Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic

E7wR7gbWYAEMhYL?format=jpg&name=large

 

The Veil (검은 태양)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Geomeuntaeyang
Период на излъчване: 3 септември 2021 – 9 октомври 2021 г.
Време на излъчване: Петък - Събота 22:00
Жанр: Екшън, Мистерия, Криминален, Драма
Канал: MBC
Епизоди: 12
Режисьор: Kim Sung Yong (My Healing Love, The Flower in Prison)
Сценарист: Park Seok Ho
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Nam Goong Min като Han Ji Hyuk
Park Ha Sun като Seo Soo Yeon
Kim Ji Eun като Yoo Je Yi
Yoo Oh Sung като Baek Mo Sa
Kim Byung Gi като Bang Young Chan
Lee Kyung Young като Lee In Hwan
Jang Young Nam като Do Jin Suk
Kim Jong Tae като Kang Pil Ho
Kim Min Sang като NIS agent
Kim Do Hyun като NIS agent
Kwon So Hyun като Koo Hyo Eun

Jung Moon Sung като Chang Chun Woo

 

Резюме: Хан Джи Хьок (Nam Goong Min) е най-добрият агент на Националната разузнавателна служба (NIS), винаги хвален от своите колеги и шефове. Но забърквайки НРС в сериозен проблем, Джи Хьок изчезва. Една година по-късно той се връща в службата, за да намери предателя, който го накара да падне в бездънна яма. Там среща Со Су Йон (Park Ha Sun), която ръководи екип 4 на Центъра за информация на престъпността. Тя изпълнява отлично задълженията си и в същото време подкрепя и се грижи за хората в отдела си…

 


Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой почна ли го това нещо? Лично мен ме е страх, защото последните корейски "екшън" сериали са такава жалка смешка, че не стават за гледане.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, подтикната от коментара на Дидо изгледах първи епизод, като си бях смалила очакванията до точката на замръзване.

Обаче още от началото ми стана интересно и взе, че ми хареса. Пу пу, засега го слагам в листа си за гледане.

Да има малко недомислици, но като цяло е с интересен сюжет, държи те в напрежение и се очертава 

да бъде в категорията "гледа се с интерес". Първи епизод определено си струва отделеното време и се радвам, че започнах да го гледам.

Като качат втори отново ще пиша отзиви, но засега съм доволна, дано да не го окакат сериала натам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nam Goong Min като нацепена батка. Сценарий и режисура-клише до клише, мила моя майно льо, смешка до смешка. Особено атаката на полицейския участък, за която официално признавам корейските полицаи за най-големите идиоти в професията. За сценариста това е първи сериал, дано да е последен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първия линк благодаря, обичам английски сериали. Надявам се втория линк да е за същия сериал, но аз не обичам дублирани филми на никакъв език, дори български.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, bond написа:

За първия линк благодаря, обичам английски сериали. Надявам се втория линк да е за същия сериал, но аз не обичам дублирани филми на никакъв език, дори български.

Дублиран е, но със сигурност се сваля бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала на мен ми допада но всеки със своето мнение и вкус.
Но като гледам коя група се е заела с превода нямам големи надежди да се изгледа на бг 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...