и хапчето са забъркани от някакви треви и растения. Идеята ми е, че някаква съставка от хапчето е подействала случайно като противоотрова. За ръста пак ще кажа, не е проблем за ролята. Изгледала съм достатъчно BL сериали с подобна разлика в ръста на двойките, а и с по-нежни и женствени момченца от главната героиня :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, не знам...боза яко. Започна супер интересно, поне за мен, първите 9 епизода ги изгледах на един дъх. Наистина уникална идея с близнаците.
И после, то не беше точене, то не беше разтягане, то не беше чудо. Едвам довлачих от 10-ти до 18-ти епизод, където се пораздвижиха нещата. Като цяло беше много объркана история...не можаха да решат романтика ли ще е, епос ли някакъв, екшън-драма ли...След цели епизоди на разтягане на лукуми и що-годе романтична атмосфера, се почват кървища, битки, убийства, отрови...Малко в повече ми дойде. 

Както и да е, успях да го довърша най-сетне. Май най-големият проблем ми беше ‘кралят’. Това момиче беше като безчувствена скумрия. Може би такава е била ролята, не знам. Но пък капчица страст не демонстрира, като цяло ми беше абсолютно дърво. Rowoon ми хареса доста повече, раздаваше се момчето, въпреки често куцият сценарий. Май само заради него си заслужаваше гледането. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, bond написа:

Много се радвам на тази награда. Напълно заслужава сериала. Много си го харесвам, но да не се повтарям. Достатъчно съм го хвалила по-горе. Главния е 1.90 м. красота, а главната прави великолепна роля ( спечели и награди за нея). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, exsdcr написа:

Здравейте, някъде има ли качени епизодите с бг след 7ми? Никъде не откривам :( 

 

 

Явно преводът още не е завършен. Качени са само епизодите, които са с готови субтитри, предполагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,някой ще отговори ли какво става с превода?Хубав сериал ама превода умря!В другия сайт има превод до 7 епизод там също умря.Да очакваме ли продължение на превода?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zygi123 написа:

Здравейте,някой ще отговори ли какво става с превода?Хубав сериал ама превода умря!В другия сайт има превод до 7 епизод там също умря.Да очакваме ли продължение на превода?

Здравейте. Може би е редно да зададете този въпрос към колегите от другата преводаческа група. :) Този сериал не се превежда от нашия екип. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...