Jump to content

Recommended Posts

E7HemeoVEAsZI-Y?format=jpg&name=large

Off Topic

E68j4_4VEAgb-P9?format=jpg&name=large

E7Mi4lzVEAcfkQe?format=jpg&name=largeE7Mi4zWVgAUosL7?format=jpg&name=large

 

Timeless Love

(时光与你别来无恙)
Страна: Китай
Също така известен като: Shi Guang Yu Ni Bie Lai Wu Yang
По новелата на: He Zhong – „Zhui Guang (追光)“
Година на излъчване: 2021 – Юли - 26 до 2021 – Август – 31
Време на излъчване: Понеделник - Вторник 12:00
Жанр: романс, мелодрама
Канал: iQiyi
Епизоди: 24
Режисьор: Tan You Ye
Субтитри: Английски
 
Участват:
Chen You Wei като Jiang Dian
Xu Yi Yang като Cheng Feng
Fu Wei Lun като Lian Ruo Shen
Cai Xiang Yu като Dai Bao Ling
Chen Jing Yi като Pei Xiao Yun
Pan Lu Yu като Zhou Xiao
Ming Liang като Lu Bie
Zheng Yu Jia като An Yan
Tian Yi Fan като Pang Ting
Tang Xi като Li Qing

 

Резюме: Чън Фън (Сю И Ян) е собственик на книжарница, която след инцидент

е принудена да се откаже от мечтата си да стане танцьорка.

Ето че пътя й се пресича с този на Дзян Диен (Чън Йоу Уей), добросърдечен млад мъж,

който изглежда студен под натиска на семейството си и непрекъснато потиска истинските си чувства. 
 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, най-после една красива жена да видя, изключвам Раба. 

Четох отзиви, пишат такава любов досега не са гледали в сериал,

други, че сюжета е разпокъсан и не е от най-веселите... Последните мин. били доста трогателни... Ха-ха. Ми да гледаме последните, тогава.

Гледах само първа, и някак по-различен ми стои от досега изгледаните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.07.2021 г. at 12:08, bond написа:

Тези двамата са много сладки. Половин трейлър гледах, целувките повече от цял сериал. 

Бонд и аз да съм мъж, ще целувам безкрайно,ха-ха...:kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докарах го до 11 епизод. Честно казано такова целуване не съм виждала никъде. Корейските скумрии да си вземат бележка. Главната наистина е красива, а глвания е уникален сладур. Чаровник голям! Не съм го гледала никъде до сега. До сега върви леко, но предполагам, че драмите вече ще започнат.

И да не пропусна високото момче с голяма усмивка Fu Wei Lun. Подозирам, че ще има и при него трогателно лав стори с менторката си в университета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета мелодрама, ама хич не очаквах точно такава.  Но ми хареса сериалът- добре ми дойде да гледам нещо малко  по - различно. Главната много я харесах - толкова оправна и серт мацка :) Тя си водеше целия сериал. Младежът - макар и без разлика в годините , напълно си изглеждаше по - малък от нея. Милият - на моменти ми идеше да му метна един шамар, ама после.... чак ми стана жал за него - толкова неприятни родители не бях гледала скоро..... че майката и брутална даже. @Indira приготви си занапред едно листче, та да си записваш кой  герой искаш да удушиш :lol2: Мен майката ме изкара извън нерви. 

Но пък целувки бол..... хич не се свеняха главните :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan пак ли? Все си мислех, че ще минем безоблачно през гадориите и ще гледам нещо леко и розавко. То е ясно, че още от началото майката, бившия и асистентката му си дадоха заявките за гадове, ама явно ще има и други. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Indira ..... 

Off Topic

финалът е розов  :) Има и още неприятно личности, които не само с главните, а и с второстепенните герой се захващат. На мен майката  и бившият ми оглавиха списъка. Но главната е желязна и с всички се разправя, на никой не остава длъжна, та дори и на бъдещото си свеке :lol2:

Ще постна в спойлер за сюжета, ако някой иска подсказа какви са драмите във втората половина.

Off Topic

Лично аз не очаквах и ми беше интересно

Майката колко и да е проклета, не успя да ги раздели.... момчето все се връщаше при главната, но.... В следствие на детството си без родителска любов, младежът никога не беше обичал и обичан. Което му докара психологически проблеми- чак и психиатър и лекарства. Имаше едно вманиачаване към главната- за първи път някой де грижи за него - беше я обсебил,  биеше се заради нея, следеше я, арестуваха го, на нея посягаше..... Свалям шапка на мадамата - разбираше , че той е болен и всячески се опитваше да му вдъхне увереност в себе си и сигурност. Та дори и след като се разделиха се грижи за него в най- трудните му моменти. Раздялата -  тя просто му даде "мотивация" и време да се излекува и да се върне при нея. 

 

 

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, vivivan said:

Лично аз не очаквах и ми беше интересно. 

 

А беше ли ти интересно, че ми е в списъка за гледане?

Поправка на въпроса: Питам дали ти е харесал сериалът. Малко неточно съм се изразил явно. Извинявай.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сериозно питам дали ти е харесал сериалът. Извинявай, но през ум не ми е минало да изказвам някакво недоволство относно който и да е от твоите коментари. Извинявам се още веднъж за възникналото недоразумение. Всички знаят, че от коментарите до голяма степен се ръководя дали да гледам нещо или не. Аз съм ти благодарен, че пишеш и коментираш сериалите. За мен ти си приятел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори тогава @bond:D ,  явно след края на работния 4ти ден не съм много адекватна, ама ще се разберем ;)

Хареса ми. Точно защото не е типичната мелодрама и нямам спомен да съм гледала друг главен с  проблемите като на младежа  тук. Може би една идея в повече бяха негативните ситуации дет се струпаха на главните, но пък те си се държаха... или по - скоро главната :) Аз на тази мацка и станах фен :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като довърша Реба и Ян Ян смятам тук да се прехвърля. Историческите са много добри, но понякога човек иска нещо по-съвременно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, @vivivan доволна съм. Честно казано, обичам да знам края. И на книга като чета преглеждам първо последните няколко листа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...