Jump to content

Recommended Posts

E7MBfvrVUAAG7zf?format=jpg&name=large

Off Topic

 

E7G2EiMVIAEIR5j?format=jpg&name=large

E7G2iYtVoAMHwXe?format=jpg&name=largeE6ti97SWUBkWNh9?format=jpg&name=large

E7MDqKIUUAAdL2u?format=jpg&name=largeE7MDqKHVcAQO9sJ?format=jpg&name=large

 

You Are My Glory (你是我的荣耀)
Страна: Китай
Също така известен като: Ni Shi Wo De Rong Yao
По новелата на: Gu Man – "You’re My Glory" (你是我的荣耀)“
Година на излъчване: 2021 – Юли - 26 до 2021 – Август – 16
Време на излъчване: Понеделник - Сряда 20:00
Жанр: Романтична комедия
Канал: Tencent Video
Епизоди: 32
Режисьор: Wang Zhi
Субтитри: Английски
 
Участват:
Yang Yang като Yu Tu
Dilraba Dilmurat като Qiao Jing Jing
China Aerospace Science and Technology Corporation
Pan Yue Ming като Guan Zai
Zheng Xiao Ning като Director Hu, Yu Tu's senior
Wang Shi Huai като Director Zhang, Yu Tu's mentor
An Ge като Da Meng, Yu Tu's colleague
Zheng Qi като Yu Tu's colleague
Zhao Ke Di като Xiao Hu, Yu Tu's colleague 
Qiao Jingjing's studio
Hu Ke като Sister Ling, Qiao Jingjing's manager
Sun Ya Li като Xiao Zhu, Qiao Jingjing's assistant
Liu Luo Xi като Dan Dan, Qiao Jingjing's PR
Luo Lei като Qiao Jingjing's driver
Yu Tu's family
Cao Yi като Yu Tu's father
Cui Yi като Yu Tu's mother
Wang Rui като Xiao Liu, Yu Tu's cousin
Qiao Jingjing's family
Wang Quan You като Qiao Jingjing's father
Yan Qing Yu като Qiao Jingjing's mother
Zheng Xiao Mao като Qiao Jingjing's grandfather
Zhu Huai Xu като Qiao Jingjing's grandmother
Liu Lei като Qiao Jingjing's cousin
Li Ya Ze като Qiao Jingjing's brother
Zhou Yun Ru като Qiao Jingjing's sister
Entertainment Industry
Wu Qian като Chen Xue, Qiao Jingjing's good friend
Zhao Ying Zi като Zhou Ziqi, Qiao Jingjing's rival
Yuan Cheng Jie като Duan Wu, Qiao Jingjing's partner
Lu Yong като Director Li
People around Qiao Jingjing
Zheng He Hui Zi като Pei Pei, Qiao Jingjing's best friend
Ji Xiao Bing като Su Zhi, Qiao Jingjing's ex-boyfriend
Tu Song Yan като A Guo, Qiao Jingjing's first game coach
People around Yu Tu
Jin Chen като Xia Qing, Yu Tu's ex-girlfriend
Wang Yan Lin като Cui Liang, Yu Tu's good friend
King of Glory
Peng Bo като Alex, King of Glory executive
Liu Jia Yi като Zhou Yin, King of Glory professional player. Qiao Jingjing's fan
Lu Yun Feng като Xia Xue, King of Glory professional player
Yang Jin Heng като He Liu, King of Glory professional player
Wang Yu Jie (王钰杰) като Qi Zhu, King of Glory professional player
Huang Cheng Cheng като Sha Bao, King of Glory player
Zhou Shuai като Long Wang, King of Glory player

 

Резюме: Yu Tu и Qiao Jing Jing са съученици от гимназията. Qiao Jing Jing призна два пъти на Yu Tu, но и два пъти беше отхвърлена. Десет години по-късно тя се превръща в топ знаменитост, която иска да стане спонсор на видео игра, но се оказва, че нейните игрови умения са много лоши. За да спаси репутацията на Qiao, нейният мениджър я кани на състезание по видеоигри. Там случайно среща Yu Tu, който работи като космически инженер и в момента търси промяна в кариерата. По искане на Qiao Jing Jing, Yu Tu става неин треньор. Ще успее ли този път да спечели сърцето ми, или пак ще получи отказ?
 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, lukreciana написа:

Мисля,че сериала има тема. В първа Раба си играе на игрички на телефона, и той, нищо интересно.

 

E, от трета нататък почва интересното.Той- капсулиран, безчувствен космически бастун, тя- земна звезда, която ще пробива капсулата и ще го приземява, превръщайки го в нормален човек със сърце. Те това ще гледаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, mrnkaloto написа:

С други думи историята банална? Поне артистите `убави :inlove:

Абсолютно фактически!:28558: Поредният електрон в орбитата на  кралица Раба, но какъв само! Даже и бастунест- харизматичен.Това с игрите( не знам колко народ ги вдява, но определено зяпа :D), нова мода напоследък се очертава, но за него- поредна. 

Китайците умеят от наглед баналното да зарибят аудиторията, още повече като сложат в центъра някои актьори от топа, за разлика от корейците, при които някои  телевизии, в комплект с някои агенции, дето са завързани за тях, бутат с големия булдозер новоизлюпени "актьори" и  става напоследък все вкисната боза, та чак и фенщината у Корея не я преглъща. 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-На Ян Ян от дете са му потънали гемиите, и иска да излети, ама и той не знае май накъде...

Та затова някой друг ще е погрижи вместо него... на там вървят нещата. Ще излети или приземи, както казва Лав.

Ха-ха, феновете мерят 1 метър разстояние задължително от телефона, така зяпа и играе Ян Ян.

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, bond написа:

Ян Ян добре ще се справи с "капсулиран безчувствен бастун". Има данни за такава роля.

Бонд, хем си прав, хем не си прав. Страхотно се справя с тази роля.

Няма и грам комедия. През всички серии досега Ян Ян е намусен.

Сякаш всичко му е криво. И голяма реклама на игрите през телефона: 2 мин. да дават нещо друго, през останалото време -уж как играят. Това е някаква реклама на двамата красавци и опити за нещо като пропуснати мечти отговорности и тем подобно...

Не знам къв ще е рейнтинга, но засега като сюжет-нищо...

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потънали са му гемиите, щото вече  трябва  да реши героят дилемата пари-мечти, за пари ли да бачка, за да е добре фемилито(Китай е все пак, а той е синът-отличник и е длъжен по техните норми) или за чест и слава подир мечти, но без пари. Тук малко се обърках- в космическите им програми, толкова ли зле заработват научните работници- едва ли!

Инак, рекламата на игрите си върви нонстоп. Яко наливат явно в производство на сериали с тая цел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма дилема :  парите или мечтаната работа, но всичко ще се реши, няма накъде, щом Раба се намеси.

Който не е гледал, а има намерение да гледа, да го почва от 12-та нататък.

Трябваше да дадат екранно време на Юе Мин-приятелят му, с когото работят заедно, и го дадоха по най-отвратителния начин...

Разказвам долу-горе сериите:

Off Topic

Скараха се с Раба, щот тя се опита да го защити пред професора му, с когото се срещнаха в ресторанта, когато оня и жена му бяха тръгнали да отпразнуват годишнина от сватбата си. 

Ян си призна, че ще напуска работата си заради пари... А оня, професора му взе да разправя, че е разочарован от него и тем подобни...  Естествено, Раба се намеси и го защити, и Ян се поразсърди и се разделиха сърдити...

След като бяха извикани по спешност Ян и приятеля му-Юе Мин  и оправиха повреденото захранване на космическата станция, приятелят му се срина пред дома си. По -късно , разбраха че е болен от рак.

Сега нашия се грижи за него в болницата,

помага на жена му и детенцето им, а нашата Раба не знае нищо, щот той не и казва.

Ама докато гледаха едно важно състезание той позаспа... И тя се усети, че има нещо...

Сдобриха се, след  случката с приятеля му и отсъствие от  месец:

той се завърна и  веднага отиде пред входа на жилището й, влезе да играе и я покани да се присъедини към играта. Мениджърката й, видяла го пред входа й каза, и тя хукна през глава,  така му прости...

И вече може да гледате от 13-та нататък...:P

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 7/28/2021 at 3:20 PM, Lawandula said:

Потънали са му гемиите, щото вече  трябва  да реши героят дилемата пари-мечти

Това е много сериозно решение. Лично аз бих взел парите. Без да му мисля. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонд земи кажи дали да го пробвам, че повечето сериали още на ниво плакат успяват да ме откажат. Снимките еднакви(опа, сбърках-едните са костюмирани, другите  не:P), заглавията тоже, резюметата и те копи пейст, общо взето ги различавам по артистите. Та в случая съм съгласна с теб за Янчо-хубаво дърво, половинката .... ми все още се надявам да нацеля съвременен с нея дет да ми ареса, но имат нещо общо главните - хем могат да гледат намусено, хем им оди:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По време на Десетте мили праскови харесвах Реба, но вече не съм и толкова голям фен. Ян Ян изключително трудно го понасям и едва ли ще навляза в тези води. Но костюмната на Сю Кай препоръчвам. Нея гледам в момена.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък много харесвам Ян Ян, изглежда дървен, но не е така, всичко изразява с едно кимване, жест. А като се усмихне е прелест,

като Раба. За мен Раба е по-дървена. Сдържани, е по-точната дума, може би. Но в тази кариера мисля няма място за сдържаност,

трябва да се отдадеш целия на героя и играта, иначе не се получават нещата. Тя и цензурата е много виновна, имидж, това че си все под лупа и т. н. 

Специално за този сериал, не ги възприемам, когато позират за снимки, и се усмихват е друго..

То и ръста май си казва думата в играта, затова с Дедо, най  й се получават нещата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено е по-зле сериалът от  дизайнерския на Раба с Джонито, където Джонито, както винаги даваше естественост на сцените. Раба до сега не съм я видяла разпищолена, което явно не е до цензурата , а от нейните изисквания- направо е китайската Пешка- ПШХ, даже я минава . Само с Дедо беше една идея по-отпусната наистина.

Янчо, такава му е ролята- дървесо и мисля се справя.

Въобще, очаквах като мине годишнината на Партията майка, да видим нещо по-така, но уви, съвременните са бози с принцове и пепеляшки повечето, останалите, като тоя пък- реклами на к'во ли не. 

Добре, че са костюмните.

 

@debil4e, гледай Сюто, там   (препоръката на  Бонд да уточня), няма да сбъркаш.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...